- Reklama -

Seriál Fleishman v průšvihu láká na známá jména a seznamovací aplikace

Prošli jste někdy nepříjemným rozvodem a na druhé straně jste se cítili jako nový člověk? Přesně to se stane Tobymu Fleishmanovi (hraje ho talentovaný Jesse Eisenberg) v novém strhujícím seriálu na Disney+.

- Reklama -

Po hořkém rozvodu s ambiciózní bývalou manželkou Rachel (hraje ji Claire Danesová) si Toby zvyká na nový život a užívá si výhod nově svobodného muže v New Yorku. Se seznamovacími aplikacemi na dosah ruky je Toby příjemně překvapen, když zjistí, že je nyní považován za solidní úlovek. Ale právě když si Toby myslí, že se jeho život obrací naruby, jeho svět se obrátí vzhůru nohama, když zmizí Rachel. Poté, co nečekaně uprostřed noci vysadí jejich dvě děti, je Rachel nevyzvedne, jak bylo naplánováno, a Toby si začne dělat starosti. Když pátrá v její minulosti, uvědomí si, že klíč k jejímu nalezení spočívá v odhalení tajemství z jejich bouřlivého vztahu.

„Dráždí to obrovský strach, který myslím všichni sdílíme. A to, jak dobře skutečně znáte svého nejintimnějšího partnera – a jak dobře znáte sami sebe?“ ptá se filozoficky Claire Danesová v posledním vydání magazínu TV & Satellite Week. „Někdy je odpověď: ‚Ne dost.'“

Když pomáhají přátelé

Diváci podle recenzentů ve filmu prakticky cítí napětí, když se Toby snaží odhalit pravdu o Rachelině zmizení. Naštěstí pro Tobyho má dva staré přátele, o které se může v tomto náročném období opřít. Seth (v podání stále okouzlujícího Adama Brodyho) a Libby (ztvárněná půvabnou Lizzy Caplanovou) jsou mu oporou a pomáhají mu pochopit, co se děje.

Libby dokonce slouží jako vypravěčka seriálu, což je role, která pro Caplanovou byla zpočátku náročná. „Můj mozek se kvůli tomu musel převracet, protože vyprávění se odehrává až poté,“ vysvětluje. „Ale Libby je také v příběhu, takže se to děje v reálném čase. Chvíli jsem se v tom motala, ale pak to prostě fungovalo!“

Pokud tedy hledáte novinku, která vás udrží v napětí, donutí vás zpochybnit vše, co jste si mysleli, že víte o vztazích, a nechá vás chtít víc, pak se musíte podívat na tento neuvěřitelný nový seriál. Díky talentovanému hereckému obsazení, napínavému ději a spoustě zvratů je to povinná podívaná pro každého, kdo miluje dobré záhady.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -