- Reklama -

Sex education 4: Chystá Netflix další řadu? Co se zatím ví?

Kdy vyjde Sex education 4. řada? Zjistěte všechno, co se zatím o dalších dílech ví.

- Reklama -

Po téměř dvouletém čekání na třetí sérii seriálu Sexuální výchova se fanoušci konečně dočkali. Ale osm dílů uteklo jako voda a otázek zbývá snad ještě víc než předtím. Dají se tedy Otis a Maeve dohromady? Jak to bude s Ericem a Adamem? A co Aimee? Asi každého zajímá, jak to vypadá se Sex Education 4? Můžeme se vůbec těšit na další emocemi nabitý výlet do Moordale?

Dobrou zprávou rozhodně je, že na další díly by se pravděpodobně nečekalo tak dlouho jako na díly 3. série, jejichž natáčení zkomplikovala pandemie koronaviru. Horší zprávou ale je, že seriál zatím nemá 4. řadu objednanou! Čtete správně: Netflix zatím seriál oficiálně neprodloužil.

Co to znamená? Nemusí to znamenat nic. Je standardní praxe, že streamovací služba po uveřejnění nových dílů několik měsíců vyčkává, aby zjistila, jak si poslední sezóna vede. Až pak se rozhoduje, jestli se seriál prodlouží. Takže vzhledem k výsledkům Sex Education by bylo opravdu hodně velké překvapení, kdyby na další řadu nedošlo.

Dočkáme se Sex Education 4?

- Reklama -

Že by se natáčet mělo si myslí většina členů obsazení. „Nevíme [zda budou další díly]. V tuto chvíli to není na náš. Kéž bych vám mohl říct víc. Ale vážně to nevím,“ svěřil se představitel Otise Asa Butterfield časopisu Cosmopolitan na otázku, jestli se bude dál natáčet.

Herec zároveň prozradil, že by se sám rád dozvěděli, jak celý příběh dopadne. „Chtěl bych vidět, jak se Otis a Maeve… dívají na širší souvislosti,“ řekl Butterfiled pro Elle.com. „Aby prozkoumali sami sebe a více se zaměřili buď na svůj vztah k sobě samým, nebo na platonické vztahy s přáteli a rodinou.“

Natáčení by se pak nebránila ani Gillian Andersonová, která hraje matku Otise Jean. „Už se o tom mluvilo a myslím, že vzhledem k tomu, jak se to lidem líbí, nevidím důvod, proč by to [nepokračovalo]. Ale věci se mění,“ řekla Andersonová mnohoznačně serveru Collider. „V Netflixu se věci mění každý den. A tak o tom nakonec nerozhoduje nikdo jiný než ti lidé nahoře.“

Sex Education 4 trailer: Kde se na něj podívat?

Sex Education 4
Lily Iglehart v Sex Education 3 zažila obrovské ponížení. Foto: Sam Taylor/NETFLIX © 2020

Než se zveřejní trailer, musí dojít k tomu, co zmiňovala Gillian Andersonová – tedy musí rozhodnout „ti nahoře“, že se pokračování bude točit.

Pokud se tak stane, natáčení zabere minimálně půl roku. Trailer ale tak jako tak Netflix obvykle nevydává dříve než měsíc před premiérou. Takže si ještě nějaký čas musíme počkat.

V případě jakýchkoli nových informací tento článek aktualizujeme.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -