- Reklama -

Adam ze Sex education v soukromí: Connor Swindells v sedmi letech přišel o matku

Seriál Sex Education už brzy ukáže díly 3. série. A chybět v nich pochopitelně nebude ani Connor Swindells, který v seriálu hraje Adama.

- Reklama -

Kdo sleduje seriál Sex education, ten už nejspíš ví, že mezi netflix novinky září 2021 patří i 3. řada oblíbené Sexuální výchovy. Co v ní čeká Adama Groffa (Connor Swindells)?

Adam Groff je jedním z hlavních hrdinů Sex education od samého začátku. Ne zrovna bystrý hromotluk, který v začátcích seriálu bojuje sám se sebou. Nemůže totiž pořádně dosáhnout orgasmu se svou dívkou Aimee. Dokonce si kvůli tomu pořídí viagru, což ale bohužel vede k tomu, že se pak musí schovávat s několikahodinovou erekcí na školních záchodcíh.

Jak přiznává Adamův představitel Connor Swindells, hraní podobných scén mu nedělá zvlášť velký problém. „Opravdu rád ze sebe dělám idiota,“ smál se při vzpomínkách na natáčení ne zrovna lichotivé scény herec při rozhovoru s britským deníkem Indenpendent.

Jaký je Connor Swindells v soukromí?

V tom případě si asi díky roli Adama přijde na své. Jeho postava v seriálu prošla totiž pořádnou změnou – od bezcitného šikanátora Erica, školního sígra bez perspektivy, se proměnil v někoho, kdo si v rodině, kde něco takového vůbec nepřicházelo v úvahu, uvědomil, že vše pramenilo z jeho před sebou samotným skrývané homosexuality.

I díky tomu se prý ve 3. řadě seriálu Sex education ukáže nalíčený a napodobující Keiru Knightley z filmu Láska nebeská. Je to prý součástí Adamovy „cesty za vykoupením“, jak to komentuje Connor Swindells. Adam Groff prý nyní začne o svých pocitech mluvit a přestane se ve škole flákat.

Je zvláštní, kolik toho přitom s postavou Adama má Connor Swindells společného. Stejně jako Adam umí podle reportéra Independentu tichý a působit nejistě. To se ale prý změní, když se stočí řeč na jeho rodinu.

Je to přitom s podivem, protože najdete jen málokoho, komu maminka zemřela v jeho sedmi letech na rakovinu a dokáže o tom s klidným srdcem mluvit.

Problémy v mládí a zvláštní cesta k herectví

Connor Swindells, kterého po smrti maminky vychovávali především babička s dědečkem, dnes na tohle období vzpomíná s ohromným klidem. „Když jsme se přestěhovali, dědečkovy peníze na důchod začaly rychle vysychat,“ zavzpomínal. „Babička se teď starala zase o dvě děti, o tátu a o mě. Z rodiny ze střední třídy jsme se rychle stali velmi, velmi chudou rodinou. Táta je bohužel postižený, takže nemohl pracovat. Když mi bylo devět nebo deset let, těžko jsme vystačili s penězi.“

Snad i proto vyhledával stejně jako Adam problémy. Ve škole zlobil, pral se, byl nezvladatelný. Ale pak objevil box a to ho změnilo. „Byl to takový přechodový rituál,“ říká. „Asi jsem v dospívání chtěl dokázat všem kolem vlastní mužnost. Dělal jsem to, aby na mě muži, ke kterým jsem vzhlížel, byli hrdí. A to se nakonec povedlo, byli na mě hrdí.“

K herectví se dostal Connor Swindells víceméně náhodou. Když se procházel s kamarády, viděl na zdi plakát na konkurz do divadelní hry. A hned se prý s přáteli začal špičkovat, že si myslí, že by byl v herectví lepší než oni.

„Tak to zkusíme,“ vyzvali. Získal hned hlavní roli v představení Proces od Franze Kafky.

„Říkal jsem si, že opravdu nechci dostávat každý den do hlavy po zbytek života. Co bych mohl dělat? Z nějakého důvodu jsem drze věřil, že budu dobrý herec. Naštěstí, když jsem začal, šlo to dobře. Od té doby to byl tak trochu kolotoč.“

S kým chodí Connow Swindells?

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Aimee Lou Wood (@aimeelouwood)

A jak to má Adam se vztahy? Ve skutečnosti je na holky. A doopravdy chodil s Aimee Lou Wood, se kterou má vztah na začátku Sex Education. Jak informoval cheetsheet.com, byli spolu několik let.

Všimli si toho fanoušci na sociální síti herečky. „Prostě jsem tam měla fotky jeho a mě ještě před natáčením Sexuální výchovy. Nijak jsem o tom nepřemýšlela, byl to prostě můj kluk a tak jsem to tam dávala,“ komentovala to.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -