- Reklama -

Witcher: Kolik sezón bude mít seriál Zaklínač?

Zaklínač se nedávno vrátil s druhou sezónou, v níž příběh opět čerpal z knih a povídek Andrzeje Sapkowského. Mnozí fanoušci již fantasy seriál Netflixu zhltli a jsou zvědaví, kolik bude mít Witcher celkem sezón.

- Reklama -

Adaptace Zaklínače od Netflixu se stala obrovským diváckým hitem po celém světě a diváci hltají dobrodružství Geralta z Rivie (hraje ho Henry Cavill), který putuje kontinentem a zabíjí nestvůry. Dramatický seriál vytvořila Lauren S. Hissrichová, která adaptuje látku polského autora Andrzeje Sapkowského. Jaká je budoucnost seriálu a kolik bude mít Witcher sérií?

Kolik bude mít seriál Zaklínač sérií?

Sapkowského série Zaklínač se skládá ze šesti románů a 15 povídek.

Začínal psaním povídek zaměřených na Geralta, ale jak popularita Zaklínače rostla, přešel k románům. První série Zaklínače vycházela ze sbírek povídek Meč osudu a Poslední přání.

Druhá série vycházela z povídky Zrnko pravdy ze sbírky Poslední přání a také z románu Krev elfů – což je první díl ságy o Zaklínači.

- Reklama -

Kromě toho seriál použil některé materiály z následujícího románu Čas opovržení.

Podle toho to vypadá, že každá sezóna se skládá vždy z několika románů, a tak by třetí sezóna mohla pokračovat adaptací materiálu z Času opovržení, než přejde ke Křtu ohněm.

Netflix již potvrdil třetí sezónu Zaklínače, přičemž americký streamovací servis oznámil novinku v září 2021 v rámci své akce TUDUM. Pevné datum vydání třetího dílu zatím není známé.

Kromě třetí série Netflix nic dalšího nepotvrdil, takže ani to, kolik sérií by mohlo být.

Bude mít Witcher jenom 6 řad?

Potenciálně by však mohlo být celkem pět sezón s možným čtvrtým výstupem využívajícím materiál z knih Věž vlaštovky a Paní jezera. Pátá a poslední řada asi bude založena na samostatném románu Sezóna bouří.

Jen na základě Sapkowského románů to vypadá, že by na Netflixu mohlo vzniknout celkem pět sezón Zaklínače.

To však nebere v úvahu, že Sapkowski možná začne psát exkluzivní scénáře pro Netflix nebo v mezidobí napíše další romány.

Pokud tomu tak je, pak mohou fanoušci od Zaklínače očekávat spoustu dalších pokračování, dokonce i šestou sérii.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -