- Reklama -

Stranger Things 4 mají nový trailer. Představil hrůzný Creelův dům

Na co se můžeme těšit v další řadě Stranger Things?

- Reklama -

Nekonečné čekání na novou řadu Stranger Things se pomalu blíží svému konci. Potvrzuje to i nový trailer, který zveřejnil Netflix.

V sobotu se dokonce konala obrovská celosvětová akce fanoušků Netflixu nazvaná TUDUM. Na té streamovací gigant krom jiného zveřejnil spoustu nových upoutávek, informací a předvedl veřejnosti své největší hvězdy.

Bez ohledu na to, kdo se vlastně divákům ukázal, byl hlavním sobotním odhalením zbrusu nový teaser na 4. sérii Stranger Things.

Zatím neexistuje konkrétnější informace, než ta, že nová sezóna megahitu společnosti Netflix dorazí „někdy“ v roce 2022. Původně se měla objevit na začátku roku 2021, ale kvůli pandemii koronaviru, která zastavila různé produkce po celém světě, došlo k obrovskému zpoždění v produkci.

- Reklama -

Netflix fanoušky napíná, jak může. Ale přesto do světa vypustil několik velmi letmých náznaků toho, co můžeme ve 4. sérii očekávat. Trailer z února 2020 ukázal, že se vrátí oblíbená postava fanoušků – Hopper. V teaseru z května se zase objevil krátký pohled do minulosti Eleven. A akční 30sekundový teaser sdílený v srpnu poskytl spoustu krátkých záblesků nové sezóny a uvedl nekonkrétní termín vydání v roce 2022.

V posledním traileru je vidět, jak hlavní hrdinové vyšetřují další záhadu – Creelův dům. Místo děsivě připomíná strašidelný dům z těch nejhorších hororů. Napětí a strašidelných scén si tak užijeme nejspíš víc než dost.

Bratři Dufferové již dříve potvrdili, že čtvrtá série nebude závěrečná. Jak se tvůrci seriálu svěřili, mají jasný plán, jak přesně vyvrcholení seriálu předvést divákům.

„Čtvrtá sezóna nebude poslední,“ uvedl pro THR tvůrce Ross Duffer. „Víme, jaký chceme konec, a víme, kdy bude. [Pandemie koronaviru] nám dala čas podívat se dopředu a zjistit, co je pro seriál nejlepší. To, že na tom i děláme, nám dalo lepší představu o tom, jak dlouho ještě můžeme vyprávět tento příběh.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -