- Reklama -

Witcher: Kolik sezón bude mít seriál Zaklínač?

Zaklínač se nedávno vrátil s druhou sezónou, v níž příběh opět čerpal z knih a povídek Andrzeje Sapkowského. Mnozí fanoušci již fantasy seriál Netflixu zhltli a jsou zvědaví, kolik bude mít Witcher celkem sezón.

- Reklama -

Adaptace Zaklínače od Netflixu se stala obrovským diváckým hitem po celém světě a diváci hltají dobrodružství Geralta z Rivie (hraje ho Henry Cavill), který putuje kontinentem a zabíjí nestvůry. Dramatický seriál vytvořila Lauren S. Hissrichová, která adaptuje látku polského autora Andrzeje Sapkowského. Jaká je budoucnost seriálu a kolik bude mít Witcher sérií?

Kolik bude mít seriál Zaklínač sérií?

Sapkowského série Zaklínač se skládá ze šesti románů a 15 povídek.

Začínal psaním povídek zaměřených na Geralta, ale jak popularita Zaklínače rostla, přešel k románům. První série Zaklínače vycházela ze sbírek povídek Meč osudu a Poslední přání.

Druhá série vycházela z povídky Zrnko pravdy ze sbírky Poslední přání a také z románu Krev elfů – což je první díl ságy o Zaklínači.

Kromě toho seriál použil některé materiály z následujícího románu Čas opovržení.

Podle toho to vypadá, že každá sezóna se skládá vždy z několika románů, a tak by třetí sezóna mohla pokračovat adaptací materiálu z Času opovržení, než přejde ke Křtu ohněm.

Netflix již potvrdil třetí sezónu Zaklínače, přičemž americký streamovací servis oznámil novinku v září 2021 v rámci své akce TUDUM. Pevné datum vydání třetího dílu zatím není známé.

Kromě třetí série Netflix nic dalšího nepotvrdil, takže ani to, kolik sérií by mohlo být.

Bude mít Witcher jenom 6 řad?

Potenciálně by však mohlo být celkem pět sezón s možným čtvrtým výstupem využívajícím materiál z knih Věž vlaštovky a Paní jezera. Pátá a poslední řada asi bude založena na samostatném románu Sezóna bouří.

Jen na základě Sapkowského románů to vypadá, že by na Netflixu mohlo vzniknout celkem pět sezón Zaklínače.

To však nebere v úvahu, že Sapkowski možná začne psát exkluzivní scénáře pro Netflix nebo v mezidobí napíše další romány.

Pokud tomu tak je, pak mohou fanoušci od Zaklínače očekávat spoustu dalších pokračování, dokonce i šestou sérii.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -