- Reklama -

Sex education 4: Chystá Netflix další řadu? Co se zatím ví?

Kdy vyjde Sex education 4. řada? Zjistěte všechno, co se zatím o dalších dílech ví.

- Reklama -

Po téměř dvouletém čekání na třetí sérii seriálu Sexuální výchova se fanoušci konečně dočkali. Ale osm dílů uteklo jako voda a otázek zbývá snad ještě víc než předtím. Dají se tedy Otis a Maeve dohromady? Jak to bude s Ericem a Adamem? A co Aimee? Asi každého zajímá, jak to vypadá se Sex Education 4? Můžeme se vůbec těšit na další emocemi nabitý výlet do Moordale?

Dobrou zprávou rozhodně je, že na další díly by se pravděpodobně nečekalo tak dlouho jako na díly 3. série, jejichž natáčení zkomplikovala pandemie koronaviru. Horší zprávou ale je, že seriál zatím nemá 4. řadu objednanou! Čtete správně: Netflix zatím seriál oficiálně neprodloužil.

Co to znamená? Nemusí to znamenat nic. Je standardní praxe, že streamovací služba po uveřejnění nových dílů několik měsíců vyčkává, aby zjistila, jak si poslední sezóna vede. Až pak se rozhoduje, jestli se seriál prodlouží. Takže vzhledem k výsledkům Sex Education by bylo opravdu hodně velké překvapení, kdyby na další řadu nedošlo.

Dočkáme se Sex Education 4?

- Reklama -

Že by se natáčet mělo si myslí většina členů obsazení. „Nevíme [zda budou další díly]. V tuto chvíli to není na náš. Kéž bych vám mohl říct víc. Ale vážně to nevím,“ svěřil se představitel Otise Asa Butterfield časopisu Cosmopolitan na otázku, jestli se bude dál natáčet.

Herec zároveň prozradil, že by se sám rád dozvěděli, jak celý příběh dopadne. „Chtěl bych vidět, jak se Otis a Maeve… dívají na širší souvislosti,“ řekl Butterfiled pro Elle.com. „Aby prozkoumali sami sebe a více se zaměřili buď na svůj vztah k sobě samým, nebo na platonické vztahy s přáteli a rodinou.“

Natáčení by se pak nebránila ani Gillian Andersonová, která hraje matku Otise Jean. „Už se o tom mluvilo a myslím, že vzhledem k tomu, jak se to lidem líbí, nevidím důvod, proč by to [nepokračovalo]. Ale věci se mění,“ řekla Andersonová mnohoznačně serveru Collider. „V Netflixu se věci mění každý den. A tak o tom nakonec nerozhoduje nikdo jiný než ti lidé nahoře.“

Sex Education 4 trailer: Kde se na něj podívat?

Sex Education 4
Lily Iglehart v Sex Education 3 zažila obrovské ponížení. Foto: Sam Taylor/NETFLIX © 2020

Než se zveřejní trailer, musí dojít k tomu, co zmiňovala Gillian Andersonová – tedy musí rozhodnout „ti nahoře“, že se pokračování bude točit.

Pokud se tak stane, natáčení zabere minimálně půl roku. Trailer ale tak jako tak Netflix obvykle nevydává dříve než měsíc před premiérou. Takže si ještě nějaký čas musíme počkat.

V případě jakýchkoli nových informací tento článek aktualizujeme.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -