- Reklama -

Seriál Wednesday překonal ve sledovanosti rekord Stranger Things

Sequel Addamsovi rodiny se dočkal nečekaného úspěchu. Seriál Wednesday totiž ve sledovanosti překonal čísla Stranger Things.

- Reklama -

Seriál Wednesday na Netflixu debutoval s velkou pompou. S 341,2 milionu zhlédnutých hodin po svém uvedení 23. listopadu se fantasy seriál s Jennou Ortegou v hlavní roli Wednesday Addamsové vyhoupl do čela žebříčku Top 10 televizních pořadů Netflixu za týden od 21. do 27. listopadu. A rekordně!

Wednesday je v současné době na vrcholu žebříčku sledovanosti v 83 různých zemích po celém světě je, upozorňují variety.com. Předchozí rekord držela 4. série seriálu Stranger Things. Ta od 30. května do 5. června zaznamenala více než 335 milionů hodin sledování. S 1,35 miliardami hodin sledování za prvních 28 dní ve službě drží Stranger Things 4 i nadále rekord nejsledovanějšího anglicky mluveného seriálu Netflixu.

Seriál Wednesday drtí veškerou konkurenci

Wednesday se přitom dočkala převážně příznivých recenzí od kritiků i diváků, informuje stránka hindustantimes.com. Nadchla Christina Ricciová, která Wednesday Addamsovou hrála v původním filmu Addamsova rodina z roku 1991 i v jeho pokračování. Stejně tak ale i Gwendoline Christieová, Catherine Zeta-Jonesová, Luis Guzmán a Ortega sklízejí pochvaly za své role. První čtyři díly seriálu navíc režíroval známý hollywoodský režisér Tim Burton, který za celým seriálem stojí.

Co se týče dalších diváckých hitů, Seriál „1899“ se nadále drží na druhém místě mezi anglicky vysílanými seriály. Utržil 87,89 miliony zhlédnutých hodin, což představuje mírný nárůst oproti předchozímu týdnu, kdy jich bylo 79,27 milionu.

Koruna přestala diváky zajímat?

V premiéře historického thrilleru ze 17. listopadu se v hlavních rolích představili Emily Beecham, Aneurin Barnard a Andreas Pietschmann. Příběh sleduje cestující na přistěhovalecké lodi, kteří se po sérii nevysvětlitelných událostí, jež způsobí změnu kurzu lodi, setkávají s „mysl ohromující hádankou“.

Po dvoutýdenním kralování na vrcholu žebříčku se propadla pátá řada seriálu Koruna na třetí místo žebříčku sledovanosti. Poslední řada zaznamenala během sledovacího okna „jen“ 42,36 milionu přehrátých hodin, což je výrazný pokles oproti 84,3 milionu v předchozím týdnu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -