- Reklama -

Toy Story 5: Poslední dobrodružství Woodyho a Buzze Rakeťáka

Společnost Disney oznámila očekávaný film Toy Story 5, který ohlásila pouhé čtyři roky po dokonalém zakončení celého příběhu v Toy Story 4.

- Reklama -

Oznámení Toy Story 5 společností Disney vyvolalo mezi fanoušky série vlnu nadšení. Od posledního dobrodružství Woodyho a Buzze Rakeťáka uplynuly čtyři roky a plastový vesmírný ranger a panáček kovboj se připravují na novou cestu. Tim Allen, který namluvil Buzze Rakeťáka, tuto zprávu potvrdil 9. února na Twitteru. Napsal: „Uvidíme se brzy, Woody, jsi smutný podivín a je mi tě líto. A jdeme na číslo 5! Do nekonečna a ještě dál!“

Oficiální oznámení zaznělo během konferenčního hovoru společnosti Disney k finančním výsledkům za 1. čtvrtletí 2023. Při něm generální ředitel Bob Iger potvrdil, že se pracuje na Toy Story 5, píše screenrant.com. Tato zpráva přichází po uvedení posledního dílu série v roce 2019 a spin-offu Rakeťák s Chrisem Evansem v roce 2022. Ačkoli režisér původního Příběhu hraček údajně nebyl ze spin-offu nadšený, připravil nakonec cestu pro tolik očekávané Toy Story 5.

Kdy bude mít film Toy Story 5 premiéru?

Je však třeba mít na paměti, že animované filmy mají ve srovnání s hranými filmy mnohem delší časový harmonogram vývoje a výroby, upozorňují stránky radiotimes.com. Proces vytváření fotorealistických efektů v animovaných filmech je časově náročný. To se projevilo například ve filmu Toy Story 3, kde prý trvalo vyrenderování jednoho snímku sedm hodin. Rozsah vývoje Toy Story 5 zatím není jasný, protože film je v rané fázi. Je tak dost možné, že ještě ani nemá celý příběh.

- Reklama -

A co se týče vydání Toy Story 5, tak ani to nejspíš nebude moc rychlé. Dá se očekávat něco podobného jako tomu bylo v případě Toy Story 4. Film Disney ohláil v roce 2014 a uvedl až o pět let později. Takže i když je Igerovo oznámení o tom, že Toy Story 5 je ve vývoji, vzrušující zprávou, fanoušci si na uvedení nebo na další oficiální informace o pokračování budou muset ještě dlouho počkat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -