- Reklama -

Young Royals 2. série: Fotky ze zákulisí naznačují změny vztahů

Co čeká Wilhelma se Simonem?

- Reklama -

Seriál Netflixu „Young Royals“ je zaměřený především na mladé publikum. Kombinuje královské intriky seriálu Koruna s klasickým teenagerovským melodramatem. A výsledek tohohle povedeného mixu se od 1. července, kdy měl seriál premiéru, těší značnému zájmu.

Královská rodina a elitní internátní školy přitom často v člověku nevyvolávají slova jako blízké a hřejivé. U Young Royals ale platí obojí, což ze švédského teen-dramatu dělá jeden z nejlepších seriálů, které si můžete aktuálně pustit.

Šestidílný seriál vypráví příběh švédského prince Wilhelma (hraje ho Edvin Ryding), který po divoké noci skončí za trest v elitní internátní škole Hillerska. Tam se pokouší zorientovat a vybalancovat své královské povinnosti s vzestupy a pády života dospívajícího. Což na konci první sezóny vede k tomu, že se musí rozhodnout mezi korunou a láskou k Simonovi, spolužákovi neurozeného původu.

Young Royals při tomhle základním příběhu láká na různorodost postav a citlivě zpracovává témata nastupující dospělosti. Dojde na užívání drog, tělesný vzhled, sex i alkohol. Wilhelmův vztah se Simonem (hraje ho Omar Rudberg) je pak povedeným zpodobněním mladé lásky, a překvapivě pozitivní reprezentací LGBTQ+ komunity. Jde o příběh o dospívání, který není postavený výhradně na ovyklých klišé (ačkoli se některým pochopitelně nevyhne).

Jak to tedy vypadá s pokračováním?

Young Royals 2. řada: Od února se natáčí nové díly

V dubnu 2022 zatím ještě není datum vydání druhé série. Možná se to však už brzy změní, protože s natáčením se začalo už v únoru, píše digitalspy.com. Netflix fanoušky poškádlil s oznámením v tomto roztomilém videu.

Fanoušci si také mohli všimnout dění v zákulisí na Rudbergově účtu na Instagramu. Herec tam zveřejnil dvě fotografie, na nichž je na place spolu s Malte Gårdingerem (který hraje Augusta), všiml si voguescandinavia.com. Dvojice zatím neměla v seriálu úplně přátelské vztahy, takže bude zajímavé sledovat, jak se to změní.

Pokud se podobně jako v první sezóně natočí jen dalších šest epizod a v postprodukci se nebudou přidávat žádné velké efekty, mohly by nové díly vyjít ještě v tomto roce. Hrubé odhady vydání se pohybují od velmi optimistického července tohoto roku až do začátku prázdnin toho příštího. Jakmile budou známé nějaké konkrétní informace, tento článek o ně doplníme.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -