- Reklama -

Witcher: Kolik sezón bude mít seriál Zaklínač?

Zaklínač se nedávno vrátil s druhou sezónou, v níž příběh opět čerpal z knih a povídek Andrzeje Sapkowského. Mnozí fanoušci již fantasy seriál Netflixu zhltli a jsou zvědaví, kolik bude mít Witcher celkem sezón.

- Reklama -

Adaptace Zaklínače od Netflixu se stala obrovským diváckým hitem po celém světě a diváci hltají dobrodružství Geralta z Rivie (hraje ho Henry Cavill), který putuje kontinentem a zabíjí nestvůry. Dramatický seriál vytvořila Lauren S. Hissrichová, která adaptuje látku polského autora Andrzeje Sapkowského. Jaká je budoucnost seriálu a kolik bude mít Witcher sérií?

Kolik bude mít seriál Zaklínač sérií?

Sapkowského série Zaklínač se skládá ze šesti románů a 15 povídek.

Začínal psaním povídek zaměřených na Geralta, ale jak popularita Zaklínače rostla, přešel k románům. První série Zaklínače vycházela ze sbírek povídek Meč osudu a Poslední přání.

Druhá série vycházela z povídky Zrnko pravdy ze sbírky Poslední přání a také z románu Krev elfů – což je první díl ságy o Zaklínači.

Kromě toho seriál použil některé materiály z následujícího románu Čas opovržení.

Podle toho to vypadá, že každá sezóna se skládá vždy z několika románů, a tak by třetí sezóna mohla pokračovat adaptací materiálu z Času opovržení, než přejde ke Křtu ohněm.

Netflix již potvrdil třetí sezónu Zaklínače, přičemž americký streamovací servis oznámil novinku v září 2021 v rámci své akce TUDUM. Pevné datum vydání třetího dílu zatím není známé.

Kromě třetí série Netflix nic dalšího nepotvrdil, takže ani to, kolik sérií by mohlo být.

Bude mít Witcher jenom 6 řad?

Potenciálně by však mohlo být celkem pět sezón s možným čtvrtým výstupem využívajícím materiál z knih Věž vlaštovky a Paní jezera. Pátá a poslední řada asi bude založena na samostatném románu Sezóna bouří.

Jen na základě Sapkowského románů to vypadá, že by na Netflixu mohlo vzniknout celkem pět sezón Zaklínače.

To však nebere v úvahu, že Sapkowski možná začne psát exkluzivní scénáře pro Netflix nebo v mezidobí napíše další romány.

Pokud tomu tak je, pak mohou fanoušci od Zaklínače očekávat spoustu dalších pokračování, dokonce i šestou sérii.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -