- Reklama -

Stranger Things 4 mají nový trailer. Představil hrůzný Creelův dům

Na co se můžeme těšit v další řadě Stranger Things?

- Reklama -

Nekonečné čekání na novou řadu Stranger Things se pomalu blíží svému konci. Potvrzuje to i nový trailer, který zveřejnil Netflix.

V sobotu se dokonce konala obrovská celosvětová akce fanoušků Netflixu nazvaná TUDUM. Na té streamovací gigant krom jiného zveřejnil spoustu nových upoutávek, informací a předvedl veřejnosti své největší hvězdy.

Bez ohledu na to, kdo se vlastně divákům ukázal, byl hlavním sobotním odhalením zbrusu nový teaser na 4. sérii Stranger Things.

Zatím neexistuje konkrétnější informace, než ta, že nová sezóna megahitu společnosti Netflix dorazí „někdy“ v roce 2022. Původně se měla objevit na začátku roku 2021, ale kvůli pandemii koronaviru, která zastavila různé produkce po celém světě, došlo k obrovskému zpoždění v produkci.

- Reklama -

Netflix fanoušky napíná, jak může. Ale přesto do světa vypustil několik velmi letmých náznaků toho, co můžeme ve 4. sérii očekávat. Trailer z února 2020 ukázal, že se vrátí oblíbená postava fanoušků – Hopper. V teaseru z května se zase objevil krátký pohled do minulosti Eleven. A akční 30sekundový teaser sdílený v srpnu poskytl spoustu krátkých záblesků nové sezóny a uvedl nekonkrétní termín vydání v roce 2022.

V posledním traileru je vidět, jak hlavní hrdinové vyšetřují další záhadu – Creelův dům. Místo děsivě připomíná strašidelný dům z těch nejhorších hororů. Napětí a strašidelných scén si tak užijeme nejspíš víc než dost.

Bratři Dufferové již dříve potvrdili, že čtvrtá série nebude závěrečná. Jak se tvůrci seriálu svěřili, mají jasný plán, jak přesně vyvrcholení seriálu předvést divákům.

„Čtvrtá sezóna nebude poslední,“ uvedl pro THR tvůrce Ross Duffer. „Víme, jaký chceme konec, a víme, kdy bude. [Pandemie koronaviru] nám dala čas podívat se dopředu a zjistit, co je pro seriál nejlepší. To, že na tom i děláme, nám dalo lepší představu o tom, jak dlouho ještě můžeme vyprávět tento příběh.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -