- Reklama -

Young Royals 2. série: Fotky ze zákulisí naznačují změny vztahů

Co čeká Wilhelma se Simonem?

- Reklama -

Seriál Netflixu „Young Royals“ je zaměřený především na mladé publikum. Kombinuje královské intriky seriálu Koruna s klasickým teenagerovským melodramatem. A výsledek tohohle povedeného mixu se od 1. července, kdy měl seriál premiéru, těší značnému zájmu.

Královská rodina a elitní internátní školy přitom často v člověku nevyvolávají slova jako blízké a hřejivé. U Young Royals ale platí obojí, což ze švédského teen-dramatu dělá jeden z nejlepších seriálů, které si můžete aktuálně pustit.

Šestidílný seriál vypráví příběh švédského prince Wilhelma (hraje ho Edvin Ryding), který po divoké noci skončí za trest v elitní internátní škole Hillerska. Tam se pokouší zorientovat a vybalancovat své královské povinnosti s vzestupy a pády života dospívajícího. Což na konci první sezóny vede k tomu, že se musí rozhodnout mezi korunou a láskou k Simonovi, spolužákovi neurozeného původu.

Young Royals při tomhle základním příběhu láká na různorodost postav a citlivě zpracovává témata nastupující dospělosti. Dojde na užívání drog, tělesný vzhled, sex i alkohol. Wilhelmův vztah se Simonem (hraje ho Omar Rudberg) je pak povedeným zpodobněním mladé lásky, a překvapivě pozitivní reprezentací LGBTQ+ komunity. Jde o příběh o dospívání, který není postavený výhradně na ovyklých klišé (ačkoli se některým pochopitelně nevyhne).

Jak to tedy vypadá s pokračováním?

Young Royals 2. řada: Od února se natáčí nové díly

V dubnu 2022 zatím ještě není datum vydání druhé série. Možná se to však už brzy změní, protože s natáčením se začalo už v únoru, píše digitalspy.com. Netflix fanoušky poškádlil s oznámením v tomto roztomilém videu.

Fanoušci si také mohli všimnout dění v zákulisí na Rudbergově účtu na Instagramu. Herec tam zveřejnil dvě fotografie, na nichž je na place spolu s Malte Gårdingerem (který hraje Augusta), všiml si voguescandinavia.com. Dvojice zatím neměla v seriálu úplně přátelské vztahy, takže bude zajímavé sledovat, jak se to změní.

Pokud se podobně jako v první sezóně natočí jen dalších šest epizod a v postprodukci se nebudou přidávat žádné velké efekty, mohly by nové díly vyjít ještě v tomto roce. Hrubé odhady vydání se pohybují od velmi optimistického července tohoto roku až do začátku prázdnin toho příštího. Jakmile budou známé nějaké konkrétní informace, tento článek o ně doplníme.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -