- Reklama -

Zaklínač 2 trailer: Co prozradila o ději první upoutávka?

Oblíbený seriál společnosti Netflix se vrátí v roce 2021. Co ukázal první Zaklínač 2 trailer?

- Reklama -

Druhá sezóna hrané adaptace Zaklínače od Netflixu je oficiálně na světě. Zaklínač 2 trailer poprvé ukázal dnes. Netflix ho zveřejnil během páteční akce Geeked Week. Záběry ukazují, že tvůrci v druhé sérii kladou důraz na roli Ciri jako zaklínačky ve výcviku.

Natáčení druhé série Zaklínače začalo v únoru 2020. Produkce seriálu byla pozastavena kvůli pandemii, ale loni v létě byla obnovena. Henry Cavill si zopakuje svou roli Geralta z Rivie, stejně jako Anya Chalotra roli Yennefer. Freya Allan se znovu objeví jako Ciri a Joey Batey se opět představí jako Jaskier.

Nově se v obsazení objevují Yasen Atour (Ben-Hur, Mladý Wallander) jako zaklínač Coen, Agnes Bjorn jako bruxa Vereena, Paul Bullion (Peaky Blinders, Dracula Untold) jako zaklínač Lambert, Thue Ersted Rasmussen (Rychle a zběsile 9) jako zaklínač Eskel, Aisha Fabienne Ross (Dánská dívka) jako Lydia, Kristofer Hivju (Tormund Giantsbane ze Hry o trůny) jako Nivellen a Mecia Simson jako Francesca.

Netflix chystá i další příběhy Zaklínače. Streamovací společnost oznámila, že je ve vývoji animovaný film Zaklínač: Vlčí noční můra. Na tento spin-off dohlíží showrunnerka Lauren Schmidt Hissrich a scénárista Beau DeMayo. Nightmare of the Wolf se na Netflixu objeví někdy v roce 2021. Šestidílný hraný prequel k seriálu s názvem The Witcher: Blood Origin je také ve vývoji, ale zatím nemá datum vydání.

Druhá série Zaklínače v současné době ještě nemá datum premiéry.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -