- Reklama -

Seriál Koruna zkritizoval kněz, který princezně Dianě dělal poslední pomazání

Otec Yves-Marie Clochard-Bossuet, který měl na starosti poslední církevní obřady princezny Diany, vytýká seriálu Koruna od Netflixu rekonstrukci scény osudné nehody.

- Reklama -

Netflix už před časem uvedl, že „přesný okamžik“ nehody se v seriálu neobjeví. Lidé blízcí královské rodině jsou přesto připravovanou smrtí Diany v seriálu rozhořčeni. Kněz, který sloužil poslední pomazání princezny Diany, tvrdí, že prince Williama a prince Harryho „raní“ scéna smrtelné nehody jejich matky v seriálu Koruna. V rozhovoru pro dailymail.co.uk otec Yves-Marie Clochard-Bossuet vyčetl společnosti Netflix, že chce tragickou událost převyprávět ve svém seriálu.

Netflixu jde jen o peníze, myslí si kněz

„Není třeba události oné noci přehrávat. Diana má děti, má bratra a sestry a ovlivňuje to pocity celé rodiny. Všechny rekonstrukce této nehody raní,“ řekl kněz. „Všichni známe fakta o tom, co se stalo. Vše je zcela jasné, takže není třeba vytvářet nové obrazy této strašné události.“

„Jejich natáčení je komerčně motivované a mají prostě zájem přilákat co nejvíce diváků,“ přidal ještě na adresu tvůrců seriálu.

Ukáže Netflix smrt Diany, i když slíbil, že ne?

I přes tvrzení Netflix totiž mnoho britských médií spekuluje, že se záběry Dianiny smrti nakonec objeví v závěrečné šesté řadě seriálu. V té by měla Dianu hrát stejně jako v páté řadě Elisabeth Debicki. Série, která se soustředí na nehodu, při níž zemřela šestatřicetiletá Diana a její dvaačtyřicetiletý přítel Dodi Fayed, se od minulého týdne začala podle Mirroru natáčet v Paříži. Dianinu poslední jízdu v limuzíně Mercedes před havárií v tunelu Alma tam podle něj rekonstruoval dvousetčlenný filmový štáb.

Podle bulvárního serveru Sun.co.uk si přitom seriál Koruna stihl před pátou sérií již vysloužit kritiku za spojení faktů a fikce. V pátě řadě totiž dojde na dějovou linii v níž princ Philip, vévoda z Edinburghu, udržuje poměr s mladší dívkou jménem Penny Knatchbullová. Za to mimo jiných odsoudila seriál i britská herecká legenda Judi Denchová. Mnoha rolemi ostřílená veteránka divadelních prken a filmového plátna uznávané seriálové drama zkritizovala za to, že je „nepřesné a zraňující“ a že je také „hrubě senzacechtivé“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -