- Reklama -

Adam ze Sex education v soukromí: Connor Swindells v sedmi letech přišel o matku

Seriál Sex Education už brzy ukáže díly 3. série. A chybět v nich pochopitelně nebude ani Connor Swindells, který v seriálu hraje Adama.

- Reklama -

Kdo sleduje seriál Sex education, ten už nejspíš ví, že mezi netflix novinky září 2021 patří i 3. řada oblíbené Sexuální výchovy. Co v ní čeká Adama Groffa (Connor Swindells)?

Adam Groff je jedním z hlavních hrdinů Sex education od samého začátku. Ne zrovna bystrý hromotluk, který v začátcích seriálu bojuje sám se sebou. Nemůže totiž pořádně dosáhnout orgasmu se svou dívkou Aimee. Dokonce si kvůli tomu pořídí viagru, což ale bohužel vede k tomu, že se pak musí schovávat s několikahodinovou erekcí na školních záchodcíh.

Jak přiznává Adamův představitel Connor Swindells, hraní podobných scén mu nedělá zvlášť velký problém. „Opravdu rád ze sebe dělám idiota,“ smál se při vzpomínkách na natáčení ne zrovna lichotivé scény herec při rozhovoru s britským deníkem Indenpendent.

Jaký je Connor Swindells v soukromí?

V tom případě si asi díky roli Adama přijde na své. Jeho postava v seriálu prošla totiž pořádnou změnou – od bezcitného šikanátora Erica, školního sígra bez perspektivy, se proměnil v někoho, kdo si v rodině, kde něco takového vůbec nepřicházelo v úvahu, uvědomil, že vše pramenilo z jeho před sebou samotným skrývané homosexuality.

I díky tomu se prý ve 3. řadě seriálu Sex education ukáže nalíčený a napodobující Keiru Knightley z filmu Láska nebeská. Je to prý součástí Adamovy „cesty za vykoupením“, jak to komentuje Connor Swindells. Adam Groff prý nyní začne o svých pocitech mluvit a přestane se ve škole flákat.

Je zvláštní, kolik toho přitom s postavou Adama má Connor Swindells společného. Stejně jako Adam umí podle reportéra Independentu tichý a působit nejistě. To se ale prý změní, když se stočí řeč na jeho rodinu.

Je to přitom s podivem, protože najdete jen málokoho, komu maminka zemřela v jeho sedmi letech na rakovinu a dokáže o tom s klidným srdcem mluvit.

Problémy v mládí a zvláštní cesta k herectví

Connor Swindells, kterého po smrti maminky vychovávali především babička s dědečkem, dnes na tohle období vzpomíná s ohromným klidem. „Když jsme se přestěhovali, dědečkovy peníze na důchod začaly rychle vysychat,“ zavzpomínal. „Babička se teď starala zase o dvě děti, o tátu a o mě. Z rodiny ze střední třídy jsme se rychle stali velmi, velmi chudou rodinou. Táta je bohužel postižený, takže nemohl pracovat. Když mi bylo devět nebo deset let, těžko jsme vystačili s penězi.“

Snad i proto vyhledával stejně jako Adam problémy. Ve škole zlobil, pral se, byl nezvladatelný. Ale pak objevil box a to ho změnilo. „Byl to takový přechodový rituál,“ říká. „Asi jsem v dospívání chtěl dokázat všem kolem vlastní mužnost. Dělal jsem to, aby na mě muži, ke kterým jsem vzhlížel, byli hrdí. A to se nakonec povedlo, byli na mě hrdí.“

K herectví se dostal Connor Swindells víceméně náhodou. Když se procházel s kamarády, viděl na zdi plakát na konkurz do divadelní hry. A hned se prý s přáteli začal špičkovat, že si myslí, že by byl v herectví lepší než oni.

„Tak to zkusíme,“ vyzvali. Získal hned hlavní roli v představení Proces od Franze Kafky.

„Říkal jsem si, že opravdu nechci dostávat každý den do hlavy po zbytek života. Co bych mohl dělat? Z nějakého důvodu jsem drze věřil, že budu dobrý herec. Naštěstí, když jsem začal, šlo to dobře. Od té doby to byl tak trochu kolotoč.“

S kým chodí Connow Swindells?

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Aimee Lou Wood (@aimeelouwood)

A jak to má Adam se vztahy? Ve skutečnosti je na holky. A doopravdy chodil s Aimee Lou Wood, se kterou má vztah na začátku Sex Education. Jak informoval cheetsheet.com, byli spolu několik let.

Všimli si toho fanoušci na sociální síti herečky. „Prostě jsem tam měla fotky jeho a mě ještě před natáčením Sexuální výchovy. Nijak jsem o tom nepřemýšlela, byl to prostě můj kluk a tak jsem to tam dávala,“ komentovala to.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -