- Reklama -

Seriál Zaklínač: Netflix ukázal další fotky z 2. série. Objeví se nelidští bojovníci

Podle posledních fotek, které zveřejnil Netflix, to vypadá, že seriál Zaklínač ve 2. sezóně představí nehumánní skupinu partyzánských bojovníků. Tu fanoušci knižní série znají pod jménem Scoia’tael.

- Reklama -

Soudě podle nových fotografií ukáže seriál Zaklínač během druhé sezóny bojovníky známé jako Scoia’tael. Mělo by jít o jednotky elfů a trpaslíků. Fantasy série Zaklínač s Henry Cavillem v hlavní roli je jedním z největších hitů společnosti Netflix. První sezóna Zaklínače vycházela ze sbírek povídek Poslední přání a Meč osudu.

Děj sledoval hlavní postavy Geralta, Ciri a Yennefer v různých časových obdobích.

Problémy při natáčení

Od uvedení první série se mluvilo o tom, že další sezóna bude mít premiéru v roce 2021. To ovšem nakonec není jisté… Zaklínač (v originále The Witcher) bohužel čelil při natáčení řadě nepříjemných výzev.

Natáčení se kvůli koronaviru muselo dvakrát zastavit. To znamená, že práce na druhé sezóně se protáhla téměř na rok. Navíc Henry Cavill utrpěl při natáčení zranění nohy, a tak se muselo nějaký čas pracovat především na scénách, ve kterých se herec neobjeví.

Geralt z Rivie a naštvaní elfové

I přes problémy produkce však zůstávají velká očekávání. Vzhledem ke skutečnosti, jak dlouho už práce na druhé sérii trvají, se začaly první fotografie z natáčení objevovat již začátkem roku. V únoru se objevila zpráva, že to, co vypadalo jako Scoia’tael, někdo spatřil na place. Informaci ale nikdo nepotvrdil.

Nyní se ale zdá, že se pro tuhle domněnku objevují další konkrétní důkazy. Podle snímků, které Netflix ukázal na Twitteru se skupina v 2. sezóně objeví. ¨

Netflix ukázal 3 fotky z natáčení Zaklínače. Na jedné je vidět to, co se jeví jako odznak Scoia’tael.

Přítomnost partyzánské skupiny Scoia’tael pravděpodobně způsobí Geraltovi a ostatním nejednu horkou chvilku. Jedná se o brutální skupinu bojovníků, kteří hrají v knižní sérii poměrně velkou roli. Je ale těžké předvídat, jak to se Scoia’tael bude v druhé sérii Zaklínače, pokud se tedy skutečně objeví. V  Sapkowského díle na ně ale Geralt narazil několikrát.

Kdy bude 2. sezóna?

A jaké je tedy datum vydání 2. série? Zatím nejasné. A tak to ještě nějaký čas bude, protože natáčení stále pokračuje. Zpoždění datu vydání také moc nepomohlo, i když se stále nedá vyloučit, že se Zaklínač vrátí už v roce 2021.

Jelikož první sezóna měla premiéru v prosinci, mohla by v podobný čas vyjít i nová sezóna. Kdyby to tak bylo, měl by produkční tým ještě spoustu času na dokončení natáčení a postprodukčních prací na nových epizodách. Doufejme, že než Netflix tyto věci oznámí oficiálně, bude aspoň nadále sdílet fotografie z nové sezóny.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -