- Reklama -

Simone Ashley se při natáčení Bridgertonových zle poranila o korzet

Módní styl regentské éry sice lahodí oku, není ale zrovna nejpříjemnější. Alespoň to tvrdí herečka Simone Ashley.

- Reklama -

Urozený styl možná není pro ženu to pravé ořechové. Své by o tom mohly vyprávět herečky ze seriálu Bridgertonovi, který udělal šaty s empírovým pasem a korzety znovupopulární. Herečka Simone Ashley, která bude hrát jednu z hlavních postav 2. série Bridgertonových říká, že jí stahující oblečení dokonce způsobilo trhlinu v rameni.

Zatímco všichni netrpělivě vyhlížíme druhou sezónu Bridgertonových, herci se svěřují, co přesně bylo potřeba k tomu, aby se vžili do svýcg postav. Anthony Bailey promluvil o natáčení sexuálních scén, nyní ale došlo i na rozebírání přehnaných, naprosto respekt budících kostýmů. Přesněji korzetů, které jim dodávají jejich oslňující tvar.

Simone Ashley, která má hrát roli Kate Sharma v druhé sezóně hitu Netflixu, prozradila, že měla s korzety spoustu problémů. Během natáčení si totiž o korzet zranila rameno a musela točit v bolestech.

Korzet přinesl Simone Ashley spoustu promlémů

„Korzet mě hodně bolel. Myslím, že jsem si v jednu chvíli natrhla rameno!“ řekla Simone Ashley britskému glamourmagazine.co.uk. Dále uvedla, že kvůli omezujícímu oblečení potřebovala se vším pomoci, „protože když máte korzet, ani si neobujete boty“.

Britská kráska se svěřila, že první den natáčení zažila perné chvíle plné obav, aby se do omezujícího korzetu vešla. Ashley prozradila, že chtěla být „opravdu nabitá energií“ a snědla proto před natáčením velké jídlo. Jenže tento plán se jí dost vymstil. „Takže jsem si dala obrovskou porci lososa a v tu chvíli mi bylo okamžitě špatně. Zřejmě se to stalo, protože jsem měla korzet,“ řekla. „Uvědomila jsem si, že když nosíte korzet, tak prostě nejíte. Nesmíte. Změní to vaše tělo.“

Bez korzetů by to nešlo, tvrdí návrháří kostýmů

Herečka dále vysvětlila, že „na chvíli“ měla díky korzetu dokonce menší pas. Bohužel ale tahle ženami oceňovaná výhoda nebyla tak trvalá, jak by si Ashley přála. „Ten menší pas mi vydržel jen krátce. V okamžiku, když jsem sundala korzet, se vrátila moje stará postava,“ svěřila se.

A ačkoli korzety jistě nejsou nejpohodlnějším oblečením, kostýmní návrháři seriálu Ellen Mirojnick a John Glaser řekli webu usmagazine.com, že jsou podle nich klíčem k propojení „historické reality“ regentské éry s „vizuálem Bridgertonovské fantazie“.

Jestli to tak opravdu je, se v nových dílech seriálu Bridgertonovi můžete přesvědčit už 25. března.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -