- Reklama -

Zaklínač 2: Kdy bude premiéra? Obsazení, zápletka a vše, co zatím víme

Pokud patříte mezi fanoušky Zaklínače, asi už se nemůžete dočkat, až se na Netflixu objeví Zakínač 2. Dobrou zprávou je, že už se ono toužebně očekávané datum blíží.

- Reklama -

Kolem seriálu Zaklínač je hodně zájmu už od doby, kdy ho produkce ohlásila. Kultovaní fantasy polského spisovatele Adrzeje Sapkowského má miliony fanoušků po celém světě. Není tedy divu, že kolem každé postavy a kolem každého rozhodnutí bylo pořádně rušno.

Štěstím bylo proto pro příznivce Zaklínače angažování Henryho Cavilla do hlavní role Geralta z Rivie. Herec je totiž sám fanouškem, takže si prosadil dokonce i to, že to byl on, kdo vybíral Geraltova koně Klepnu.

Zaklínač 2: Dlouhé natáčení kvůli příšerám

Jelikož se jedná o fantasy sérii, jejímž středobodem je lovec kouzelných příšer Geralt, který se na svých cestách potkává s poměrně dost velkou spoustou podivných kreatur, musí se fanoušci smířit s tím, že na nové díly se bude muset čekat.

Trikové scény jsou na výrobu náročnější. Oproti běžnému natáčení proto musíme počítat s tím, že práce na další sérii prostě zabere – i kvůli stále pokračující pandemii koronaviru – prostě docela dost času.

- Reklama -

Přes to všechno jsou nové epizody na cestě a možná jsou blíž, než si myslíte. Netflix 2. řadu dává fanouškům jako perfektní dárek k letošním svátkům. Druhá sezóna Zaklínače by se měla na streameru objevit 17. prosince 2021. Od premiéry první sezóny jsou to téměř na den přesně dva roky.

A měli bychom podotknout, že s ohledem na potíže natáčecích týmu po celém světě, se Netflixu a natáčecímu týmu, který za seriálem stojí, podařilo dodržet časový plán. Datum premiéry je poměrně blízko tomu původně plánovanému. Buď jak buď: Do druhé série Zaklínače zbývá už jen pár měsíců.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -