- Reklama -

Young Royals 2. série: Fotky ze zákulisí naznačují změny vztahů

Co čeká Wilhelma se Simonem?

- Reklama -

Seriál Netflixu „Young Royals“ je zaměřený především na mladé publikum. Kombinuje královské intriky seriálu Koruna s klasickým teenagerovským melodramatem. A výsledek tohohle povedeného mixu se od 1. července, kdy měl seriál premiéru, těší značnému zájmu.

Královská rodina a elitní internátní školy přitom často v člověku nevyvolávají slova jako blízké a hřejivé. U Young Royals ale platí obojí, což ze švédského teen-dramatu dělá jeden z nejlepších seriálů, které si můžete aktuálně pustit.

Šestidílný seriál vypráví příběh švédského prince Wilhelma (hraje ho Edvin Ryding), který po divoké noci skončí za trest v elitní internátní škole Hillerska. Tam se pokouší zorientovat a vybalancovat své královské povinnosti s vzestupy a pády života dospívajícího. Což na konci první sezóny vede k tomu, že se musí rozhodnout mezi korunou a láskou k Simonovi, spolužákovi neurozeného původu.

Young Royals při tomhle základním příběhu láká na různorodost postav a citlivě zpracovává témata nastupující dospělosti. Dojde na užívání drog, tělesný vzhled, sex i alkohol. Wilhelmův vztah se Simonem (hraje ho Omar Rudberg) je pak povedeným zpodobněním mladé lásky, a překvapivě pozitivní reprezentací LGBTQ+ komunity. Jde o příběh o dospívání, který není postavený výhradně na ovyklých klišé (ačkoli se některým pochopitelně nevyhne).

- Reklama -

Jak to tedy vypadá s pokračováním?

Young Royals 2. řada: Od února se natáčí nové díly

V dubnu 2022 zatím ještě není datum vydání druhé série. Možná se to však už brzy změní, protože s natáčením se začalo už v únoru, píše digitalspy.com. Netflix fanoušky poškádlil s oznámením v tomto roztomilém videu.

Fanoušci si také mohli všimnout dění v zákulisí na Rudbergově účtu na Instagramu. Herec tam zveřejnil dvě fotografie, na nichž je na place spolu s Malte Gårdingerem (který hraje Augusta), všiml si voguescandinavia.com. Dvojice zatím neměla v seriálu úplně přátelské vztahy, takže bude zajímavé sledovat, jak se to změní.

Pokud se podobně jako v první sezóně natočí jen dalších šest epizod a v postprodukci se nebudou přidávat žádné velké efekty, mohly by nové díly vyjít ještě v tomto roce. Hrubé odhady vydání se pohybují od velmi optimistického července tohoto roku až do začátku prázdnin toho příštího. Jakmile budou známé nějaké konkrétní informace, tento článek o ně doplníme.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -