- Reklama -

Toy Story 5: Poslední dobrodružství Woodyho a Buzze Rakeťáka

Společnost Disney oznámila očekávaný film Toy Story 5, který ohlásila pouhé čtyři roky po dokonalém zakončení celého příběhu v Toy Story 4.

- Reklama -

Oznámení Toy Story 5 společností Disney vyvolalo mezi fanoušky série vlnu nadšení. Od posledního dobrodružství Woodyho a Buzze Rakeťáka uplynuly čtyři roky a plastový vesmírný ranger a panáček kovboj se připravují na novou cestu. Tim Allen, který namluvil Buzze Rakeťáka, tuto zprávu potvrdil 9. února na Twitteru. Napsal: „Uvidíme se brzy, Woody, jsi smutný podivín a je mi tě líto. A jdeme na číslo 5! Do nekonečna a ještě dál!“

Oficiální oznámení zaznělo během konferenčního hovoru společnosti Disney k finančním výsledkům za 1. čtvrtletí 2023. Při něm generální ředitel Bob Iger potvrdil, že se pracuje na Toy Story 5, píše screenrant.com. Tato zpráva přichází po uvedení posledního dílu série v roce 2019 a spin-offu Rakeťák s Chrisem Evansem v roce 2022. Ačkoli režisér původního Příběhu hraček údajně nebyl ze spin-offu nadšený, připravil nakonec cestu pro tolik očekávané Toy Story 5.

Kdy bude mít film Toy Story 5 premiéru?

Je však třeba mít na paměti, že animované filmy mají ve srovnání s hranými filmy mnohem delší časový harmonogram vývoje a výroby, upozorňují stránky radiotimes.com. Proces vytváření fotorealistických efektů v animovaných filmech je časově náročný. To se projevilo například ve filmu Toy Story 3, kde prý trvalo vyrenderování jednoho snímku sedm hodin. Rozsah vývoje Toy Story 5 zatím není jasný, protože film je v rané fázi. Je tak dost možné, že ještě ani nemá celý příběh.

- Reklama -

A co se týče vydání Toy Story 5, tak ani to nejspíš nebude moc rychlé. Dá se očekávat něco podobného jako tomu bylo v případě Toy Story 4. Film Disney ohláil v roce 2014 a uvedl až o pět let později. Takže i když je Igerovo oznámení o tom, že Toy Story 5 je ve vývoji, vzrušující zprávou, fanoušci si na uvedení nebo na další oficiální informace o pokračování budou muset ještě dlouho počkat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -