- Reklama -

Seriál Zmizet beze stopy zrušen: 2. řada už nebude!

Seriál Zmizet beze stopy měl premiéru v srpnu 2021 a již o měsíc později Netflix oznámil, že seriál po první řadě končí. Proč byl zrušen?

- Reklama -

Zmizet beze stopy je izraelsko-americký seriál o ženatém muži, který při tragické autonehodě přijde o manželku. Devítidílný seriál se na Netflixu objevil 6. srpna 2021 a zdálo se, že si ho fanoušci žánru oblíbili. Nicméně 20. září byl seriál zrušen.

Proč byl seriál Zmizet beze stopy zrušen?

Zmizet beze stopy sleduje manžela Segeva Azulaie (hraje ho Lior Raz), jehož život se po smrti manželky v Tel Avivu obrátí vzhůru nohama. Chce vypátrat vrahy své ženy, kteří utekli do Ameriky.

Během pátrání se dozvídá temná tajemství o minulosti své ženy a uvědomí si, že nebyla taková, jak si myslel.

A přestože první série skončila hodně napínavě, Netflix se rozhodl seriál neprodloužit.

Přitom kritici i fanoušci seriál hodnotili kladně. Jenže natáčení v New Yorku a Izraeli během pandemie koronaviru bylo až příliš nákladné. Natáčení první řady totiž nakonec trvalo tři roky kvůli dopadu pandemie na produkci.

Producenti se v minulosti vyjádřili v tom smyslu, že by si přáli, aby se Zmizet beze stopy vysílal alespoň dvě nebo tři sezóny. Bohužel se tak ale nestane…

Z toho, co bylo oznámeno, se zdá, že natočení dalších devíti epizod se možná nevyplatilo.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -