- Reklama -

Simone Ashley se při natáčení Bridgertonových zle poranila o korzet

Módní styl regentské éry sice lahodí oku, není ale zrovna nejpříjemnější. Alespoň to tvrdí herečka Simone Ashley.

- Reklama -

Urozený styl možná není pro ženu to pravé ořechové. Své by o tom mohly vyprávět herečky ze seriálu Bridgertonovi, který udělal šaty s empírovým pasem a korzety znovupopulární. Herečka Simone Ashley, která bude hrát jednu z hlavních postav 2. série Bridgertonových říká, že jí stahující oblečení dokonce způsobilo trhlinu v rameni.

Zatímco všichni netrpělivě vyhlížíme druhou sezónu Bridgertonových, herci se svěřují, co přesně bylo potřeba k tomu, aby se vžili do svýcg postav. Anthony Bailey promluvil o natáčení sexuálních scén, nyní ale došlo i na rozebírání přehnaných, naprosto respekt budících kostýmů. Přesněji korzetů, které jim dodávají jejich oslňující tvar.

Simone Ashley, která má hrát roli Kate Sharma v druhé sezóně hitu Netflixu, prozradila, že měla s korzety spoustu problémů. Během natáčení si totiž o korzet zranila rameno a musela točit v bolestech.

Korzet přinesl Simone Ashley spoustu promlémů

„Korzet mě hodně bolel. Myslím, že jsem si v jednu chvíli natrhla rameno!“ řekla Simone Ashley britskému glamourmagazine.co.uk. Dále uvedla, že kvůli omezujícímu oblečení potřebovala se vším pomoci, „protože když máte korzet, ani si neobujete boty“.

Britská kráska se svěřila, že první den natáčení zažila perné chvíle plné obav, aby se do omezujícího korzetu vešla. Ashley prozradila, že chtěla být „opravdu nabitá energií“ a snědla proto před natáčením velké jídlo. Jenže tento plán se jí dost vymstil. „Takže jsem si dala obrovskou porci lososa a v tu chvíli mi bylo okamžitě špatně. Zřejmě se to stalo, protože jsem měla korzet,“ řekla. „Uvědomila jsem si, že když nosíte korzet, tak prostě nejíte. Nesmíte. Změní to vaše tělo.“

- Reklama -

Bez korzetů by to nešlo, tvrdí návrháří kostýmů

Herečka dále vysvětlila, že „na chvíli“ měla díky korzetu dokonce menší pas. Bohužel ale tahle ženami oceňovaná výhoda nebyla tak trvalá, jak by si Ashley přála. „Ten menší pas mi vydržel jen krátce. V okamžiku, když jsem sundala korzet, se vrátila moje stará postava,“ svěřila se.

A ačkoli korzety jistě nejsou nejpohodlnějším oblečením, kostýmní návrháři seriálu Ellen Mirojnick a John Glaser řekli webu usmagazine.com, že jsou podle nich klíčem k propojení „historické reality“ regentské éry s „vizuálem Bridgertonovské fantazie“.

Jestli to tak opravdu je, se v nových dílech seriálu Bridgertonovi můžete přesvědčit už 25. března.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -