- Reklama -

Adam ze Sex education v soukromí: Connor Swindells v sedmi letech přišel o matku

Seriál Sex Education už brzy ukáže díly 3. série. A chybět v nich pochopitelně nebude ani Connor Swindells, který v seriálu hraje Adama.

- Reklama -

Kdo sleduje seriál Sex education, ten už nejspíš ví, že mezi netflix novinky září 2021 patří i 3. řada oblíbené Sexuální výchovy. Co v ní čeká Adama Groffa (Connor Swindells)?

Adam Groff je jedním z hlavních hrdinů Sex education od samého začátku. Ne zrovna bystrý hromotluk, který v začátcích seriálu bojuje sám se sebou. Nemůže totiž pořádně dosáhnout orgasmu se svou dívkou Aimee. Dokonce si kvůli tomu pořídí viagru, což ale bohužel vede k tomu, že se pak musí schovávat s několikahodinovou erekcí na školních záchodcíh.

Jak přiznává Adamův představitel Connor Swindells, hraní podobných scén mu nedělá zvlášť velký problém. „Opravdu rád ze sebe dělám idiota,“ smál se při vzpomínkách na natáčení ne zrovna lichotivé scény herec při rozhovoru s britským deníkem Indenpendent.

Jaký je Connor Swindells v soukromí?

- Reklama -

V tom případě si asi díky roli Adama přijde na své. Jeho postava v seriálu prošla totiž pořádnou změnou – od bezcitného šikanátora Erica, školního sígra bez perspektivy, se proměnil v někoho, kdo si v rodině, kde něco takového vůbec nepřicházelo v úvahu, uvědomil, že vše pramenilo z jeho před sebou samotným skrývané homosexuality.

I díky tomu se prý ve 3. řadě seriálu Sex education ukáže nalíčený a napodobující Keiru Knightley z filmu Láska nebeská. Je to prý součástí Adamovy „cesty za vykoupením“, jak to komentuje Connor Swindells. Adam Groff prý nyní začne o svých pocitech mluvit a přestane se ve škole flákat.

Je zvláštní, kolik toho přitom s postavou Adama má Connor Swindells společného. Stejně jako Adam umí podle reportéra Independentu tichý a působit nejistě. To se ale prý změní, když se stočí řeč na jeho rodinu.

Je to přitom s podivem, protože najdete jen málokoho, komu maminka zemřela v jeho sedmi letech na rakovinu a dokáže o tom s klidným srdcem mluvit.

Problémy v mládí a zvláštní cesta k herectví

Connor Swindells, kterého po smrti maminky vychovávali především babička s dědečkem, dnes na tohle období vzpomíná s ohromným klidem. „Když jsme se přestěhovali, dědečkovy peníze na důchod začaly rychle vysychat,“ zavzpomínal. „Babička se teď starala zase o dvě děti, o tátu a o mě. Z rodiny ze střední třídy jsme se rychle stali velmi, velmi chudou rodinou. Táta je bohužel postižený, takže nemohl pracovat. Když mi bylo devět nebo deset let, těžko jsme vystačili s penězi.“

Snad i proto vyhledával stejně jako Adam problémy. Ve škole zlobil, pral se, byl nezvladatelný. Ale pak objevil box a to ho změnilo. „Byl to takový přechodový rituál,“ říká. „Asi jsem v dospívání chtěl dokázat všem kolem vlastní mužnost. Dělal jsem to, aby na mě muži, ke kterým jsem vzhlížel, byli hrdí. A to se nakonec povedlo, byli na mě hrdí.“

K herectví se dostal Connor Swindells víceméně náhodou. Když se procházel s kamarády, viděl na zdi plakát na konkurz do divadelní hry. A hned se prý s přáteli začal špičkovat, že si myslí, že by byl v herectví lepší než oni.

„Tak to zkusíme,“ vyzvali. Získal hned hlavní roli v představení Proces od Franze Kafky.

„Říkal jsem si, že opravdu nechci dostávat každý den do hlavy po zbytek života. Co bych mohl dělat? Z nějakého důvodu jsem drze věřil, že budu dobrý herec. Naštěstí, když jsem začal, šlo to dobře. Od té doby to byl tak trochu kolotoč.“

S kým chodí Connow Swindells?

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Aimee Lou Wood (@aimeelouwood)

A jak to má Adam se vztahy? Ve skutečnosti je na holky. A doopravdy chodil s Aimee Lou Wood, se kterou má vztah na začátku Sex Education. Jak informoval cheetsheet.com, byli spolu několik let.

Všimli si toho fanoušci na sociální síti herečky. „Prostě jsem tam měla fotky jeho a mě ještě před natáčením Sexuální výchovy. Nijak jsem o tom nepřemýšlela, byl to prostě můj kluk a tak jsem to tam dávala,“ komentovala to.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -