- Reklama -

Witcher: Kolik sezón bude mít seriál Zaklínač?

Zaklínač se nedávno vrátil s druhou sezónou, v níž příběh opět čerpal z knih a povídek Andrzeje Sapkowského. Mnozí fanoušci již fantasy seriál Netflixu zhltli a jsou zvědaví, kolik bude mít Witcher celkem sezón.

- Reklama -

Adaptace Zaklínače od Netflixu se stala obrovským diváckým hitem po celém světě a diváci hltají dobrodružství Geralta z Rivie (hraje ho Henry Cavill), který putuje kontinentem a zabíjí nestvůry. Dramatický seriál vytvořila Lauren S. Hissrichová, která adaptuje látku polského autora Andrzeje Sapkowského. Jaká je budoucnost seriálu a kolik bude mít Witcher sérií?

Kolik bude mít seriál Zaklínač sérií?

Sapkowského série Zaklínač se skládá ze šesti románů a 15 povídek.

Začínal psaním povídek zaměřených na Geralta, ale jak popularita Zaklínače rostla, přešel k románům. První série Zaklínače vycházela ze sbírek povídek Meč osudu a Poslední přání.

Druhá série vycházela z povídky Zrnko pravdy ze sbírky Poslední přání a také z románu Krev elfů – což je první díl ságy o Zaklínači.

- Reklama -

Kromě toho seriál použil některé materiály z následujícího románu Čas opovržení.

Podle toho to vypadá, že každá sezóna se skládá vždy z několika románů, a tak by třetí sezóna mohla pokračovat adaptací materiálu z Času opovržení, než přejde ke Křtu ohněm.

Netflix již potvrdil třetí sezónu Zaklínače, přičemž americký streamovací servis oznámil novinku v září 2021 v rámci své akce TUDUM. Pevné datum vydání třetího dílu zatím není známé.

Kromě třetí série Netflix nic dalšího nepotvrdil, takže ani to, kolik sérií by mohlo být.

Bude mít Witcher jenom 6 řad?

Potenciálně by však mohlo být celkem pět sezón s možným čtvrtým výstupem využívajícím materiál z knih Věž vlaštovky a Paní jezera. Pátá a poslední řada asi bude založena na samostatném románu Sezóna bouří.

Jen na základě Sapkowského románů to vypadá, že by na Netflixu mohlo vzniknout celkem pět sezón Zaklínače.

To však nebere v úvahu, že Sapkowski možná začne psát exkluzivní scénáře pro Netflix nebo v mezidobí napíše další romány.

Pokud tomu tak je, pak mohou fanoušci od Zaklínače očekávat spoustu dalších pokračování, dokonce i šestou sérii.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -