- Reklama -

Vlastizrada 2. série: Dočká se spletitý špionážní příběh pokračování?

Mnoho diváků netrpělivě očekává zprávy, zda se seriál "Vlastizrada" vrátí. Seriálový hit, který měl na Netflixu premiéru 26. prosince, si již získal oddané příznivce díky složitému ději a přesvědčivým postavám. Bude tedy i Vlastizrada 2. série?

- Reklama -

Seriál „Vlastizrada“ se odehrává ve světě britské tajné zpravodajské služby. Zabývá se životy agentů a sítí podvodů a zrady, která je obklopuje. Seriál sleduje Adama Lawrence (hraje ho Charlie Cox), který je povýšen do čela MI6 poté, co se jeho šéf, sir Martin Angelis (Ciarán Hinds), stal terčem popravčího spiknutí. Lawrence jako nejmladší šéf MI6 čelí skepsi ohledně svých schopností zvládnout práci. A začíná se objevovat podezření, že už mohl být kompromitován a pracuje pro jinou stranu. Později vyjde najevo, že za tímto krokem stojí kolegyně Kara Yerzovová (Olga Kurylenko). Ta je s Lawrencem spolčená, což vede ke složitému a spletitému příběhu plnému intrik a zrady.

Seriál Vlastizrada rychle zaujal diváky rychlým spádem vyprávění a realistickým ztvárněním špionáže. K tomu přispělo i talentované herecké obsazení. V něm se objevují i Michael Shaw, Ralph Ineson a Nasser Memarzia, upozorňuje netflixlife.com.

Netflix Vlastizradu zamýšlel jako minisérii

Vlastizradu vytvořil scénárista Matt Charman, který stál i za oscarovým hollywoodským filmem „Most špionů“. Charman podle webu digitalspy.com uvedl, že se při tvorbě seriálu „Vlastizrada“ inspiroval skutečnými událostmi. Chtěl vytvořit příběh se „skutečnými lidmi“, kteří se ocitli v situaci „s vysokými sázkami“. Nechal se také slyšet, že si přál, aby hlavní postava, Adam Lawrence, působila „reálně, důvěryhodně a omylně“.

Vzhledem k úspěchu seriálu „Vlastizrada“ se už mnoho diváků ptá, zda existuje šance na 2. sérii? Netflix sice potvrdil, že minisérie byla zamýšlena jako limitovaný seriál, ale není neobvyklé, že streamovací služba na základě počtu diváků a úspěchu seriálu obnovení přehodnotí. Takže pokud se v následujících týdnech „Vlastizrada“ ukáže jako hit, existuje možnost dalších epizod nebo přeměny seriálu na antologii s novým příběhem a obsazením.

O pokračování nemusí rozhodnout jen sledovanost

Je třeba poznamenat, že rozhodnutí o obnovení seriálu pro další sezóny není vždy založeno pouze na popularitě a úspěchu. Na obnovení může mít vliv i řada dalších faktorů. Včetně dostupnosti a zájmu tvůrčího týmu, nákladů na výrobu a celkové obchodní strategie stanice nebo streamovací služby. Takže i když je možné, že se seriál „Vlastizrada“ vrátí ve druhé sezóně, ve světě televize neexistují žádné záruky.

Než se Netflix vyjádří oficiálně, mohou si fanoušci seriálu znovu vychutnat celou první sezónu. Protože bez ohledu na to, zda se Vlastizrada vrátí s druhou řadou, už teď zanechala v divácích trvalý dojem.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -