- Reklama -

Simone Ashley se při natáčení Bridgertonových zle poranila o korzet

Módní styl regentské éry sice lahodí oku, není ale zrovna nejpříjemnější. Alespoň to tvrdí herečka Simone Ashley.

- Reklama -

Urozený styl možná není pro ženu to pravé ořechové. Své by o tom mohly vyprávět herečky ze seriálu Bridgertonovi, který udělal šaty s empírovým pasem a korzety znovupopulární. Herečka Simone Ashley, která bude hrát jednu z hlavních postav 2. série Bridgertonových říká, že jí stahující oblečení dokonce způsobilo trhlinu v rameni.

Zatímco všichni netrpělivě vyhlížíme druhou sezónu Bridgertonových, herci se svěřují, co přesně bylo potřeba k tomu, aby se vžili do svýcg postav. Anthony Bailey promluvil o natáčení sexuálních scén, nyní ale došlo i na rozebírání přehnaných, naprosto respekt budících kostýmů. Přesněji korzetů, které jim dodávají jejich oslňující tvar.

Simone Ashley, která má hrát roli Kate Sharma v druhé sezóně hitu Netflixu, prozradila, že měla s korzety spoustu problémů. Během natáčení si totiž o korzet zranila rameno a musela točit v bolestech.

Korzet přinesl Simone Ashley spoustu promlémů

„Korzet mě hodně bolel. Myslím, že jsem si v jednu chvíli natrhla rameno!“ řekla Simone Ashley britskému glamourmagazine.co.uk. Dále uvedla, že kvůli omezujícímu oblečení potřebovala se vším pomoci, „protože když máte korzet, ani si neobujete boty“.

Britská kráska se svěřila, že první den natáčení zažila perné chvíle plné obav, aby se do omezujícího korzetu vešla. Ashley prozradila, že chtěla být „opravdu nabitá energií“ a snědla proto před natáčením velké jídlo. Jenže tento plán se jí dost vymstil. „Takže jsem si dala obrovskou porci lososa a v tu chvíli mi bylo okamžitě špatně. Zřejmě se to stalo, protože jsem měla korzet,“ řekla. „Uvědomila jsem si, že když nosíte korzet, tak prostě nejíte. Nesmíte. Změní to vaše tělo.“

- Reklama -

Bez korzetů by to nešlo, tvrdí návrháří kostýmů

Herečka dále vysvětlila, že „na chvíli“ měla díky korzetu dokonce menší pas. Bohužel ale tahle ženami oceňovaná výhoda nebyla tak trvalá, jak by si Ashley přála. „Ten menší pas mi vydržel jen krátce. V okamžiku, když jsem sundala korzet, se vrátila moje stará postava,“ svěřila se.

A ačkoli korzety jistě nejsou nejpohodlnějším oblečením, kostýmní návrháři seriálu Ellen Mirojnick a John Glaser řekli webu usmagazine.com, že jsou podle nich klíčem k propojení „historické reality“ regentské éry s „vizuálem Bridgertonovské fantazie“.

Jestli to tak opravdu je, se v nových dílech seriálu Bridgertonovi můžete přesvědčit už 25. března.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -