- Reklama -

Toy Story 5: Poslední dobrodružství Woodyho a Buzze Rakeťáka

Společnost Disney oznámila očekávaný film Toy Story 5, který ohlásila pouhé čtyři roky po dokonalém zakončení celého příběhu v Toy Story 4.

- Reklama -

Oznámení Toy Story 5 společností Disney vyvolalo mezi fanoušky série vlnu nadšení. Od posledního dobrodružství Woodyho a Buzze Rakeťáka uplynuly čtyři roky a plastový vesmírný ranger a panáček kovboj se připravují na novou cestu. Tim Allen, který namluvil Buzze Rakeťáka, tuto zprávu potvrdil 9. února na Twitteru. Napsal: „Uvidíme se brzy, Woody, jsi smutný podivín a je mi tě líto. A jdeme na číslo 5! Do nekonečna a ještě dál!“

Oficiální oznámení zaznělo během konferenčního hovoru společnosti Disney k finančním výsledkům za 1. čtvrtletí 2023. Při něm generální ředitel Bob Iger potvrdil, že se pracuje na Toy Story 5, píše screenrant.com. Tato zpráva přichází po uvedení posledního dílu série v roce 2019 a spin-offu Rakeťák s Chrisem Evansem v roce 2022. Ačkoli režisér původního Příběhu hraček údajně nebyl ze spin-offu nadšený, připravil nakonec cestu pro tolik očekávané Toy Story 5.

Kdy bude mít film Toy Story 5 premiéru?

Je však třeba mít na paměti, že animované filmy mají ve srovnání s hranými filmy mnohem delší časový harmonogram vývoje a výroby, upozorňují stránky radiotimes.com. Proces vytváření fotorealistických efektů v animovaných filmech je časově náročný. To se projevilo například ve filmu Toy Story 3, kde prý trvalo vyrenderování jednoho snímku sedm hodin. Rozsah vývoje Toy Story 5 zatím není jasný, protože film je v rané fázi. Je tak dost možné, že ještě ani nemá celý příběh.

A co se týče vydání Toy Story 5, tak ani to nejspíš nebude moc rychlé. Dá se očekávat něco podobného jako tomu bylo v případě Toy Story 4. Film Disney ohláil v roce 2014 a uvedl až o pět let později. Takže i když je Igerovo oznámení o tom, že Toy Story 5 je ve vývoji, vzrušující zprávou, fanoušci si na uvedení nebo na další oficiální informace o pokračování budou muset ještě dlouho počkat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -