- Reklama -

Stranger Things 5. série: Co se o ní zatím ví? Jak seriál skončí?

Zatímco fanoušci stále ještě čekají na Stranger Things 4, hodně se už také mluví o dalším pokračování. Zatím to dokonce vypadá, Stranger Things 5. série by mohla být zakončením celého seriálu.

- Reklama -

Po spekulacích, že 4. řada bude poslední sérií oblíbeného seriálu od Netflixu, nyní bratři Dufferovi, tvůrci seriálu, potvrdili, že to rozhodně nehrozí. Pokud se seriál obnoví, dočkají se fandové i Stranger Things 5. série.

„V současné době je na světě několik nových seriálů. Čtvrtá série nebude konec. Víme, co je konec, a víme, kdy přijde. Pandemie nám dala čas podívat se dopředu a zjistit, co je pro seriál nejlepší. To, že to naplňujeme, nám dalo lepší představu o tom, jak dlouho potřebujeme vyprávět tento příběh,“ prozradili v rozhovoru pro Hollywoodreporter.com.

Samozřejmě, 5. řada Stranger Things zatím není potvrzená, ještě ani není venku ta čtvrtá… Ale s pokračováním se vzhledem k obrovské popularitě seriálu tak nějak počítá. Ale kdy bude Stranger Things 5 venku? Co se v seriálu stane? Změní se obsazení? Na tyhle otázky zatím odpovědi nejsou. Ale Světohled má pro vás přehled všeho, co se zatím ví o projektu „Stranger Things 5. série“.

Bude Stranger Things 5. série koncem celého seriálu?

V současné době není jasné, zda bude pátá sezóna závěrečná, ale je jasné, že Dufferovi nechtějí v seriálu pokračovat bez pořádného děje. Konec už mají dlouho naplánovaný a vědí, kdy nastane.

- Reklama -

V rozhovoru pro web Collider David Harbour naznačil, že 4. série položí základy pro závěrečné finále. „Představujeme nové věci, ale také některé další dotahujeme a uzavíráme určitým směrem. Aby to v určitém okamžiku mělo jasný, čistý, konkrétní a definitivní konec, o kterém zatím nemohu mluvit,“ prozradil představitel Hoppera.

Kdy se začne točit 5. série?

Vzhledem k tomu, že pátá řada ještě nebyla oficiálně potvrzená, nejsou známé ani žádné oficiální plány týkající se harmonogramu natáčení. Tyto informace se však s největší pravděpodobností objeví brzy po vydání 4. série Stranger Things.

Je ale jasné, že se stejně jako u 4. série může čekání na seriál prodloužit kvůli pandemii koronaviru, která už při práci na posledních dílech značně komplikovala výrobu. Natáčení 4. série se několikrát přerušovalo. Snad tedy další produkci potká větší štěstí. A my si na další epizody nepočkáme tak zatraceně dlouho jako na Stranger Things 4…

Kdy budou mít Stranger Things 5 premiéru?

To závisí především na tom, kdy vyjde 4. série. Kvůli pandemii koronaviru se produkce čtvrté řady několikrát prodlužovala. V důsledku toho se datum vydání – které se původně plánovalo na leden 2021 – nyní posunulo na léto roku 2022.

(tento článek budeme průběžně aktualizovat podle toho, jak se budou o seriálu objevovat nové informace)

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -