- Reklama -

Zaklínač dokončil natáčení 2. série: Premiéra bude ještě v tomto roce!

Po dlouhých třinácti měsících je u konce natáčení 2. série seriálu Zaklínač. Dobrou zprávu potvrdil představitel Geralta z Rivie Henry Cavill.

- Reklama -

Ještě sice zbývají nějaké práce na postprodukci, ale i přesto je více než pravděpodobné, že se další díly populárního Zaklínače uvolní během několika měsíců. Tvůrci už dokonce oznámili, že nová sezona se celkem jistě objeví ještě v tomto roce.

Producentka Lauren Schmidt Hissrich při té příležitosti sdílela video ze zákulisí, které se objevilo na oficiální stránce Netflixu na Youtube. Na záběrech je vidět Henry Cavill (hrál Geralt z Rivie) poděkoval hereckým kolegům i členům štábu za tvrdou práci v sezóně 2 Zaklínače.

Seriál Zaklínač doplní nové postavy

Netflix zároveň oficiálně potvrdil sedm nových členů hereckého ansámblu, zatímco dalších sedm potvrdila Redanian Intelligence. Henry Cavill se vrací jako Geralt. Kromě něj se vrací i Anya Chalotra, Freya Allan a Joey Batey jako Yennefer, Ciri a Jaskier.

Mezi nové členy 2. série Zaklínače patří Adjoa Andoh, Kim Bodnia, Cassie Clare, Liz Carr, Graham McTavish, Kevin Doyle, Simon Callow a Chris Fulton.

- Reklama -

Ostatní hvězdy, které si roli v seriálu Witcher zopakují, jsou následující:

MyAnna Buring (jako Tissaia de Vries), Anna Shaffer (Triss Merigold), Eamon Farron (Cahir), Tom Canton (Filavandrel), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), Lilly Cooper (Murta), Jeremy Crawford (Yarpin Zigrin), Mahesh Jadu (Vilgefortz), Terence Maynard (Artorius), Lars Mikkelson (Stregobor), Royce Pierreson (Istredd), Wilson Radjou-Pujaltes (Dara) a Therica Wilson Read (Sabrina).

Děj by měl navazovat na konec 1. série, ve kterém se Geralt a Ciri konečně setkali. Celý seriál Zaklínač je pak založen na stejnojmenné edici polského spisovatele Andrzeje Sapkowského.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -