- Reklama -

Sex education 4: Chystá Netflix další řadu? Co se zatím ví?

Kdy vyjde Sex education 4. řada? Zjistěte všechno, co se zatím o dalších dílech ví.

- Reklama -

Po téměř dvouletém čekání na třetí sérii seriálu Sexuální výchova se fanoušci konečně dočkali. Ale osm dílů uteklo jako voda a otázek zbývá snad ještě víc než předtím. Dají se tedy Otis a Maeve dohromady? Jak to bude s Ericem a Adamem? A co Aimee? Asi každého zajímá, jak to vypadá se Sex Education 4? Můžeme se vůbec těšit na další emocemi nabitý výlet do Moordale?

Dobrou zprávou rozhodně je, že na další díly by se pravděpodobně nečekalo tak dlouho jako na díly 3. série, jejichž natáčení zkomplikovala pandemie koronaviru. Horší zprávou ale je, že seriál zatím nemá 4. řadu objednanou! Čtete správně: Netflix zatím seriál oficiálně neprodloužil.

Co to znamená? Nemusí to znamenat nic. Je standardní praxe, že streamovací služba po uveřejnění nových dílů několik měsíců vyčkává, aby zjistila, jak si poslední sezóna vede. Až pak se rozhoduje, jestli se seriál prodlouží. Takže vzhledem k výsledkům Sex Education by bylo opravdu hodně velké překvapení, kdyby na další řadu nedošlo.

Dočkáme se Sex Education 4?

Že by se natáčet mělo si myslí většina členů obsazení. „Nevíme [zda budou další díly]. V tuto chvíli to není na náš. Kéž bych vám mohl říct víc. Ale vážně to nevím,“ svěřil se představitel Otise Asa Butterfield časopisu Cosmopolitan na otázku, jestli se bude dál natáčet.

Herec zároveň prozradil, že by se sám rád dozvěděli, jak celý příběh dopadne. „Chtěl bych vidět, jak se Otis a Maeve… dívají na širší souvislosti,“ řekl Butterfiled pro Elle.com. „Aby prozkoumali sami sebe a více se zaměřili buď na svůj vztah k sobě samým, nebo na platonické vztahy s přáteli a rodinou.“

Natáčení by se pak nebránila ani Gillian Andersonová, která hraje matku Otise Jean. „Už se o tom mluvilo a myslím, že vzhledem k tomu, jak se to lidem líbí, nevidím důvod, proč by to [nepokračovalo]. Ale věci se mění,“ řekla Andersonová mnohoznačně serveru Collider. „V Netflixu se věci mění každý den. A tak o tom nakonec nerozhoduje nikdo jiný než ti lidé nahoře.“

Sex Education 4 trailer: Kde se na něj podívat?

Sex Education 4
Lily Iglehart v Sex Education 3 zažila obrovské ponížení. Foto: Sam Taylor/NETFLIX © 2020

Než se zveřejní trailer, musí dojít k tomu, co zmiňovala Gillian Andersonová – tedy musí rozhodnout „ti nahoře“, že se pokračování bude točit.

Pokud se tak stane, natáčení zabere minimálně půl roku. Trailer ale tak jako tak Netflix obvykle nevydává dříve než měsíc před premiérou. Takže si ještě nějaký čas musíme počkat.

V případě jakýchkoli nových informací tento článek aktualizujeme.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -