- Reklama -

Seriál Cizinka: Fanoušci si všimli nesrovnalosti u zranění Jamieho Frasera

Seriál Cizinka 6. řada bude mít premiéru začátkem roku 2022. Už teď se ale řeší nové díly. Fanoušci seriálu si všimli zásadní nesrovnalosti u zraněné ruky Jamieho.

- Reklama -


Diváci, kteří seriál Cizinka v posledních týdnech znovu sledovali, odhalili zásadní nesrovnalost z první série. Jde o dějovou chybu s mučenou rukou Jamieho Frasera (hraje ho Sam Heughan).

V první sérii Cizinky Claire Fraserová (Caitriona Balfe) zjistila, že může cestovat časem do 18. století. Tam se setkala s Jamiem, ti dva si padli do oka, a nakonec se vzali. Než se dostali k oltáři, prošli si oba spoustou útrap, jak se už tak nějak u seriálu očekává.

Claire hledala Black Jacka Randall (Tobias Menzies), protože byla Angličanka a zpočátku si ho spletla se svým manželem z budoucnosti. Jamie se v té době skrývá, protože ho hledají pro zločin, který nespáchal. Nakonec ho ale odsoudí k smrti poté, co ho zajmou rudokabátníci.

Křivé obvinění a kruté týrání

V posledních dvou dílech první série je Jamie ve vězení Wentworth a brutálně ho mučí Black Jack Randall.

Právě v této scéně si jeden všímavý fanoušek všiml velké nesrovnalosti v Jamieho trestech.

Poté, co Jamie dostane ve Fort Wilson výprask, se mu podaří utéct. Voják, který je vyslán, aby ho zbil, dostane infarkt. Když mrtvého vojáka najdou, je po Jamiem vyhlášeno pátrání kvůli smrti, kterou nezavinil.

- Reklama -

Než Claire vymyslí plán, jak Jamieho zachránit, je krutě bit a týrán.

Když čeká na smrt, zcela mu zmrzačí ruku. Jenže teď si fanoušci nemohli nevšimnout velké nesrovnalosti.

„V průběhu několika scén se zraněná ruka změní z těžce poškozené na ruku pokrytou krví.“

Bolest kvůli lásce

Je pravděpodobné, že k tomu opravdu došlo, protože herec Sam Heughan si občas vyměnil při natáčení falešnou ruku za pravou.

Později se Jamieho Claire pokusí osvobodit. Vloupá se do vězení, ale sadistický Black Jack Randall ji chytí.

Ten měl předtím na Jamieho sexuální poznámky. A podle všeho jedinou možností, jak oba zachránit před oběšením, je, že Jamie dovolí Black Jacku Randallovi, aby ho znásilnil. V brutální scéně přibije Black Jack Jamieho ruku ke stolu a místo toho, aby vše rychle odbyl, dá si pěkně na čas – mučí ho pro své zvrhlé potěšení.

Protože Claire je také chycená, Jamie se vším souhlasí. Proč? No přece, aby osvobodil Claire!

Během celého aktu utrpení křičí Jamie bolestí a později kvůli traumatu dokonce zvrací, zatímco Black Jack pronesl jen své odporné: „Jamie, chci jen, aby to pro nás oba byl příjemný zážitek.“

Cizinka je filmovou adaptací bestsellerové románové série, kterou napsala Diana Gabaldonová. Všech pět sérií je na Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -