- Reklama -

La Casa De Papel: Inspektorka Sierra prozradila na Twitteru kus děje 5. série!

Pokud se rozhodnete číst tento článek, jste si vědomi, že obsahuje spoiler 5. řady seriálu La Casa De Papel (v češtině Papírový dům). A může za to nenáviděná inspektorka Alicia Sierra!

- Reklama -

Jestli si nechcete nechat prozradit část děje, nebojte, konkrétní část textu je opatřena upozorněním. Jenže koho by nezajímalo, jak vlastně bude La Casa de Papel pokračovat, že? Kvůli přísně střeženému natáčení je o další řadě informací jen málo. Neví se, jak bude pokračovat loupež, známý není ani možný vývoj hlavních postav. Zatím se ví jen to, že mezi obvyklé herce přibude Miguel Ángel Silvestre a Patrick Criado – dosud ale není známo, v jaké roli se objeví.

Natáčení stále probíhá. Část materiálu se točila v Dánsku: uniklo několik fotografií ukazující Berlína. To bylo donedávna vše, co se o páté sezóně vědělo. Tedy jen do doby, než Najwa Nimri, která hraje inspektorku Alicii Sierra, zveřejnila svůj status na Twitteru.

POZOR: Další odstavce obsahují spoiler 5. série

Během přestávky při natáčení se herečka rozhodla natočit video pro fanoušky, aby alespoň trochu ukrátila jejich čekání na zprávy o další sérii. Nic neříkala, jen tančila v kostýmu inspektorky. Pozorným fanouškům však neunikl jeden poměrně podstatný detail: postava Alicie Sierry byla jiná, než jak si ji ze seriálu pamatujeme.

- Reklama -

Chybělo charakteristický a nepřehlédnutelné těhotenské břicho. To velmi pravděpodobně znamená, že postava inspektorky porodí během páté řady seriálu. Narodí se dítě ve chvíli, kdy míří zbraní na profesora, jak spekulují fanoušci? Nebo se miminko stane druhým dítětem v gangu a inspektorka bude následovat kroky Lisabon, které také přešla k týmu od policie? Uvidíme. Mezitím díky za spoiler, Najwo!

Pokud by vás zajímalo více informací o 5. sérii La Casa de Papel, můžete se podívat na náš přehled.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -