- Reklama -

Seriál Wednesday překonal ve sledovanosti rekord Stranger Things

Sequel Addamsovi rodiny se dočkal nečekaného úspěchu. Seriál Wednesday totiž ve sledovanosti překonal čísla Stranger Things.

- Reklama -

Seriál Wednesday na Netflixu debutoval s velkou pompou. S 341,2 milionu zhlédnutých hodin po svém uvedení 23. listopadu se fantasy seriál s Jennou Ortegou v hlavní roli Wednesday Addamsové vyhoupl do čela žebříčku Top 10 televizních pořadů Netflixu za týden od 21. do 27. listopadu. A rekordně!

Wednesday je v současné době na vrcholu žebříčku sledovanosti v 83 různých zemích po celém světě je, upozorňují variety.com. Předchozí rekord držela 4. série seriálu Stranger Things. Ta od 30. května do 5. června zaznamenala více než 335 milionů hodin sledování. S 1,35 miliardami hodin sledování za prvních 28 dní ve službě drží Stranger Things 4 i nadále rekord nejsledovanějšího anglicky mluveného seriálu Netflixu.

Seriál Wednesday drtí veškerou konkurenci

Wednesday se přitom dočkala převážně příznivých recenzí od kritiků i diváků, informuje stránka hindustantimes.com. Nadchla Christina Ricciová, která Wednesday Addamsovou hrála v původním filmu Addamsova rodina z roku 1991 i v jeho pokračování. Stejně tak ale i Gwendoline Christieová, Catherine Zeta-Jonesová, Luis Guzmán a Ortega sklízejí pochvaly za své role. První čtyři díly seriálu navíc režíroval známý hollywoodský režisér Tim Burton, který za celým seriálem stojí.

Co se týče dalších diváckých hitů, Seriál „1899“ se nadále drží na druhém místě mezi anglicky vysílanými seriály. Utržil 87,89 miliony zhlédnutých hodin, což představuje mírný nárůst oproti předchozímu týdnu, kdy jich bylo 79,27 milionu.

- Reklama -

Koruna přestala diváky zajímat?

V premiéře historického thrilleru ze 17. listopadu se v hlavních rolích představili Emily Beecham, Aneurin Barnard a Andreas Pietschmann. Příběh sleduje cestující na přistěhovalecké lodi, kteří se po sérii nevysvětlitelných událostí, jež způsobí změnu kurzu lodi, setkávají s „mysl ohromující hádankou“.

Po dvoutýdenním kralování na vrcholu žebříčku se propadla pátá řada seriálu Koruna na třetí místo žebříčku sledovanosti. Poslední řada zaznamenala během sledovacího okna „jen“ 42,36 milionu přehrátých hodin, což je výrazný pokles oproti 84,3 milionu v předchozím týdnu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -