- Reklama -

Zaklínač 2: Kdy bude premiéra? Obsazení, zápletka a vše, co zatím víme

Pokud patříte mezi fanoušky Zaklínače, asi už se nemůžete dočkat, až se na Netflixu objeví Zakínač 2. Dobrou zprávou je, že už se ono toužebně očekávané datum blíží.

- Reklama -

Kolem seriálu Zaklínač je hodně zájmu už od doby, kdy ho produkce ohlásila. Kultovaní fantasy polského spisovatele Adrzeje Sapkowského má miliony fanoušků po celém světě. Není tedy divu, že kolem každé postavy a kolem každého rozhodnutí bylo pořádně rušno.

Štěstím bylo proto pro příznivce Zaklínače angažování Henryho Cavilla do hlavní role Geralta z Rivie. Herec je totiž sám fanouškem, takže si prosadil dokonce i to, že to byl on, kdo vybíral Geraltova koně Klepnu.

Zaklínač 2: Dlouhé natáčení kvůli příšerám

Jelikož se jedná o fantasy sérii, jejímž středobodem je lovec kouzelných příšer Geralt, který se na svých cestách potkává s poměrně dost velkou spoustou podivných kreatur, musí se fanoušci smířit s tím, že na nové díly se bude muset čekat.

Trikové scény jsou na výrobu náročnější. Oproti běžnému natáčení proto musíme počítat s tím, že práce na další sérii prostě zabere – i kvůli stále pokračující pandemii koronaviru – prostě docela dost času.

- Reklama -

Přes to všechno jsou nové epizody na cestě a možná jsou blíž, než si myslíte. Netflix 2. řadu dává fanouškům jako perfektní dárek k letošním svátkům. Druhá sezóna Zaklínače by se měla na streameru objevit 17. prosince 2021. Od premiéry první sezóny jsou to téměř na den přesně dva roky.

A měli bychom podotknout, že s ohledem na potíže natáčecích týmu po celém světě, se Netflixu a natáčecímu týmu, který za seriálem stojí, podařilo dodržet časový plán. Datum premiéry je poměrně blízko tomu původně plánovanému. Buď jak buď: Do druhé série Zaklínače zbývá už jen pár měsíců.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -