- Reklama -

Stranger Things 5. série: Co se o ní zatím ví? Jak seriál skončí?

Zatímco fanoušci stále ještě čekají na Stranger Things 4, hodně se už také mluví o dalším pokračování. Zatím to dokonce vypadá, Stranger Things 5. série by mohla být zakončením celého seriálu.

- Reklama -

Po spekulacích, že 4. řada bude poslední sérií oblíbeného seriálu od Netflixu, nyní bratři Dufferovi, tvůrci seriálu, potvrdili, že to rozhodně nehrozí. Pokud se seriál obnoví, dočkají se fandové i Stranger Things 5. série.

„V současné době je na světě několik nových seriálů. Čtvrtá série nebude konec. Víme, co je konec, a víme, kdy přijde. Pandemie nám dala čas podívat se dopředu a zjistit, co je pro seriál nejlepší. To, že to naplňujeme, nám dalo lepší představu o tom, jak dlouho potřebujeme vyprávět tento příběh,“ prozradili v rozhovoru pro Hollywoodreporter.com.

Samozřejmě, 5. řada Stranger Things zatím není potvrzená, ještě ani není venku ta čtvrtá… Ale s pokračováním se vzhledem k obrovské popularitě seriálu tak nějak počítá. Ale kdy bude Stranger Things 5 venku? Co se v seriálu stane? Změní se obsazení? Na tyhle otázky zatím odpovědi nejsou. Ale Světohled má pro vás přehled všeho, co se zatím ví o projektu „Stranger Things 5. série“.

Bude Stranger Things 5. série koncem celého seriálu?

V současné době není jasné, zda bude pátá sezóna závěrečná, ale je jasné, že Dufferovi nechtějí v seriálu pokračovat bez pořádného děje. Konec už mají dlouho naplánovaný a vědí, kdy nastane.

V rozhovoru pro web Collider David Harbour naznačil, že 4. série položí základy pro závěrečné finále. „Představujeme nové věci, ale také některé další dotahujeme a uzavíráme určitým směrem. Aby to v určitém okamžiku mělo jasný, čistý, konkrétní a definitivní konec, o kterém zatím nemohu mluvit,“ prozradil představitel Hoppera.

Kdy se začne točit 5. série?

Vzhledem k tomu, že pátá řada ještě nebyla oficiálně potvrzená, nejsou známé ani žádné oficiální plány týkající se harmonogramu natáčení. Tyto informace se však s největší pravděpodobností objeví brzy po vydání 4. série Stranger Things.

Je ale jasné, že se stejně jako u 4. série může čekání na seriál prodloužit kvůli pandemii koronaviru, která už při práci na posledních dílech značně komplikovala výrobu. Natáčení 4. série se několikrát přerušovalo. Snad tedy další produkci potká větší štěstí. A my si na další epizody nepočkáme tak zatraceně dlouho jako na Stranger Things 4…

Kdy budou mít Stranger Things 5 premiéru?

To závisí především na tom, kdy vyjde 4. série. Kvůli pandemii koronaviru se produkce čtvrté řady několikrát prodlužovala. V důsledku toho se datum vydání – které se původně plánovalo na leden 2021 – nyní posunulo na léto roku 2022.

(tento článek budeme průběžně aktualizovat podle toho, jak se budou o seriálu objevovat nové informace)

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -