- Reklama -

Zaklínač dokončil natáčení 2. série: Premiéra bude ještě v tomto roce!

Po dlouhých třinácti měsících je u konce natáčení 2. série seriálu Zaklínač. Dobrou zprávu potvrdil představitel Geralta z Rivie Henry Cavill.

- Reklama -

Ještě sice zbývají nějaké práce na postprodukci, ale i přesto je více než pravděpodobné, že se další díly populárního Zaklínače uvolní během několika měsíců. Tvůrci už dokonce oznámili, že nová sezona se celkem jistě objeví ještě v tomto roce.

Producentka Lauren Schmidt Hissrich při té příležitosti sdílela video ze zákulisí, které se objevilo na oficiální stránce Netflixu na Youtube. Na záběrech je vidět Henry Cavill (hrál Geralt z Rivie) poděkoval hereckým kolegům i členům štábu za tvrdou práci v sezóně 2 Zaklínače.

Seriál Zaklínač doplní nové postavy

Netflix zároveň oficiálně potvrdil sedm nových členů hereckého ansámblu, zatímco dalších sedm potvrdila Redanian Intelligence. Henry Cavill se vrací jako Geralt. Kromě něj se vrací i Anya Chalotra, Freya Allan a Joey Batey jako Yennefer, Ciri a Jaskier.

Mezi nové členy 2. série Zaklínače patří Adjoa Andoh, Kim Bodnia, Cassie Clare, Liz Carr, Graham McTavish, Kevin Doyle, Simon Callow a Chris Fulton.

Ostatní hvězdy, které si roli v seriálu Witcher zopakují, jsou následující:

MyAnna Buring (jako Tissaia de Vries), Anna Shaffer (Triss Merigold), Eamon Farron (Cahir), Tom Canton (Filavandrel), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), Lilly Cooper (Murta), Jeremy Crawford (Yarpin Zigrin), Mahesh Jadu (Vilgefortz), Terence Maynard (Artorius), Lars Mikkelson (Stregobor), Royce Pierreson (Istredd), Wilson Radjou-Pujaltes (Dara) a Therica Wilson Read (Sabrina).

Děj by měl navazovat na konec 1. série, ve kterém se Geralt a Ciri konečně setkali. Celý seriál Zaklínač je pak založen na stejnojmenné edici polského spisovatele Andrzeje Sapkowského.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -