- Reklama -

Stranger Things 4 budou nejtemnější, říká Finn Wolfhard

Finn Wolfhard říká, že Stranger Things 4 budou zatím tou nejtemnější sérií, jaké jsme se dočkali. Co ještě řekl seriálový Mike?

- Reklama -

Produkce poslední řady je opět v plném proudu po zpoždění a odsunutí natáčení, ke kterému došlo loni kvůli pandemii covidu. Netflix doufal, že si Stranger Things 4 odbudou svou premiéru počátkem roku 2021, ale kvůli výše zmíněným problémům k tomu nedošlo.

Výroba byla obnovena na podzim a natáčení údajně pokračovalo pomaleji než obvykle. Pro všemi očekávaný sci-fi seriál z 80. let tak ještě stále není stanovené datum, kdy další série vyjde.

Co bude s Hopperem?

Stranger Things 3 měly premiéru v roce 2019. Končila tím, že se celá parta v podstatě rozpadla a rozutekla po celém světě. Eleven a Will opustili Hawkins v Indianě a nechali tam Mikea, Dustina, Lucase a Maxe.

Velká část pozornosti se ale upíná i k osudu Jima Hoppera (hraje ho David Harbour), který se v teaseru 4. řady nečekaně objevil v ruském zajateckém táboře, ačkoli všichni měli za to, že přišel o život při snaze zničit přístroj, kterým se Rusové snažili o znovuotevření brány.

- Reklama -

Stranger Things 4 budou i smutnější…

Další díly se tak téměř s jistotou budou zabývat osudem Hoppera, ale podle slov Finna Wolfharda pro CBC znovuobjevení nevlastního táty Eleven rozhodně neznamená, že nás čekají klidné díly.

„Ve třetí sérii mi přišlo, že je obzvlášť temná a děsivá, explodující krysy a všechno… Ale ve 4. sérii to bude ještě horší. Je to nejtemnější sezóna, která kdy byla [vyrobena]. Každý rok se vše stupňuje; každý rok je to zábavnější, temnější a smutnější. Jsem nadšený za fanoušky, myslím, že se mají na co těšit,“ nechal se slyšet představitel Mikea.

Herci ze seriálu a štáb Stranger Things podobně škádlí fanoušky neustále, aniž by vlastně cokoli prozradili. Jisté je tak zatím především to, že se můžeme těšit na postavu tajemného nového vraha, kterého hraje herec známý z Freddyho Kruegera – Robert Englund.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -