- Reklama -

Stranger Things 4 budou nejtemnější, říká Finn Wolfhard

Finn Wolfhard říká, že Stranger Things 4 budou zatím tou nejtemnější sérií, jaké jsme se dočkali. Co ještě řekl seriálový Mike?

- Reklama -

Produkce poslední řady je opět v plném proudu po zpoždění a odsunutí natáčení, ke kterému došlo loni kvůli pandemii covidu. Netflix doufal, že si Stranger Things 4 odbudou svou premiéru počátkem roku 2021, ale kvůli výše zmíněným problémům k tomu nedošlo.

Výroba byla obnovena na podzim a natáčení údajně pokračovalo pomaleji než obvykle. Pro všemi očekávaný sci-fi seriál z 80. let tak ještě stále není stanovené datum, kdy další série vyjde.

Co bude s Hopperem?

Stranger Things 3 měly premiéru v roce 2019. Končila tím, že se celá parta v podstatě rozpadla a rozutekla po celém světě. Eleven a Will opustili Hawkins v Indianě a nechali tam Mikea, Dustina, Lucase a Maxe.

Velká část pozornosti se ale upíná i k osudu Jima Hoppera (hraje ho David Harbour), který se v teaseru 4. řady nečekaně objevil v ruském zajateckém táboře, ačkoli všichni měli za to, že přišel o život při snaze zničit přístroj, kterým se Rusové snažili o znovuotevření brány.

- Reklama -

Stranger Things 4 budou i smutnější…

Další díly se tak téměř s jistotou budou zabývat osudem Hoppera, ale podle slov Finna Wolfharda pro CBC znovuobjevení nevlastního táty Eleven rozhodně neznamená, že nás čekají klidné díly.

„Ve třetí sérii mi přišlo, že je obzvlášť temná a děsivá, explodující krysy a všechno… Ale ve 4. sérii to bude ještě horší. Je to nejtemnější sezóna, která kdy byla [vyrobena]. Každý rok se vše stupňuje; každý rok je to zábavnější, temnější a smutnější. Jsem nadšený za fanoušky, myslím, že se mají na co těšit,“ nechal se slyšet představitel Mikea.

Herci ze seriálu a štáb Stranger Things podobně škádlí fanoušky neustále, aniž by vlastně cokoli prozradili. Jisté je tak zatím především to, že se můžeme těšit na postavu tajemného nového vraha, kterého hraje herec známý z Freddyho Kruegera – Robert Englund.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -