- Reklama -

Adam ze Sex education v soukromí: Connor Swindells v sedmi letech přišel o matku

Seriál Sex Education už brzy ukáže díly 3. série. A chybět v nich pochopitelně nebude ani Connor Swindells, který v seriálu hraje Adama.

- Reklama -

Kdo sleduje seriál Sex education, ten už nejspíš ví, že mezi netflix novinky září 2021 patří i 3. řada oblíbené Sexuální výchovy. Co v ní čeká Adama Groffa (Connor Swindells)?

Adam Groff je jedním z hlavních hrdinů Sex education od samého začátku. Ne zrovna bystrý hromotluk, který v začátcích seriálu bojuje sám se sebou. Nemůže totiž pořádně dosáhnout orgasmu se svou dívkou Aimee. Dokonce si kvůli tomu pořídí viagru, což ale bohužel vede k tomu, že se pak musí schovávat s několikahodinovou erekcí na školních záchodcíh.

Jak přiznává Adamův představitel Connor Swindells, hraní podobných scén mu nedělá zvlášť velký problém. „Opravdu rád ze sebe dělám idiota,“ smál se při vzpomínkách na natáčení ne zrovna lichotivé scény herec při rozhovoru s britským deníkem Indenpendent.

Jaký je Connor Swindells v soukromí?

- Reklama -

V tom případě si asi díky roli Adama přijde na své. Jeho postava v seriálu prošla totiž pořádnou změnou – od bezcitného šikanátora Erica, školního sígra bez perspektivy, se proměnil v někoho, kdo si v rodině, kde něco takového vůbec nepřicházelo v úvahu, uvědomil, že vše pramenilo z jeho před sebou samotným skrývané homosexuality.

I díky tomu se prý ve 3. řadě seriálu Sex education ukáže nalíčený a napodobující Keiru Knightley z filmu Láska nebeská. Je to prý součástí Adamovy „cesty za vykoupením“, jak to komentuje Connor Swindells. Adam Groff prý nyní začne o svých pocitech mluvit a přestane se ve škole flákat.

Je zvláštní, kolik toho přitom s postavou Adama má Connor Swindells společného. Stejně jako Adam umí podle reportéra Independentu tichý a působit nejistě. To se ale prý změní, když se stočí řeč na jeho rodinu.

Je to přitom s podivem, protože najdete jen málokoho, komu maminka zemřela v jeho sedmi letech na rakovinu a dokáže o tom s klidným srdcem mluvit.

Problémy v mládí a zvláštní cesta k herectví

Connor Swindells, kterého po smrti maminky vychovávali především babička s dědečkem, dnes na tohle období vzpomíná s ohromným klidem. „Když jsme se přestěhovali, dědečkovy peníze na důchod začaly rychle vysychat,“ zavzpomínal. „Babička se teď starala zase o dvě děti, o tátu a o mě. Z rodiny ze střední třídy jsme se rychle stali velmi, velmi chudou rodinou. Táta je bohužel postižený, takže nemohl pracovat. Když mi bylo devět nebo deset let, těžko jsme vystačili s penězi.“

Snad i proto vyhledával stejně jako Adam problémy. Ve škole zlobil, pral se, byl nezvladatelný. Ale pak objevil box a to ho změnilo. „Byl to takový přechodový rituál,“ říká. „Asi jsem v dospívání chtěl dokázat všem kolem vlastní mužnost. Dělal jsem to, aby na mě muži, ke kterým jsem vzhlížel, byli hrdí. A to se nakonec povedlo, byli na mě hrdí.“

K herectví se dostal Connor Swindells víceméně náhodou. Když se procházel s kamarády, viděl na zdi plakát na konkurz do divadelní hry. A hned se prý s přáteli začal špičkovat, že si myslí, že by byl v herectví lepší než oni.

„Tak to zkusíme,“ vyzvali. Získal hned hlavní roli v představení Proces od Franze Kafky.

„Říkal jsem si, že opravdu nechci dostávat každý den do hlavy po zbytek života. Co bych mohl dělat? Z nějakého důvodu jsem drze věřil, že budu dobrý herec. Naštěstí, když jsem začal, šlo to dobře. Od té doby to byl tak trochu kolotoč.“

S kým chodí Connow Swindells?

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Aimee Lou Wood (@aimeelouwood)

A jak to má Adam se vztahy? Ve skutečnosti je na holky. A doopravdy chodil s Aimee Lou Wood, se kterou má vztah na začátku Sex Education. Jak informoval cheetsheet.com, byli spolu několik let.

Všimli si toho fanoušci na sociální síti herečky. „Prostě jsem tam měla fotky jeho a mě ještě před natáčením Sexuální výchovy. Nijak jsem o tom nepřemýšlela, byl to prostě můj kluk a tak jsem to tam dávala,“ komentovala to.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -