- Reklama -

Sex education 4: Chystá Netflix další řadu? Co se zatím ví?

Kdy vyjde Sex education 4. řada? Zjistěte všechno, co se zatím o dalších dílech ví.

- Reklama -

Po téměř dvouletém čekání na třetí sérii seriálu Sexuální výchova se fanoušci konečně dočkali. Ale osm dílů uteklo jako voda a otázek zbývá snad ještě víc než předtím. Dají se tedy Otis a Maeve dohromady? Jak to bude s Ericem a Adamem? A co Aimee? Asi každého zajímá, jak to vypadá se Sex Education 4? Můžeme se vůbec těšit na další emocemi nabitý výlet do Moordale?

Dobrou zprávou rozhodně je, že na další díly by se pravděpodobně nečekalo tak dlouho jako na díly 3. série, jejichž natáčení zkomplikovala pandemie koronaviru. Horší zprávou ale je, že seriál zatím nemá 4. řadu objednanou! Čtete správně: Netflix zatím seriál oficiálně neprodloužil.

Co to znamená? Nemusí to znamenat nic. Je standardní praxe, že streamovací služba po uveřejnění nových dílů několik měsíců vyčkává, aby zjistila, jak si poslední sezóna vede. Až pak se rozhoduje, jestli se seriál prodlouží. Takže vzhledem k výsledkům Sex Education by bylo opravdu hodně velké překvapení, kdyby na další řadu nedošlo.

Dočkáme se Sex Education 4?

- Reklama -

Že by se natáčet mělo si myslí většina členů obsazení. „Nevíme [zda budou další díly]. V tuto chvíli to není na náš. Kéž bych vám mohl říct víc. Ale vážně to nevím,“ svěřil se představitel Otise Asa Butterfield časopisu Cosmopolitan na otázku, jestli se bude dál natáčet.

Herec zároveň prozradil, že by se sám rád dozvěděli, jak celý příběh dopadne. „Chtěl bych vidět, jak se Otis a Maeve… dívají na širší souvislosti,“ řekl Butterfiled pro Elle.com. „Aby prozkoumali sami sebe a více se zaměřili buď na svůj vztah k sobě samým, nebo na platonické vztahy s přáteli a rodinou.“

Natáčení by se pak nebránila ani Gillian Andersonová, která hraje matku Otise Jean. „Už se o tom mluvilo a myslím, že vzhledem k tomu, jak se to lidem líbí, nevidím důvod, proč by to [nepokračovalo]. Ale věci se mění,“ řekla Andersonová mnohoznačně serveru Collider. „V Netflixu se věci mění každý den. A tak o tom nakonec nerozhoduje nikdo jiný než ti lidé nahoře.“

Sex Education 4 trailer: Kde se na něj podívat?

Sex Education 4
Lily Iglehart v Sex Education 3 zažila obrovské ponížení. Foto: Sam Taylor/NETFLIX © 2020

Než se zveřejní trailer, musí dojít k tomu, co zmiňovala Gillian Andersonová – tedy musí rozhodnout „ti nahoře“, že se pokračování bude točit.

Pokud se tak stane, natáčení zabere minimálně půl roku. Trailer ale tak jako tak Netflix obvykle nevydává dříve než měsíc před premiérou. Takže si ještě nějaký čas musíme počkat.

V případě jakýchkoli nových informací tento článek aktualizujeme.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -