- Reklama -

Seriál Koruna sklidil kritiku kvůli princezně Dianě. „Bylo toho už dost,“ říká princ William

Vypadá to, že i další řada seriálu Koruna vbudí pořádný rozruch. Ještě ani není venku a už začala vadit královské rodině.

- Reklama -

Seriál Koruna je na britských ostrovech hodně žhavé téma. Nedávno ho probírali Philip Schofield a Holly Willoughbyová v televizním pořadu This Morning stanice ITV, kteří na něm nenechali nit suchou.

Phillip Schofield a Holly Willoughbyová zkritizovali skutečnost, že se v seriálu Koruna má objevit dramatizace slavného rozhovoru princezny Diany se zneuznaným novinářem Martinem Bashirem.

Dvojice v pořadu přivítala Vanessu Feltzovou a Gylese Brandretha. Ti měli s moderátory diskutovat o tom, že seriál společnosti Netflix dramatizuje nechvalně proslulý rozhovor princezny Diany s Martinem Bashirem.


Netflix se chystá zdramatizovat rozhovor princezny Diany. Ten, o kterém všichni vědí, že byl získaný za pomoci lží,“ rozčiloval se moderátor Philip Schofield. „Až příliš věcí v seriálu The Crown se zdá být vymyšlených,“ dodal.

Princ William má Koruny plné zuby

Podle moderátorů by seriálová dramatizace rozhovoru princezny Diany s Martinem Bashirem mohla královskou rodinu rozrušit.

„Vím například, že princ William, kterého celé odhalení Bashirova příběhu skutečně rozrušilo, má pocit, že už toho snad víme až dost,“ tvrdil Gyles.

Netflix chystá o kontroverzním rozhovoru z roku 1995 celou jednu epizodu.

- Reklama -

A už teď je jasné, že v královské rodině to opět vzbudí velké pobouření. „Tento pořad nemá žádnou legitimitu a neměl by se už nikdy vysílat,“ řekl o seriálu Koruna princ William po uvedení zatím poslední uvedené řady, která se detailněji zaměřila na vztah Charlese s Dianou.

Co se asi stane, až se ukáže nejtřaskavější rozhovor, kterému rodina musela kdy čelit? A který byl navíc získán podvodně…

Důležitá součást seriálu

Jenže kritika nic nezmění, rozhovor se v seriálu rozhodně objeví, což potvrdil pro The Sun i nejmenovaný člověk z natáčení. Podle něj tvůrci seriálu považují rozhovor za klíčový moment páté série. Právě v kontroverzním rozhovoru Diana slavně řekla: „V manželství jsme byli tři“ – což bylo rýpnutí do prince Charlese a Camilly, vévodkyně z Cornwallu.

„Berou to jako obrovskou investici. Koruna už má zkušenost s tím, že se pouští do oblastí historie královské rodiny, které by ostatní raději nechali na pokoji,“ řekl zdroj deníku The Sun.

V nadcházející páté sérii seriálu Koruna se role Diany ujme nová herečka, Australanka Elizabeth Debicki.

Očekává se, že pátá série seriálu The Crown bude mít na Netflixu premiéru v listopadu 2022.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -