- Reklama -

Seriál Koruna sklidil kritiku kvůli princezně Dianě. „Bylo toho už dost,“ říká princ William

Vypadá to, že i další řada seriálu Koruna vbudí pořádný rozruch. Ještě ani není venku a už začala vadit královské rodině.

- Reklama -

Seriál Koruna je na britských ostrovech hodně žhavé téma. Nedávno ho probírali Philip Schofield a Holly Willoughbyová v televizním pořadu This Morning stanice ITV, kteří na něm nenechali nit suchou.

Phillip Schofield a Holly Willoughbyová zkritizovali skutečnost, že se v seriálu Koruna má objevit dramatizace slavného rozhovoru princezny Diany se zneuznaným novinářem Martinem Bashirem.

Dvojice v pořadu přivítala Vanessu Feltzovou a Gylese Brandretha. Ti měli s moderátory diskutovat o tom, že seriál společnosti Netflix dramatizuje nechvalně proslulý rozhovor princezny Diany s Martinem Bashirem.


Netflix se chystá zdramatizovat rozhovor princezny Diany. Ten, o kterém všichni vědí, že byl získaný za pomoci lží,“ rozčiloval se moderátor Philip Schofield. „Až příliš věcí v seriálu The Crown se zdá být vymyšlených,“ dodal.

Princ William má Koruny plné zuby

Podle moderátorů by seriálová dramatizace rozhovoru princezny Diany s Martinem Bashirem mohla královskou rodinu rozrušit.

„Vím například, že princ William, kterého celé odhalení Bashirova příběhu skutečně rozrušilo, má pocit, že už toho snad víme až dost,“ tvrdil Gyles.

Netflix chystá o kontroverzním rozhovoru z roku 1995 celou jednu epizodu.

A už teď je jasné, že v královské rodině to opět vzbudí velké pobouření. „Tento pořad nemá žádnou legitimitu a neměl by se už nikdy vysílat,“ řekl o seriálu Koruna princ William po uvedení zatím poslední uvedené řady, která se detailněji zaměřila na vztah Charlese s Dianou.

Co se asi stane, až se ukáže nejtřaskavější rozhovor, kterému rodina musela kdy čelit? A který byl navíc získán podvodně…

Důležitá součást seriálu

Jenže kritika nic nezmění, rozhovor se v seriálu rozhodně objeví, což potvrdil pro The Sun i nejmenovaný člověk z natáčení. Podle něj tvůrci seriálu považují rozhovor za klíčový moment páté série. Právě v kontroverzním rozhovoru Diana slavně řekla: „V manželství jsme byli tři“ – což bylo rýpnutí do prince Charlese a Camilly, vévodkyně z Cornwallu.

„Berou to jako obrovskou investici. Koruna už má zkušenost s tím, že se pouští do oblastí historie královské rodiny, které by ostatní raději nechali na pokoji,“ řekl zdroj deníku The Sun.

V nadcházející páté sérii seriálu Koruna se role Diany ujme nová herečka, Australanka Elizabeth Debicki.

Očekává se, že pátá série seriálu The Crown bude mít na Netflixu premiéru v listopadu 2022.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -