- Reklama -

Stranger Things 4 mají nový trailer. Představil hrůzný Creelův dům

Na co se můžeme těšit v další řadě Stranger Things?

- Reklama -

Nekonečné čekání na novou řadu Stranger Things se pomalu blíží svému konci. Potvrzuje to i nový trailer, který zveřejnil Netflix.

V sobotu se dokonce konala obrovská celosvětová akce fanoušků Netflixu nazvaná TUDUM. Na té streamovací gigant krom jiného zveřejnil spoustu nových upoutávek, informací a předvedl veřejnosti své největší hvězdy.

Bez ohledu na to, kdo se vlastně divákům ukázal, byl hlavním sobotním odhalením zbrusu nový teaser na 4. sérii Stranger Things.

Zatím neexistuje konkrétnější informace, než ta, že nová sezóna megahitu společnosti Netflix dorazí „někdy“ v roce 2022. Původně se měla objevit na začátku roku 2021, ale kvůli pandemii koronaviru, která zastavila různé produkce po celém světě, došlo k obrovskému zpoždění v produkci.

Netflix fanoušky napíná, jak může. Ale přesto do světa vypustil několik velmi letmých náznaků toho, co můžeme ve 4. sérii očekávat. Trailer z února 2020 ukázal, že se vrátí oblíbená postava fanoušků – Hopper. V teaseru z května se zase objevil krátký pohled do minulosti Eleven. A akční 30sekundový teaser sdílený v srpnu poskytl spoustu krátkých záblesků nové sezóny a uvedl nekonkrétní termín vydání v roce 2022.

V posledním traileru je vidět, jak hlavní hrdinové vyšetřují další záhadu – Creelův dům. Místo děsivě připomíná strašidelný dům z těch nejhorších hororů. Napětí a strašidelných scén si tak užijeme nejspíš víc než dost.

Bratři Dufferové již dříve potvrdili, že čtvrtá série nebude závěrečná. Jak se tvůrci seriálu svěřili, mají jasný plán, jak přesně vyvrcholení seriálu předvést divákům.

„Čtvrtá sezóna nebude poslední,“ uvedl pro THR tvůrce Ross Duffer. „Víme, jaký chceme konec, a víme, kdy bude. [Pandemie koronaviru] nám dala čas podívat se dopředu a zjistit, co je pro seriál nejlepší. To, že na tom i děláme, nám dalo lepší představu o tom, jak dlouho ještě můžeme vyprávět tento příběh.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -