- Reklama -

La Casa De Papel: Inspektorka Sierra prozradila na Twitteru kus děje 5. série!

Pokud se rozhodnete číst tento článek, jste si vědomi, že obsahuje spoiler 5. řady seriálu La Casa De Papel (v češtině Papírový dům). A může za to nenáviděná inspektorka Alicia Sierra!

- Reklama -

Jestli si nechcete nechat prozradit část děje, nebojte, konkrétní část textu je opatřena upozorněním. Jenže koho by nezajímalo, jak vlastně bude La Casa de Papel pokračovat, že? Kvůli přísně střeženému natáčení je o další řadě informací jen málo. Neví se, jak bude pokračovat loupež, známý není ani možný vývoj hlavních postav. Zatím se ví jen to, že mezi obvyklé herce přibude Miguel Ángel Silvestre a Patrick Criado – dosud ale není známo, v jaké roli se objeví.

Natáčení stále probíhá. Část materiálu se točila v Dánsku: uniklo několik fotografií ukazující Berlína. To bylo donedávna vše, co se o páté sezóně vědělo. Tedy jen do doby, než Najwa Nimri, která hraje inspektorku Alicii Sierra, zveřejnila svůj status na Twitteru.

POZOR: Další odstavce obsahují spoiler 5. série

Během přestávky při natáčení se herečka rozhodla natočit video pro fanoušky, aby alespoň trochu ukrátila jejich čekání na zprávy o další sérii. Nic neříkala, jen tančila v kostýmu inspektorky. Pozorným fanouškům však neunikl jeden poměrně podstatný detail: postava Alicie Sierry byla jiná, než jak si ji ze seriálu pamatujeme.

Chybělo charakteristický a nepřehlédnutelné těhotenské břicho. To velmi pravděpodobně znamená, že postava inspektorky porodí během páté řady seriálu. Narodí se dítě ve chvíli, kdy míří zbraní na profesora, jak spekulují fanoušci? Nebo se miminko stane druhým dítětem v gangu a inspektorka bude následovat kroky Lisabon, které také přešla k týmu od policie? Uvidíme. Mezitím díky za spoiler, Najwo!

Pokud by vás zajímalo více informací o 5. sérii La Casa de Papel, můžete se podívat na náš přehled.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -