- Reklama -

Stranger Things 5. série: Co se o ní zatím ví? Jak seriál skončí?

Zatímco fanoušci stále ještě čekají na Stranger Things 4, hodně se už také mluví o dalším pokračování. Zatím to dokonce vypadá, Stranger Things 5. série by mohla být zakončením celého seriálu.

- Reklama -

Po spekulacích, že 4. řada bude poslední sérií oblíbeného seriálu od Netflixu, nyní bratři Dufferovi, tvůrci seriálu, potvrdili, že to rozhodně nehrozí. Pokud se seriál obnoví, dočkají se fandové i Stranger Things 5. série.

„V současné době je na světě několik nových seriálů. Čtvrtá série nebude konec. Víme, co je konec, a víme, kdy přijde. Pandemie nám dala čas podívat se dopředu a zjistit, co je pro seriál nejlepší. To, že to naplňujeme, nám dalo lepší představu o tom, jak dlouho potřebujeme vyprávět tento příběh,“ prozradili v rozhovoru pro Hollywoodreporter.com.

Samozřejmě, 5. řada Stranger Things zatím není potvrzená, ještě ani není venku ta čtvrtá… Ale s pokračováním se vzhledem k obrovské popularitě seriálu tak nějak počítá. Ale kdy bude Stranger Things 5 venku? Co se v seriálu stane? Změní se obsazení? Na tyhle otázky zatím odpovědi nejsou. Ale Světohled má pro vás přehled všeho, co se zatím ví o projektu „Stranger Things 5. série“.

Bude Stranger Things 5. série koncem celého seriálu?

V současné době není jasné, zda bude pátá sezóna závěrečná, ale je jasné, že Dufferovi nechtějí v seriálu pokračovat bez pořádného děje. Konec už mají dlouho naplánovaný a vědí, kdy nastane.

V rozhovoru pro web Collider David Harbour naznačil, že 4. série položí základy pro závěrečné finále. „Představujeme nové věci, ale také některé další dotahujeme a uzavíráme určitým směrem. Aby to v určitém okamžiku mělo jasný, čistý, konkrétní a definitivní konec, o kterém zatím nemohu mluvit,“ prozradil představitel Hoppera.

Kdy se začne točit 5. série?

Vzhledem k tomu, že pátá řada ještě nebyla oficiálně potvrzená, nejsou známé ani žádné oficiální plány týkající se harmonogramu natáčení. Tyto informace se však s největší pravděpodobností objeví brzy po vydání 4. série Stranger Things.

Je ale jasné, že se stejně jako u 4. série může čekání na seriál prodloužit kvůli pandemii koronaviru, která už při práci na posledních dílech značně komplikovala výrobu. Natáčení 4. série se několikrát přerušovalo. Snad tedy další produkci potká větší štěstí. A my si na další epizody nepočkáme tak zatraceně dlouho jako na Stranger Things 4…

Kdy budou mít Stranger Things 5 premiéru?

To závisí především na tom, kdy vyjde 4. série. Kvůli pandemii koronaviru se produkce čtvrté řady několikrát prodlužovala. V důsledku toho se datum vydání – které se původně plánovalo na leden 2021 – nyní posunulo na léto roku 2022.

(tento článek budeme průběžně aktualizovat podle toho, jak se budou o seriálu objevovat nové informace)

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -