- Reklama -

La Casa De Papel: Inspektorka Sierra prozradila na Twitteru kus děje 5. série!

Pokud se rozhodnete číst tento článek, jste si vědomi, že obsahuje spoiler 5. řady seriálu La Casa De Papel (v češtině Papírový dům). A může za to nenáviděná inspektorka Alicia Sierra!

- Reklama -

Jestli si nechcete nechat prozradit část děje, nebojte, konkrétní část textu je opatřena upozorněním. Jenže koho by nezajímalo, jak vlastně bude La Casa de Papel pokračovat, že? Kvůli přísně střeženému natáčení je o další řadě informací jen málo. Neví se, jak bude pokračovat loupež, známý není ani možný vývoj hlavních postav. Zatím se ví jen to, že mezi obvyklé herce přibude Miguel Ángel Silvestre a Patrick Criado – dosud ale není známo, v jaké roli se objeví.

Natáčení stále probíhá. Část materiálu se točila v Dánsku: uniklo několik fotografií ukazující Berlína. To bylo donedávna vše, co se o páté sezóně vědělo. Tedy jen do doby, než Najwa Nimri, která hraje inspektorku Alicii Sierra, zveřejnila svůj status na Twitteru.

POZOR: Další odstavce obsahují spoiler 5. série

Během přestávky při natáčení se herečka rozhodla natočit video pro fanoušky, aby alespoň trochu ukrátila jejich čekání na zprávy o další sérii. Nic neříkala, jen tančila v kostýmu inspektorky. Pozorným fanouškům však neunikl jeden poměrně podstatný detail: postava Alicie Sierry byla jiná, než jak si ji ze seriálu pamatujeme.

- Reklama -

Chybělo charakteristický a nepřehlédnutelné těhotenské břicho. To velmi pravděpodobně znamená, že postava inspektorky porodí během páté řady seriálu. Narodí se dítě ve chvíli, kdy míří zbraní na profesora, jak spekulují fanoušci? Nebo se miminko stane druhým dítětem v gangu a inspektorka bude následovat kroky Lisabon, které také přešla k týmu od policie? Uvidíme. Mezitím díky za spoiler, Najwo!

Pokud by vás zajímalo více informací o 5. sérii La Casa de Papel, můžete se podívat na náš přehled.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -