- Reklama -

Zámek a klíč 3. řada: Bude se točit další série? Jak to s ní vypadá?

Seriál Zámek a klíč se vrátil na Netflix s novými díly. Budou poslední? Nebo ještě bude Zámek a klíč 3?

- Reklama -

Seriál Zámek a klíč byl poměrně hodně očekávaný už před uvedením 1. série. Fanoušci předlohy totiž čekali dlouhých 12 let čekání na oživení komiksového příběhu. Netflix je nakonec uspokojil a vyplatilo se to. Od svého loňského uvedení zaznamenal fantasy seriál obrovský úspěch. A teď je tu konečně 2. řada.

Seriál se na Netflix vrátil s druhou sérií v pátek 22. října.

A desetidílná série bude pokračovat přesně tam, kde skončil děj té první. Lockeovy děti se ocitnou ve smrtelném nebezpečí, aniž by si to uvědomovaly.

Samé dobré zprávy

Seriál se prodloužení po 1. řadě dočkal již v březnu 2020. Nedlouho poté přišla pro fanoušky ještě lepší zpráva. Netflix devět měsíců po oznámení druhé série oficiálně prodloužil seriál Zámek a klíč i pro 3. sérii.

- Reklama -

„Ve třetí sérii čeká rodinu Lockových neuvěřitelné dobrodružství,“ komentoval rozhodnutí Netflixu tvůrce Carlton Cuse.

Natáčení Zámek a klíč 3 už začalo


Přestože je to vlastně jen den, co měla druhá série premiéru, práce na 3. řadě již začaly. Nevěříte? Ono je to ve skutečnosti ještě lepší – natáčení už je vlastně hotové.

Potvrdila to herečka Darby Stanchfieldová , která hraje Ninu Lockeovou s tím, že točit se přestalo v srpnu.

Zámek a klíč 3: Kdy bude premiéra?

Fanoušci by se pravděpodobně mohli třetí série Locke and Key dočkat někdy na začátku roku 2022.

Je ale otázkou, zda se to doopravdy stane. Možná Netflix kvůli pandemii koronaviru s uvedením bude otálet, protože nových titulů prostě není tolik jako v minulosti, když natáčecí plány vycházely, jak měly.

Kvůli zpoždění v produkci se už odložilo uvedení seriálů jako The Umbrella Academy, Stranger Things nebo Ozark na rok 2022.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -