- Reklama -

Zaklínač 2: Kdy bude premiéra? Obsazení, zápletka a vše, co zatím víme

Pokud patříte mezi fanoušky Zaklínače, asi už se nemůžete dočkat, až se na Netflixu objeví Zakínač 2. Dobrou zprávou je, že už se ono toužebně očekávané datum blíží.

- Reklama -

Kolem seriálu Zaklínač je hodně zájmu už od doby, kdy ho produkce ohlásila. Kultovaní fantasy polského spisovatele Adrzeje Sapkowského má miliony fanoušků po celém světě. Není tedy divu, že kolem každé postavy a kolem každého rozhodnutí bylo pořádně rušno.

Štěstím bylo proto pro příznivce Zaklínače angažování Henryho Cavilla do hlavní role Geralta z Rivie. Herec je totiž sám fanouškem, takže si prosadil dokonce i to, že to byl on, kdo vybíral Geraltova koně Klepnu.

Zaklínač 2: Dlouhé natáčení kvůli příšerám

Jelikož se jedná o fantasy sérii, jejímž středobodem je lovec kouzelných příšer Geralt, který se na svých cestách potkává s poměrně dost velkou spoustou podivných kreatur, musí se fanoušci smířit s tím, že na nové díly se bude muset čekat.

Trikové scény jsou na výrobu náročnější. Oproti běžnému natáčení proto musíme počítat s tím, že práce na další sérii prostě zabere – i kvůli stále pokračující pandemii koronaviru – prostě docela dost času.

Přes to všechno jsou nové epizody na cestě a možná jsou blíž, než si myslíte. Netflix 2. řadu dává fanouškům jako perfektní dárek k letošním svátkům. Druhá sezóna Zaklínače by se měla na streameru objevit 17. prosince 2021. Od premiéry první sezóny jsou to téměř na den přesně dva roky.

A měli bychom podotknout, že s ohledem na potíže natáčecích týmu po celém světě, se Netflixu a natáčecímu týmu, který za seriálem stojí, podařilo dodržet časový plán. Datum premiéry je poměrně blízko tomu původně plánovanému. Buď jak buď: Do druhé série Zaklínače zbývá už jen pár měsíců.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -