- Reklama -

Zaklínač 2 trailer: Co prozradila o ději první upoutávka?

Oblíbený seriál společnosti Netflix se vrátí v roce 2021. Co ukázal první Zaklínač 2 trailer?

- Reklama -

Druhá sezóna hrané adaptace Zaklínače od Netflixu je oficiálně na světě. Zaklínač 2 trailer poprvé ukázal dnes. Netflix ho zveřejnil během páteční akce Geeked Week. Záběry ukazují, že tvůrci v druhé sérii kladou důraz na roli Ciri jako zaklínačky ve výcviku.

Natáčení druhé série Zaklínače začalo v únoru 2020. Produkce seriálu byla pozastavena kvůli pandemii, ale loni v létě byla obnovena. Henry Cavill si zopakuje svou roli Geralta z Rivie, stejně jako Anya Chalotra roli Yennefer. Freya Allan se znovu objeví jako Ciri a Joey Batey se opět představí jako Jaskier.

Nově se v obsazení objevují Yasen Atour (Ben-Hur, Mladý Wallander) jako zaklínač Coen, Agnes Bjorn jako bruxa Vereena, Paul Bullion (Peaky Blinders, Dracula Untold) jako zaklínač Lambert, Thue Ersted Rasmussen (Rychle a zběsile 9) jako zaklínač Eskel, Aisha Fabienne Ross (Dánská dívka) jako Lydia, Kristofer Hivju (Tormund Giantsbane ze Hry o trůny) jako Nivellen a Mecia Simson jako Francesca.

Netflix chystá i další příběhy Zaklínače. Streamovací společnost oznámila, že je ve vývoji animovaný film Zaklínač: Vlčí noční můra. Na tento spin-off dohlíží showrunnerka Lauren Schmidt Hissrich a scénárista Beau DeMayo. Nightmare of the Wolf se na Netflixu objeví někdy v roce 2021. Šestidílný hraný prequel k seriálu s názvem The Witcher: Blood Origin je také ve vývoji, ale zatím nemá datum vydání.

Druhá série Zaklínače v současné době ještě nemá datum premiéry.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -