- Reklama -

Zámek a klíč 3. řada: Bude se točit další série? Jak to s ní vypadá?

Seriál Zámek a klíč se vrátil na Netflix s novými díly. Budou poslední? Nebo ještě bude Zámek a klíč 3?

- Reklama -

Seriál Zámek a klíč byl poměrně hodně očekávaný už před uvedením 1. série. Fanoušci předlohy totiž čekali dlouhých 12 let čekání na oživení komiksového příběhu. Netflix je nakonec uspokojil a vyplatilo se to. Od svého loňského uvedení zaznamenal fantasy seriál obrovský úspěch. A teď je tu konečně 2. řada.

Seriál se na Netflix vrátil s druhou sérií v pátek 22. října.

A desetidílná série bude pokračovat přesně tam, kde skončil děj té první. Lockeovy děti se ocitnou ve smrtelném nebezpečí, aniž by si to uvědomovaly.

Samé dobré zprávy

Seriál se prodloužení po 1. řadě dočkal již v březnu 2020. Nedlouho poté přišla pro fanoušky ještě lepší zpráva. Netflix devět měsíců po oznámení druhé série oficiálně prodloužil seriál Zámek a klíč i pro 3. sérii.

- Reklama -

„Ve třetí sérii čeká rodinu Lockových neuvěřitelné dobrodružství,“ komentoval rozhodnutí Netflixu tvůrce Carlton Cuse.

Natáčení Zámek a klíč 3 už začalo


Přestože je to vlastně jen den, co měla druhá série premiéru, práce na 3. řadě již začaly. Nevěříte? Ono je to ve skutečnosti ještě lepší – natáčení už je vlastně hotové.

Potvrdila to herečka Darby Stanchfieldová , která hraje Ninu Lockeovou s tím, že točit se přestalo v srpnu.

Zámek a klíč 3: Kdy bude premiéra?

Fanoušci by se pravděpodobně mohli třetí série Locke and Key dočkat někdy na začátku roku 2022.

Je ale otázkou, zda se to doopravdy stane. Možná Netflix kvůli pandemii koronaviru s uvedením bude otálet, protože nových titulů prostě není tolik jako v minulosti, když natáčecí plány vycházely, jak měly.

Kvůli zpoždění v produkci se už odložilo uvedení seriálů jako The Umbrella Academy, Stranger Things nebo Ozark na rok 2022.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -