- Reklama -

Seriál Fleishman v průšvihu láká na známá jména a seznamovací aplikace

Prošli jste někdy nepříjemným rozvodem a na druhé straně jste se cítili jako nový člověk? Přesně to se stane Tobymu Fleishmanovi (hraje ho talentovaný Jesse Eisenberg) v novém strhujícím seriálu na Disney+.

- Reklama -

Po hořkém rozvodu s ambiciózní bývalou manželkou Rachel (hraje ji Claire Danesová) si Toby zvyká na nový život a užívá si výhod nově svobodného muže v New Yorku. Se seznamovacími aplikacemi na dosah ruky je Toby příjemně překvapen, když zjistí, že je nyní považován za solidní úlovek. Ale právě když si Toby myslí, že se jeho život obrací naruby, jeho svět se obrátí vzhůru nohama, když zmizí Rachel. Poté, co nečekaně uprostřed noci vysadí jejich dvě děti, je Rachel nevyzvedne, jak bylo naplánováno, a Toby si začne dělat starosti. Když pátrá v její minulosti, uvědomí si, že klíč k jejímu nalezení spočívá v odhalení tajemství z jejich bouřlivého vztahu.

„Dráždí to obrovský strach, který myslím všichni sdílíme. A to, jak dobře skutečně znáte svého nejintimnějšího partnera – a jak dobře znáte sami sebe?“ ptá se filozoficky Claire Danesová v posledním vydání magazínu TV & Satellite Week. „Někdy je odpověď: ‚Ne dost.'“

Když pomáhají přátelé

Diváci podle recenzentů ve filmu prakticky cítí napětí, když se Toby snaží odhalit pravdu o Rachelině zmizení. Naštěstí pro Tobyho má dva staré přátele, o které se může v tomto náročném období opřít. Seth (v podání stále okouzlujícího Adama Brodyho) a Libby (ztvárněná půvabnou Lizzy Caplanovou) jsou mu oporou a pomáhají mu pochopit, co se děje.

Libby dokonce slouží jako vypravěčka seriálu, což je role, která pro Caplanovou byla zpočátku náročná. „Můj mozek se kvůli tomu musel převracet, protože vyprávění se odehrává až poté,“ vysvětluje. „Ale Libby je také v příběhu, takže se to děje v reálném čase. Chvíli jsem se v tom motala, ale pak to prostě fungovalo!“

- Reklama -

Pokud tedy hledáte novinku, která vás udrží v napětí, donutí vás zpochybnit vše, co jste si mysleli, že víte o vztazích, a nechá vás chtít víc, pak se musíte podívat na tento neuvěřitelný nový seriál. Díky talentovanému hereckému obsazení, napínavému ději a spoustě zvratů je to povinná podívaná pro každého, kdo miluje dobré záhady.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -