- Reklama -

Seriál Wednesday překonal ve sledovanosti rekord Stranger Things

Sequel Addamsovi rodiny se dočkal nečekaného úspěchu. Seriál Wednesday totiž ve sledovanosti překonal čísla Stranger Things.

- Reklama -

Seriál Wednesday na Netflixu debutoval s velkou pompou. S 341,2 milionu zhlédnutých hodin po svém uvedení 23. listopadu se fantasy seriál s Jennou Ortegou v hlavní roli Wednesday Addamsové vyhoupl do čela žebříčku Top 10 televizních pořadů Netflixu za týden od 21. do 27. listopadu. A rekordně!

Wednesday je v současné době na vrcholu žebříčku sledovanosti v 83 různých zemích po celém světě je, upozorňují variety.com. Předchozí rekord držela 4. série seriálu Stranger Things. Ta od 30. května do 5. června zaznamenala více než 335 milionů hodin sledování. S 1,35 miliardami hodin sledování za prvních 28 dní ve službě drží Stranger Things 4 i nadále rekord nejsledovanějšího anglicky mluveného seriálu Netflixu.

Seriál Wednesday drtí veškerou konkurenci

Wednesday se přitom dočkala převážně příznivých recenzí od kritiků i diváků, informuje stránka hindustantimes.com. Nadchla Christina Ricciová, která Wednesday Addamsovou hrála v původním filmu Addamsova rodina z roku 1991 i v jeho pokračování. Stejně tak ale i Gwendoline Christieová, Catherine Zeta-Jonesová, Luis Guzmán a Ortega sklízejí pochvaly za své role. První čtyři díly seriálu navíc režíroval známý hollywoodský režisér Tim Burton, který za celým seriálem stojí.

Co se týče dalších diváckých hitů, Seriál „1899“ se nadále drží na druhém místě mezi anglicky vysílanými seriály. Utržil 87,89 miliony zhlédnutých hodin, což představuje mírný nárůst oproti předchozímu týdnu, kdy jich bylo 79,27 milionu.

Koruna přestala diváky zajímat?

V premiéře historického thrilleru ze 17. listopadu se v hlavních rolích představili Emily Beecham, Aneurin Barnard a Andreas Pietschmann. Příběh sleduje cestující na přistěhovalecké lodi, kteří se po sérii nevysvětlitelných událostí, jež způsobí změnu kurzu lodi, setkávají s „mysl ohromující hádankou“.

Po dvoutýdenním kralování na vrcholu žebříčku se propadla pátá řada seriálu Koruna na třetí místo žebříčku sledovanosti. Poslední řada zaznamenala během sledovacího okna „jen“ 42,36 milionu přehrátých hodin, což je výrazný pokles oproti 84,3 milionu v předchozím týdnu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -