- Reklama -

Seriál Cizinka: Fanoušci si všimli nesrovnalosti u zranění Jamieho Frasera

Seriál Cizinka 6. řada bude mít premiéru začátkem roku 2022. Už teď se ale řeší nové díly. Fanoušci seriálu si všimli zásadní nesrovnalosti u zraněné ruky Jamieho.

- Reklama -


Diváci, kteří seriál Cizinka v posledních týdnech znovu sledovali, odhalili zásadní nesrovnalost z první série. Jde o dějovou chybu s mučenou rukou Jamieho Frasera (hraje ho Sam Heughan).

V první sérii Cizinky Claire Fraserová (Caitriona Balfe) zjistila, že může cestovat časem do 18. století. Tam se setkala s Jamiem, ti dva si padli do oka, a nakonec se vzali. Než se dostali k oltáři, prošli si oba spoustou útrap, jak se už tak nějak u seriálu očekává.

Claire hledala Black Jacka Randall (Tobias Menzies), protože byla Angličanka a zpočátku si ho spletla se svým manželem z budoucnosti. Jamie se v té době skrývá, protože ho hledají pro zločin, který nespáchal. Nakonec ho ale odsoudí k smrti poté, co ho zajmou rudokabátníci.

Křivé obvinění a kruté týrání

V posledních dvou dílech první série je Jamie ve vězení Wentworth a brutálně ho mučí Black Jack Randall.

Právě v této scéně si jeden všímavý fanoušek všiml velké nesrovnalosti v Jamieho trestech.

Poté, co Jamie dostane ve Fort Wilson výprask, se mu podaří utéct. Voják, který je vyslán, aby ho zbil, dostane infarkt. Když mrtvého vojáka najdou, je po Jamiem vyhlášeno pátrání kvůli smrti, kterou nezavinil.

Než Claire vymyslí plán, jak Jamieho zachránit, je krutě bit a týrán.

Když čeká na smrt, zcela mu zmrzačí ruku. Jenže teď si fanoušci nemohli nevšimnout velké nesrovnalosti.

„V průběhu několika scén se zraněná ruka změní z těžce poškozené na ruku pokrytou krví.“

Bolest kvůli lásce

Je pravděpodobné, že k tomu opravdu došlo, protože herec Sam Heughan si občas vyměnil při natáčení falešnou ruku za pravou.

Později se Jamieho Claire pokusí osvobodit. Vloupá se do vězení, ale sadistický Black Jack Randall ji chytí.

Ten měl předtím na Jamieho sexuální poznámky. A podle všeho jedinou možností, jak oba zachránit před oběšením, je, že Jamie dovolí Black Jacku Randallovi, aby ho znásilnil. V brutální scéně přibije Black Jack Jamieho ruku ke stolu a místo toho, aby vše rychle odbyl, dá si pěkně na čas – mučí ho pro své zvrhlé potěšení.

Protože Claire je také chycená, Jamie se vším souhlasí. Proč? No přece, aby osvobodil Claire!

Během celého aktu utrpení křičí Jamie bolestí a později kvůli traumatu dokonce zvrací, zatímco Black Jack pronesl jen své odporné: „Jamie, chci jen, aby to pro nás oba byl příjemný zážitek.“

Cizinka je filmovou adaptací bestsellerové románové série, kterou napsala Diana Gabaldonová. Všech pět sérií je na Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -