- Reklama -

Zaklínač dokončil natáčení 2. série: Premiéra bude ještě v tomto roce!

Po dlouhých třinácti měsících je u konce natáčení 2. série seriálu Zaklínač. Dobrou zprávu potvrdil představitel Geralta z Rivie Henry Cavill.

- Reklama -

Ještě sice zbývají nějaké práce na postprodukci, ale i přesto je více než pravděpodobné, že se další díly populárního Zaklínače uvolní během několika měsíců. Tvůrci už dokonce oznámili, že nová sezona se celkem jistě objeví ještě v tomto roce.

Producentka Lauren Schmidt Hissrich při té příležitosti sdílela video ze zákulisí, které se objevilo na oficiální stránce Netflixu na Youtube. Na záběrech je vidět Henry Cavill (hrál Geralt z Rivie) poděkoval hereckým kolegům i členům štábu za tvrdou práci v sezóně 2 Zaklínače.

Seriál Zaklínač doplní nové postavy

Netflix zároveň oficiálně potvrdil sedm nových členů hereckého ansámblu, zatímco dalších sedm potvrdila Redanian Intelligence. Henry Cavill se vrací jako Geralt. Kromě něj se vrací i Anya Chalotra, Freya Allan a Joey Batey jako Yennefer, Ciri a Jaskier.

Mezi nové členy 2. série Zaklínače patří Adjoa Andoh, Kim Bodnia, Cassie Clare, Liz Carr, Graham McTavish, Kevin Doyle, Simon Callow a Chris Fulton.

- Reklama -

Ostatní hvězdy, které si roli v seriálu Witcher zopakují, jsou následující:

MyAnna Buring (jako Tissaia de Vries), Anna Shaffer (Triss Merigold), Eamon Farron (Cahir), Tom Canton (Filavandrel), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), Lilly Cooper (Murta), Jeremy Crawford (Yarpin Zigrin), Mahesh Jadu (Vilgefortz), Terence Maynard (Artorius), Lars Mikkelson (Stregobor), Royce Pierreson (Istredd), Wilson Radjou-Pujaltes (Dara) a Therica Wilson Read (Sabrina).

Děj by měl navazovat na konec 1. série, ve kterém se Geralt a Ciri konečně setkali. Celý seriál Zaklínač je pak založen na stejnojmenné edici polského spisovatele Andrzeje Sapkowského.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -