- Reklama -

Zaklínač 2 trailer: Co prozradila o ději první upoutávka?

Oblíbený seriál společnosti Netflix se vrátí v roce 2021. Co ukázal první Zaklínač 2 trailer?

- Reklama -

Druhá sezóna hrané adaptace Zaklínače od Netflixu je oficiálně na světě. Zaklínač 2 trailer poprvé ukázal dnes. Netflix ho zveřejnil během páteční akce Geeked Week. Záběry ukazují, že tvůrci v druhé sérii kladou důraz na roli Ciri jako zaklínačky ve výcviku.

Natáčení druhé série Zaklínače začalo v únoru 2020. Produkce seriálu byla pozastavena kvůli pandemii, ale loni v létě byla obnovena. Henry Cavill si zopakuje svou roli Geralta z Rivie, stejně jako Anya Chalotra roli Yennefer. Freya Allan se znovu objeví jako Ciri a Joey Batey se opět představí jako Jaskier.

Nově se v obsazení objevují Yasen Atour (Ben-Hur, Mladý Wallander) jako zaklínač Coen, Agnes Bjorn jako bruxa Vereena, Paul Bullion (Peaky Blinders, Dracula Untold) jako zaklínač Lambert, Thue Ersted Rasmussen (Rychle a zběsile 9) jako zaklínač Eskel, Aisha Fabienne Ross (Dánská dívka) jako Lydia, Kristofer Hivju (Tormund Giantsbane ze Hry o trůny) jako Nivellen a Mecia Simson jako Francesca.

Netflix chystá i další příběhy Zaklínače. Streamovací společnost oznámila, že je ve vývoji animovaný film Zaklínač: Vlčí noční můra. Na tento spin-off dohlíží showrunnerka Lauren Schmidt Hissrich a scénárista Beau DeMayo. Nightmare of the Wolf se na Netflixu objeví někdy v roce 2021. Šestidílný hraný prequel k seriálu s názvem The Witcher: Blood Origin je také ve vývoji, ale zatím nemá datum vydání.

Druhá série Zaklínače v současné době ještě nemá datum premiéry.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -