- Reklama -

Seriál Zmizet beze stopy zrušen: 2. řada už nebude!

Seriál Zmizet beze stopy měl premiéru v srpnu 2021 a již o měsíc později Netflix oznámil, že seriál po první řadě končí. Proč byl zrušen?

- Reklama -

Zmizet beze stopy je izraelsko-americký seriál o ženatém muži, který při tragické autonehodě přijde o manželku. Devítidílný seriál se na Netflixu objevil 6. srpna 2021 a zdálo se, že si ho fanoušci žánru oblíbili. Nicméně 20. září byl seriál zrušen.

Proč byl seriál Zmizet beze stopy zrušen?

Zmizet beze stopy sleduje manžela Segeva Azulaie (hraje ho Lior Raz), jehož život se po smrti manželky v Tel Avivu obrátí vzhůru nohama. Chce vypátrat vrahy své ženy, kteří utekli do Ameriky.

Během pátrání se dozvídá temná tajemství o minulosti své ženy a uvědomí si, že nebyla taková, jak si myslel.

A přestože první série skončila hodně napínavě, Netflix se rozhodl seriál neprodloužit.

- Reklama -

Přitom kritici i fanoušci seriál hodnotili kladně. Jenže natáčení v New Yorku a Izraeli během pandemie koronaviru bylo až příliš nákladné. Natáčení první řady totiž nakonec trvalo tři roky kvůli dopadu pandemie na produkci.

Producenti se v minulosti vyjádřili v tom smyslu, že by si přáli, aby se Zmizet beze stopy vysílal alespoň dvě nebo tři sezóny. Bohužel se tak ale nestane…

Z toho, co bylo oznámeno, se zdá, že natočení dalších devíti epizod se možná nevyplatilo.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -