- Reklama -

Stranger Things 4 budou nejtemnější, říká Finn Wolfhard

Finn Wolfhard říká, že Stranger Things 4 budou zatím tou nejtemnější sérií, jaké jsme se dočkali. Co ještě řekl seriálový Mike?

- Reklama -

Produkce poslední řady je opět v plném proudu po zpoždění a odsunutí natáčení, ke kterému došlo loni kvůli pandemii covidu. Netflix doufal, že si Stranger Things 4 odbudou svou premiéru počátkem roku 2021, ale kvůli výše zmíněným problémům k tomu nedošlo.

Výroba byla obnovena na podzim a natáčení údajně pokračovalo pomaleji než obvykle. Pro všemi očekávaný sci-fi seriál z 80. let tak ještě stále není stanovené datum, kdy další série vyjde.

Co bude s Hopperem?

Stranger Things 3 měly premiéru v roce 2019. Končila tím, že se celá parta v podstatě rozpadla a rozutekla po celém světě. Eleven a Will opustili Hawkins v Indianě a nechali tam Mikea, Dustina, Lucase a Maxe.

Velká část pozornosti se ale upíná i k osudu Jima Hoppera (hraje ho David Harbour), který se v teaseru 4. řady nečekaně objevil v ruském zajateckém táboře, ačkoli všichni měli za to, že přišel o život při snaze zničit přístroj, kterým se Rusové snažili o znovuotevření brány.

Stranger Things 4 budou i smutnější…

Další díly se tak téměř s jistotou budou zabývat osudem Hoppera, ale podle slov Finna Wolfharda pro CBC znovuobjevení nevlastního táty Eleven rozhodně neznamená, že nás čekají klidné díly.

„Ve třetí sérii mi přišlo, že je obzvlášť temná a děsivá, explodující krysy a všechno… Ale ve 4. sérii to bude ještě horší. Je to nejtemnější sezóna, která kdy byla [vyrobena]. Každý rok se vše stupňuje; každý rok je to zábavnější, temnější a smutnější. Jsem nadšený za fanoušky, myslím, že se mají na co těšit,“ nechal se slyšet představitel Mikea.

Herci ze seriálu a štáb Stranger Things podobně škádlí fanoušky neustále, aniž by vlastně cokoli prozradili. Jisté je tak zatím především to, že se můžeme těšit na postavu tajemného nového vraha, kterého hraje herec známý z Freddyho Kruegera – Robert Englund.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -