- Reklama -

Seriál Cizinka: Fanoušci si všimli nesrovnalosti u zranění Jamieho Frasera

Seriál Cizinka 6. řada bude mít premiéru začátkem roku 2022. Už teď se ale řeší nové díly. Fanoušci seriálu si všimli zásadní nesrovnalosti u zraněné ruky Jamieho.

- Reklama -


Diváci, kteří seriál Cizinka v posledních týdnech znovu sledovali, odhalili zásadní nesrovnalost z první série. Jde o dějovou chybu s mučenou rukou Jamieho Frasera (hraje ho Sam Heughan).

V první sérii Cizinky Claire Fraserová (Caitriona Balfe) zjistila, že může cestovat časem do 18. století. Tam se setkala s Jamiem, ti dva si padli do oka, a nakonec se vzali. Než se dostali k oltáři, prošli si oba spoustou útrap, jak se už tak nějak u seriálu očekává.

Claire hledala Black Jacka Randall (Tobias Menzies), protože byla Angličanka a zpočátku si ho spletla se svým manželem z budoucnosti. Jamie se v té době skrývá, protože ho hledají pro zločin, který nespáchal. Nakonec ho ale odsoudí k smrti poté, co ho zajmou rudokabátníci.

Křivé obvinění a kruté týrání

V posledních dvou dílech první série je Jamie ve vězení Wentworth a brutálně ho mučí Black Jack Randall.

Právě v této scéně si jeden všímavý fanoušek všiml velké nesrovnalosti v Jamieho trestech.

Poté, co Jamie dostane ve Fort Wilson výprask, se mu podaří utéct. Voják, který je vyslán, aby ho zbil, dostane infarkt. Když mrtvého vojáka najdou, je po Jamiem vyhlášeno pátrání kvůli smrti, kterou nezavinil.

- Reklama -

Než Claire vymyslí plán, jak Jamieho zachránit, je krutě bit a týrán.

Když čeká na smrt, zcela mu zmrzačí ruku. Jenže teď si fanoušci nemohli nevšimnout velké nesrovnalosti.

„V průběhu několika scén se zraněná ruka změní z těžce poškozené na ruku pokrytou krví.“

Bolest kvůli lásce

Je pravděpodobné, že k tomu opravdu došlo, protože herec Sam Heughan si občas vyměnil při natáčení falešnou ruku za pravou.

Později se Jamieho Claire pokusí osvobodit. Vloupá se do vězení, ale sadistický Black Jack Randall ji chytí.

Ten měl předtím na Jamieho sexuální poznámky. A podle všeho jedinou možností, jak oba zachránit před oběšením, je, že Jamie dovolí Black Jacku Randallovi, aby ho znásilnil. V brutální scéně přibije Black Jack Jamieho ruku ke stolu a místo toho, aby vše rychle odbyl, dá si pěkně na čas – mučí ho pro své zvrhlé potěšení.

Protože Claire je také chycená, Jamie se vším souhlasí. Proč? No přece, aby osvobodil Claire!

Během celého aktu utrpení křičí Jamie bolestí a později kvůli traumatu dokonce zvrací, zatímco Black Jack pronesl jen své odporné: „Jamie, chci jen, aby to pro nás oba byl příjemný zážitek.“

Cizinka je filmovou adaptací bestsellerové románové série, kterou napsala Diana Gabaldonová. Všech pět sérií je na Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -