- Reklama -

Seriál Koruna sklidil kritiku kvůli princezně Dianě. „Bylo toho už dost,“ říká princ William

Vypadá to, že i další řada seriálu Koruna vbudí pořádný rozruch. Ještě ani není venku a už začala vadit královské rodině.

- Reklama -

Seriál Koruna je na britských ostrovech hodně žhavé téma. Nedávno ho probírali Philip Schofield a Holly Willoughbyová v televizním pořadu This Morning stanice ITV, kteří na něm nenechali nit suchou.

Phillip Schofield a Holly Willoughbyová zkritizovali skutečnost, že se v seriálu Koruna má objevit dramatizace slavného rozhovoru princezny Diany se zneuznaným novinářem Martinem Bashirem.

Dvojice v pořadu přivítala Vanessu Feltzovou a Gylese Brandretha. Ti měli s moderátory diskutovat o tom, že seriál společnosti Netflix dramatizuje nechvalně proslulý rozhovor princezny Diany s Martinem Bashirem.


Netflix se chystá zdramatizovat rozhovor princezny Diany. Ten, o kterém všichni vědí, že byl získaný za pomoci lží,“ rozčiloval se moderátor Philip Schofield. „Až příliš věcí v seriálu The Crown se zdá být vymyšlených,“ dodal.

Princ William má Koruny plné zuby

Podle moderátorů by seriálová dramatizace rozhovoru princezny Diany s Martinem Bashirem mohla královskou rodinu rozrušit.

„Vím například, že princ William, kterého celé odhalení Bashirova příběhu skutečně rozrušilo, má pocit, že už toho snad víme až dost,“ tvrdil Gyles.

Netflix chystá o kontroverzním rozhovoru z roku 1995 celou jednu epizodu.

A už teď je jasné, že v královské rodině to opět vzbudí velké pobouření. „Tento pořad nemá žádnou legitimitu a neměl by se už nikdy vysílat,“ řekl o seriálu Koruna princ William po uvedení zatím poslední uvedené řady, která se detailněji zaměřila na vztah Charlese s Dianou.

Co se asi stane, až se ukáže nejtřaskavější rozhovor, kterému rodina musela kdy čelit? A který byl navíc získán podvodně…

Důležitá součást seriálu

Jenže kritika nic nezmění, rozhovor se v seriálu rozhodně objeví, což potvrdil pro The Sun i nejmenovaný člověk z natáčení. Podle něj tvůrci seriálu považují rozhovor za klíčový moment páté série. Právě v kontroverzním rozhovoru Diana slavně řekla: „V manželství jsme byli tři“ – což bylo rýpnutí do prince Charlese a Camilly, vévodkyně z Cornwallu.

„Berou to jako obrovskou investici. Koruna už má zkušenost s tím, že se pouští do oblastí historie královské rodiny, které by ostatní raději nechali na pokoji,“ řekl zdroj deníku The Sun.

V nadcházející páté sérii seriálu Koruna se role Diany ujme nová herečka, Australanka Elizabeth Debicki.

Očekává se, že pátá série seriálu The Crown bude mít na Netflixu premiéru v listopadu 2022.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -