- Reklama -

Zámek a klíč 3. řada: Bude se točit další série? Jak to s ní vypadá?

Seriál Zámek a klíč se vrátil na Netflix s novými díly. Budou poslední? Nebo ještě bude Zámek a klíč 3?

- Reklama -

Seriál Zámek a klíč byl poměrně hodně očekávaný už před uvedením 1. série. Fanoušci předlohy totiž čekali dlouhých 12 let čekání na oživení komiksového příběhu. Netflix je nakonec uspokojil a vyplatilo se to. Od svého loňského uvedení zaznamenal fantasy seriál obrovský úspěch. A teď je tu konečně 2. řada.

Seriál se na Netflix vrátil s druhou sérií v pátek 22. října.

A desetidílná série bude pokračovat přesně tam, kde skončil děj té první. Lockeovy děti se ocitnou ve smrtelném nebezpečí, aniž by si to uvědomovaly.

Samé dobré zprávy

Seriál se prodloužení po 1. řadě dočkal již v březnu 2020. Nedlouho poté přišla pro fanoušky ještě lepší zpráva. Netflix devět měsíců po oznámení druhé série oficiálně prodloužil seriál Zámek a klíč i pro 3. sérii.

„Ve třetí sérii čeká rodinu Lockových neuvěřitelné dobrodružství,“ komentoval rozhodnutí Netflixu tvůrce Carlton Cuse.

Natáčení Zámek a klíč 3 už začalo


Přestože je to vlastně jen den, co měla druhá série premiéru, práce na 3. řadě již začaly. Nevěříte? Ono je to ve skutečnosti ještě lepší – natáčení už je vlastně hotové.

Potvrdila to herečka Darby Stanchfieldová , která hraje Ninu Lockeovou s tím, že točit se přestalo v srpnu.

Zámek a klíč 3: Kdy bude premiéra?

Fanoušci by se pravděpodobně mohli třetí série Locke and Key dočkat někdy na začátku roku 2022.

Je ale otázkou, zda se to doopravdy stane. Možná Netflix kvůli pandemii koronaviru s uvedením bude otálet, protože nových titulů prostě není tolik jako v minulosti, když natáčecí plány vycházely, jak měly.

Kvůli zpoždění v produkci se už odložilo uvedení seriálů jako The Umbrella Academy, Stranger Things nebo Ozark na rok 2022.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -