- Reklama -

Vlastizrada 2. série: Dočká se spletitý špionážní příběh pokračování?

Mnoho diváků netrpělivě očekává zprávy, zda se seriál "Vlastizrada" vrátí. Seriálový hit, který měl na Netflixu premiéru 26. prosince, si již získal oddané příznivce díky složitému ději a přesvědčivým postavám. Bude tedy i Vlastizrada 2. série?

- Reklama -

Seriál „Vlastizrada“ se odehrává ve světě britské tajné zpravodajské služby. Zabývá se životy agentů a sítí podvodů a zrady, která je obklopuje. Seriál sleduje Adama Lawrence (hraje ho Charlie Cox), který je povýšen do čela MI6 poté, co se jeho šéf, sir Martin Angelis (Ciarán Hinds), stal terčem popravčího spiknutí. Lawrence jako nejmladší šéf MI6 čelí skepsi ohledně svých schopností zvládnout práci. A začíná se objevovat podezření, že už mohl být kompromitován a pracuje pro jinou stranu. Později vyjde najevo, že za tímto krokem stojí kolegyně Kara Yerzovová (Olga Kurylenko). Ta je s Lawrencem spolčená, což vede ke složitému a spletitému příběhu plnému intrik a zrady.

Seriál Vlastizrada rychle zaujal diváky rychlým spádem vyprávění a realistickým ztvárněním špionáže. K tomu přispělo i talentované herecké obsazení. V něm se objevují i Michael Shaw, Ralph Ineson a Nasser Memarzia, upozorňuje netflixlife.com.

Netflix Vlastizradu zamýšlel jako minisérii

Vlastizradu vytvořil scénárista Matt Charman, který stál i za oscarovým hollywoodským filmem „Most špionů“. Charman podle webu digitalspy.com uvedl, že se při tvorbě seriálu „Vlastizrada“ inspiroval skutečnými událostmi. Chtěl vytvořit příběh se „skutečnými lidmi“, kteří se ocitli v situaci „s vysokými sázkami“. Nechal se také slyšet, že si přál, aby hlavní postava, Adam Lawrence, působila „reálně, důvěryhodně a omylně“.

Vzhledem k úspěchu seriálu „Vlastizrada“ se už mnoho diváků ptá, zda existuje šance na 2. sérii? Netflix sice potvrdil, že minisérie byla zamýšlena jako limitovaný seriál, ale není neobvyklé, že streamovací služba na základě počtu diváků a úspěchu seriálu obnovení přehodnotí. Takže pokud se v následujících týdnech „Vlastizrada“ ukáže jako hit, existuje možnost dalších epizod nebo přeměny seriálu na antologii s novým příběhem a obsazením.

- Reklama -

O pokračování nemusí rozhodnout jen sledovanost

Je třeba poznamenat, že rozhodnutí o obnovení seriálu pro další sezóny není vždy založeno pouze na popularitě a úspěchu. Na obnovení může mít vliv i řada dalších faktorů. Včetně dostupnosti a zájmu tvůrčího týmu, nákladů na výrobu a celkové obchodní strategie stanice nebo streamovací služby. Takže i když je možné, že se seriál „Vlastizrada“ vrátí ve druhé sezóně, ve světě televize neexistují žádné záruky.

Než se Netflix vyjádří oficiálně, mohou si fanoušci seriálu znovu vychutnat celou první sezónu. Protože bez ohledu na to, zda se Vlastizrada vrátí s druhou řadou, už teď zanechala v divácích trvalý dojem.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -