- Reklama -

Seriál Koruna sklidil kritiku kvůli princezně Dianě. „Bylo toho už dost,“ říká princ William

Vypadá to, že i další řada seriálu Koruna vbudí pořádný rozruch. Ještě ani není venku a už začala vadit královské rodině.

- Reklama -

Seriál Koruna je na britských ostrovech hodně žhavé téma. Nedávno ho probírali Philip Schofield a Holly Willoughbyová v televizním pořadu This Morning stanice ITV, kteří na něm nenechali nit suchou.

Phillip Schofield a Holly Willoughbyová zkritizovali skutečnost, že se v seriálu Koruna má objevit dramatizace slavného rozhovoru princezny Diany se zneuznaným novinářem Martinem Bashirem.

Dvojice v pořadu přivítala Vanessu Feltzovou a Gylese Brandretha. Ti měli s moderátory diskutovat o tom, že seriál společnosti Netflix dramatizuje nechvalně proslulý rozhovor princezny Diany s Martinem Bashirem.


Netflix se chystá zdramatizovat rozhovor princezny Diany. Ten, o kterém všichni vědí, že byl získaný za pomoci lží,“ rozčiloval se moderátor Philip Schofield. „Až příliš věcí v seriálu The Crown se zdá být vymyšlených,“ dodal.

Princ William má Koruny plné zuby

Podle moderátorů by seriálová dramatizace rozhovoru princezny Diany s Martinem Bashirem mohla královskou rodinu rozrušit.

„Vím například, že princ William, kterého celé odhalení Bashirova příběhu skutečně rozrušilo, má pocit, že už toho snad víme až dost,“ tvrdil Gyles.

Netflix chystá o kontroverzním rozhovoru z roku 1995 celou jednu epizodu.

- Reklama -

A už teď je jasné, že v královské rodině to opět vzbudí velké pobouření. „Tento pořad nemá žádnou legitimitu a neměl by se už nikdy vysílat,“ řekl o seriálu Koruna princ William po uvedení zatím poslední uvedené řady, která se detailněji zaměřila na vztah Charlese s Dianou.

Co se asi stane, až se ukáže nejtřaskavější rozhovor, kterému rodina musela kdy čelit? A který byl navíc získán podvodně…

Důležitá součást seriálu

Jenže kritika nic nezmění, rozhovor se v seriálu rozhodně objeví, což potvrdil pro The Sun i nejmenovaný člověk z natáčení. Podle něj tvůrci seriálu považují rozhovor za klíčový moment páté série. Právě v kontroverzním rozhovoru Diana slavně řekla: „V manželství jsme byli tři“ – což bylo rýpnutí do prince Charlese a Camilly, vévodkyně z Cornwallu.

„Berou to jako obrovskou investici. Koruna už má zkušenost s tím, že se pouští do oblastí historie královské rodiny, které by ostatní raději nechali na pokoji,“ řekl zdroj deníku The Sun.

V nadcházející páté sérii seriálu Koruna se role Diany ujme nová herečka, Australanka Elizabeth Debicki.

Očekává se, že pátá série seriálu The Crown bude mít na Netflixu premiéru v listopadu 2022.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -