- Reklama -

Papírový dům Denver odlehčuje typickým smíchem. Směje se tak i v soukromí?

Fanoušci seriálu Papírový dům Denver dostal. A může za to hlavně jeho smích, který je jedním z poznávacích znamení seriálu.

- Reklama -

Je ale Denverův smích v pořadu skutečný? Jeho představitel Jaime Lorente se na tohle téma upřímně rozpovídal.

Papírový dům Denver zatím neopustil, ačkoli má jeho postava za sebou v seriálu několik nezapomenutelných okamžiků, od románku s Monikou alias Stockholm (hraje ji Esther Acebo) až po ztrátu vlastního otce. Jednou z nejvýraznějších věcí na obdivované postavě je však její jedinečný smích, který fanoušky od počátku fascinuje a zajímá. Směje se tak doopravdy nebo je to jen něco, co vytvořil pro svou roli?

Je Denver a jeho smích v La Casa de Papel skutečný?

Denvera fanoušci milují od prvního dílu. Především kvůli způsobu, jakým se směje. V jeho smíchu je cosi bláznivého a bezstarostného zároveň. Na téma Denver a jeho smích vznikla řada vtipů a memů. Někteří diváci si zároveň kladli otázku, zda se jedná o skutečný smích Jaime Lorenteho nebo ne. Herec odhalil pravdu v rozhovoru pro časopis Identity Magazine.

- Reklama -

„Ten smích vznikl na castingu. Od samého počátku tvůrci chtěli, aby se Denver smál výrazně a jedinečným způsobem. Takže jsem zkoušel různé varianty smíchu, až jsme našli tuhle a vsadili na ni. To, že se mi povedlo takhle smát, byl nejspíš hlavní důvod, proč jsem nakonec byl pro roli vybrán,“ přiznal Lorente, že Papírový dům Denver musel zdobit konkrétním smíchem.

Jaime Lorente by se tak nikdy nesmál

Lorente také přiznal, že Denverův smích byl ve scénáři popsán jako „kýčovitý“. Není to přitom poprvé, co herec promluvil o svém smíchu v seriálu Money Heist. Během tiskové konference s GMA News Online promluvil na stejné téma také. Měl se totiž vyjádřit, jestli se v soukromí někdy směje stejně.

„Dobrý bože, to rozhodně ne! Kdyby to byl můj smích, už bych se to dávno pokusil změnit,“ přiznal seriálový Denver. „Bylo to něco, co jsem vynahradil své postavě, ale v reálném životě se směji jiným způsobem.“

A kdy se Denver a ostatní vrátí s 5. sérií Papírového domu? Poslední info zjistíte v našem článku, který se 5. řadou detailně zabývá.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -