- Reklama -

Young Royals 2. série: Fotky ze zákulisí naznačují změny vztahů

Co čeká Wilhelma se Simonem?

- Reklama -

Seriál Netflixu „Young Royals“ je zaměřený především na mladé publikum. Kombinuje královské intriky seriálu Koruna s klasickým teenagerovským melodramatem. A výsledek tohohle povedeného mixu se od 1. července, kdy měl seriál premiéru, těší značnému zájmu.

Královská rodina a elitní internátní školy přitom často v člověku nevyvolávají slova jako blízké a hřejivé. U Young Royals ale platí obojí, což ze švédského teen-dramatu dělá jeden z nejlepších seriálů, které si můžete aktuálně pustit.

Šestidílný seriál vypráví příběh švédského prince Wilhelma (hraje ho Edvin Ryding), který po divoké noci skončí za trest v elitní internátní škole Hillerska. Tam se pokouší zorientovat a vybalancovat své královské povinnosti s vzestupy a pády života dospívajícího. Což na konci první sezóny vede k tomu, že se musí rozhodnout mezi korunou a láskou k Simonovi, spolužákovi neurozeného původu.

Young Royals při tomhle základním příběhu láká na různorodost postav a citlivě zpracovává témata nastupující dospělosti. Dojde na užívání drog, tělesný vzhled, sex i alkohol. Wilhelmův vztah se Simonem (hraje ho Omar Rudberg) je pak povedeným zpodobněním mladé lásky, a překvapivě pozitivní reprezentací LGBTQ+ komunity. Jde o příběh o dospívání, který není postavený výhradně na ovyklých klišé (ačkoli se některým pochopitelně nevyhne).

- Reklama -

Jak to tedy vypadá s pokračováním?

Young Royals 2. řada: Od února se natáčí nové díly

V dubnu 2022 zatím ještě není datum vydání druhé série. Možná se to však už brzy změní, protože s natáčením se začalo už v únoru, píše digitalspy.com. Netflix fanoušky poškádlil s oznámením v tomto roztomilém videu.

Fanoušci si také mohli všimnout dění v zákulisí na Rudbergově účtu na Instagramu. Herec tam zveřejnil dvě fotografie, na nichž je na place spolu s Malte Gårdingerem (který hraje Augusta), všiml si voguescandinavia.com. Dvojice zatím neměla v seriálu úplně přátelské vztahy, takže bude zajímavé sledovat, jak se to změní.

Pokud se podobně jako v první sezóně natočí jen dalších šest epizod a v postprodukci se nebudou přidávat žádné velké efekty, mohly by nové díly vyjít ještě v tomto roce. Hrubé odhady vydání se pohybují od velmi optimistického července tohoto roku až do začátku prázdnin toho příštího. Jakmile budou známé nějaké konkrétní informace, tento článek o ně doplníme.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -