- Reklama -

Vlastizrada 2. série: Dočká se spletitý špionážní příběh pokračování?

Mnoho diváků netrpělivě očekává zprávy, zda se seriál "Vlastizrada" vrátí. Seriálový hit, který měl na Netflixu premiéru 26. prosince, si již získal oddané příznivce díky složitému ději a přesvědčivým postavám. Bude tedy i Vlastizrada 2. série?

- Reklama -

Seriál „Vlastizrada“ se odehrává ve světě britské tajné zpravodajské služby. Zabývá se životy agentů a sítí podvodů a zrady, která je obklopuje. Seriál sleduje Adama Lawrence (hraje ho Charlie Cox), který je povýšen do čela MI6 poté, co se jeho šéf, sir Martin Angelis (Ciarán Hinds), stal terčem popravčího spiknutí. Lawrence jako nejmladší šéf MI6 čelí skepsi ohledně svých schopností zvládnout práci. A začíná se objevovat podezření, že už mohl být kompromitován a pracuje pro jinou stranu. Později vyjde najevo, že za tímto krokem stojí kolegyně Kara Yerzovová (Olga Kurylenko). Ta je s Lawrencem spolčená, což vede ke složitému a spletitému příběhu plnému intrik a zrady.

Seriál Vlastizrada rychle zaujal diváky rychlým spádem vyprávění a realistickým ztvárněním špionáže. K tomu přispělo i talentované herecké obsazení. V něm se objevují i Michael Shaw, Ralph Ineson a Nasser Memarzia, upozorňuje netflixlife.com.

Netflix Vlastizradu zamýšlel jako minisérii

Vlastizradu vytvořil scénárista Matt Charman, který stál i za oscarovým hollywoodským filmem „Most špionů“. Charman podle webu digitalspy.com uvedl, že se při tvorbě seriálu „Vlastizrada“ inspiroval skutečnými událostmi. Chtěl vytvořit příběh se „skutečnými lidmi“, kteří se ocitli v situaci „s vysokými sázkami“. Nechal se také slyšet, že si přál, aby hlavní postava, Adam Lawrence, působila „reálně, důvěryhodně a omylně“.

Vzhledem k úspěchu seriálu „Vlastizrada“ se už mnoho diváků ptá, zda existuje šance na 2. sérii? Netflix sice potvrdil, že minisérie byla zamýšlena jako limitovaný seriál, ale není neobvyklé, že streamovací služba na základě počtu diváků a úspěchu seriálu obnovení přehodnotí. Takže pokud se v následujících týdnech „Vlastizrada“ ukáže jako hit, existuje možnost dalších epizod nebo přeměny seriálu na antologii s novým příběhem a obsazením.

- Reklama -

O pokračování nemusí rozhodnout jen sledovanost

Je třeba poznamenat, že rozhodnutí o obnovení seriálu pro další sezóny není vždy založeno pouze na popularitě a úspěchu. Na obnovení může mít vliv i řada dalších faktorů. Včetně dostupnosti a zájmu tvůrčího týmu, nákladů na výrobu a celkové obchodní strategie stanice nebo streamovací služby. Takže i když je možné, že se seriál „Vlastizrada“ vrátí ve druhé sezóně, ve světě televize neexistují žádné záruky.

Než se Netflix vyjádří oficiálně, mohou si fanoušci seriálu znovu vychutnat celou první sezónu. Protože bez ohledu na to, zda se Vlastizrada vrátí s druhou řadou, už teď zanechala v divácích trvalý dojem.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -