- Reklama -

Seriál Zmizet beze stopy zrušen: 2. řada už nebude!

Seriál Zmizet beze stopy měl premiéru v srpnu 2021 a již o měsíc později Netflix oznámil, že seriál po první řadě končí. Proč byl zrušen?

- Reklama -

Zmizet beze stopy je izraelsko-americký seriál o ženatém muži, který při tragické autonehodě přijde o manželku. Devítidílný seriál se na Netflixu objevil 6. srpna 2021 a zdálo se, že si ho fanoušci žánru oblíbili. Nicméně 20. září byl seriál zrušen.

Proč byl seriál Zmizet beze stopy zrušen?

Zmizet beze stopy sleduje manžela Segeva Azulaie (hraje ho Lior Raz), jehož život se po smrti manželky v Tel Avivu obrátí vzhůru nohama. Chce vypátrat vrahy své ženy, kteří utekli do Ameriky.

Během pátrání se dozvídá temná tajemství o minulosti své ženy a uvědomí si, že nebyla taková, jak si myslel.

A přestože první série skončila hodně napínavě, Netflix se rozhodl seriál neprodloužit.

- Reklama -

Přitom kritici i fanoušci seriál hodnotili kladně. Jenže natáčení v New Yorku a Izraeli během pandemie koronaviru bylo až příliš nákladné. Natáčení první řady totiž nakonec trvalo tři roky kvůli dopadu pandemie na produkci.

Producenti se v minulosti vyjádřili v tom smyslu, že by si přáli, aby se Zmizet beze stopy vysílal alespoň dvě nebo tři sezóny. Bohužel se tak ale nestane…

Z toho, co bylo oznámeno, se zdá, že natočení dalších devíti epizod se možná nevyplatilo.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -