- Reklama -

Seriál Zaklínač: Netflix ukázal další fotky z 2. série. Objeví se nelidští bojovníci

Podle posledních fotek, které zveřejnil Netflix, to vypadá, že seriál Zaklínač ve 2. sezóně představí nehumánní skupinu partyzánských bojovníků. Tu fanoušci knižní série znají pod jménem Scoia’tael.

- Reklama -

Soudě podle nových fotografií ukáže seriál Zaklínač během druhé sezóny bojovníky známé jako Scoia’tael. Mělo by jít o jednotky elfů a trpaslíků. Fantasy série Zaklínač s Henry Cavillem v hlavní roli je jedním z největších hitů společnosti Netflix. První sezóna Zaklínače vycházela ze sbírek povídek Poslední přání a Meč osudu.

Děj sledoval hlavní postavy Geralta, Ciri a Yennefer v různých časových obdobích.

Problémy při natáčení

Od uvedení první série se mluvilo o tom, že další sezóna bude mít premiéru v roce 2021. To ovšem nakonec není jisté… Zaklínač (v originále The Witcher) bohužel čelil při natáčení řadě nepříjemných výzev.

Natáčení se kvůli koronaviru muselo dvakrát zastavit. To znamená, že práce na druhé sezóně se protáhla téměř na rok. Navíc Henry Cavill utrpěl při natáčení zranění nohy, a tak se muselo nějaký čas pracovat především na scénách, ve kterých se herec neobjeví.

- Reklama -

Geralt z Rivie a naštvaní elfové

I přes problémy produkce však zůstávají velká očekávání. Vzhledem ke skutečnosti, jak dlouho už práce na druhé sérii trvají, se začaly první fotografie z natáčení objevovat již začátkem roku. V únoru se objevila zpráva, že to, co vypadalo jako Scoia’tael, někdo spatřil na place. Informaci ale nikdo nepotvrdil.

Nyní se ale zdá, že se pro tuhle domněnku objevují další konkrétní důkazy. Podle snímků, které Netflix ukázal na Twitteru se skupina v 2. sezóně objeví. ¨

Netflix ukázal 3 fotky z natáčení Zaklínače. Na jedné je vidět to, co se jeví jako odznak Scoia’tael.

Přítomnost partyzánské skupiny Scoia’tael pravděpodobně způsobí Geraltovi a ostatním nejednu horkou chvilku. Jedná se o brutální skupinu bojovníků, kteří hrají v knižní sérii poměrně velkou roli. Je ale těžké předvídat, jak to se Scoia’tael bude v druhé sérii Zaklínače, pokud se tedy skutečně objeví. V  Sapkowského díle na ně ale Geralt narazil několikrát.

Kdy bude 2. sezóna?

A jaké je tedy datum vydání 2. série? Zatím nejasné. A tak to ještě nějaký čas bude, protože natáčení stále pokračuje. Zpoždění datu vydání také moc nepomohlo, i když se stále nedá vyloučit, že se Zaklínač vrátí už v roce 2021.

Jelikož první sezóna měla premiéru v prosinci, mohla by v podobný čas vyjít i nová sezóna. Kdyby to tak bylo, měl by produkční tým ještě spoustu času na dokončení natáčení a postprodukčních prací na nových epizodách. Doufejme, že než Netflix tyto věci oznámí oficiálně, bude aspoň nadále sdílet fotografie z nové sezóny.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -