- Reklama -

Simone Ashley se při natáčení Bridgertonových zle poranila o korzet

Módní styl regentské éry sice lahodí oku, není ale zrovna nejpříjemnější. Alespoň to tvrdí herečka Simone Ashley.

- Reklama -

Urozený styl možná není pro ženu to pravé ořechové. Své by o tom mohly vyprávět herečky ze seriálu Bridgertonovi, který udělal šaty s empírovým pasem a korzety znovupopulární. Herečka Simone Ashley, která bude hrát jednu z hlavních postav 2. série Bridgertonových říká, že jí stahující oblečení dokonce způsobilo trhlinu v rameni.

Zatímco všichni netrpělivě vyhlížíme druhou sezónu Bridgertonových, herci se svěřují, co přesně bylo potřeba k tomu, aby se vžili do svýcg postav. Anthony Bailey promluvil o natáčení sexuálních scén, nyní ale došlo i na rozebírání přehnaných, naprosto respekt budících kostýmů. Přesněji korzetů, které jim dodávají jejich oslňující tvar.

Simone Ashley, která má hrát roli Kate Sharma v druhé sezóně hitu Netflixu, prozradila, že měla s korzety spoustu problémů. Během natáčení si totiž o korzet zranila rameno a musela točit v bolestech.

Korzet přinesl Simone Ashley spoustu promlémů

„Korzet mě hodně bolel. Myslím, že jsem si v jednu chvíli natrhla rameno!“ řekla Simone Ashley britskému glamourmagazine.co.uk. Dále uvedla, že kvůli omezujícímu oblečení potřebovala se vším pomoci, „protože když máte korzet, ani si neobujete boty“.

Britská kráska se svěřila, že první den natáčení zažila perné chvíle plné obav, aby se do omezujícího korzetu vešla. Ashley prozradila, že chtěla být „opravdu nabitá energií“ a snědla proto před natáčením velké jídlo. Jenže tento plán se jí dost vymstil. „Takže jsem si dala obrovskou porci lososa a v tu chvíli mi bylo okamžitě špatně. Zřejmě se to stalo, protože jsem měla korzet,“ řekla. „Uvědomila jsem si, že když nosíte korzet, tak prostě nejíte. Nesmíte. Změní to vaše tělo.“

Bez korzetů by to nešlo, tvrdí návrháří kostýmů

Herečka dále vysvětlila, že „na chvíli“ měla díky korzetu dokonce menší pas. Bohužel ale tahle ženami oceňovaná výhoda nebyla tak trvalá, jak by si Ashley přála. „Ten menší pas mi vydržel jen krátce. V okamžiku, když jsem sundala korzet, se vrátila moje stará postava,“ svěřila se.

A ačkoli korzety jistě nejsou nejpohodlnějším oblečením, kostýmní návrháři seriálu Ellen Mirojnick a John Glaser řekli webu usmagazine.com, že jsou podle nich klíčem k propojení „historické reality“ regentské éry s „vizuálem Bridgertonovské fantazie“.

Jestli to tak opravdu je, se v nových dílech seriálu Bridgertonovi můžete přesvědčit už 25. března.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -