- Reklama -

Stranger Things 4 budou nejtemnější, říká Finn Wolfhard

Finn Wolfhard říká, že Stranger Things 4 budou zatím tou nejtemnější sérií, jaké jsme se dočkali. Co ještě řekl seriálový Mike?

- Reklama -

Produkce poslední řady je opět v plném proudu po zpoždění a odsunutí natáčení, ke kterému došlo loni kvůli pandemii covidu. Netflix doufal, že si Stranger Things 4 odbudou svou premiéru počátkem roku 2021, ale kvůli výše zmíněným problémům k tomu nedošlo.

Výroba byla obnovena na podzim a natáčení údajně pokračovalo pomaleji než obvykle. Pro všemi očekávaný sci-fi seriál z 80. let tak ještě stále není stanovené datum, kdy další série vyjde.

Co bude s Hopperem?

Stranger Things 3 měly premiéru v roce 2019. Končila tím, že se celá parta v podstatě rozpadla a rozutekla po celém světě. Eleven a Will opustili Hawkins v Indianě a nechali tam Mikea, Dustina, Lucase a Maxe.

Velká část pozornosti se ale upíná i k osudu Jima Hoppera (hraje ho David Harbour), který se v teaseru 4. řady nečekaně objevil v ruském zajateckém táboře, ačkoli všichni měli za to, že přišel o život při snaze zničit přístroj, kterým se Rusové snažili o znovuotevření brány.

Stranger Things 4 budou i smutnější…

Další díly se tak téměř s jistotou budou zabývat osudem Hoppera, ale podle slov Finna Wolfharda pro CBC znovuobjevení nevlastního táty Eleven rozhodně neznamená, že nás čekají klidné díly.

„Ve třetí sérii mi přišlo, že je obzvlášť temná a děsivá, explodující krysy a všechno… Ale ve 4. sérii to bude ještě horší. Je to nejtemnější sezóna, která kdy byla [vyrobena]. Každý rok se vše stupňuje; každý rok je to zábavnější, temnější a smutnější. Jsem nadšený za fanoušky, myslím, že se mají na co těšit,“ nechal se slyšet představitel Mikea.

Herci ze seriálu a štáb Stranger Things podobně škádlí fanoušky neustále, aniž by vlastně cokoli prozradili. Jisté je tak zatím především to, že se můžeme těšit na postavu tajemného nového vraha, kterého hraje herec známý z Freddyho Kruegera – Robert Englund.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -