- Reklama -

Papírový dům Denver odlehčuje typickým smíchem. Směje se tak i v soukromí?

Fanoušci seriálu Papírový dům Denver dostal. A může za to hlavně jeho smích, který je jedním z poznávacích znamení seriálu.

- Reklama -

Je ale Denverův smích v pořadu skutečný? Jeho představitel Jaime Lorente se na tohle téma upřímně rozpovídal.

Papírový dům Denver zatím neopustil, ačkoli má jeho postava za sebou v seriálu několik nezapomenutelných okamžiků, od románku s Monikou alias Stockholm (hraje ji Esther Acebo) až po ztrátu vlastního otce. Jednou z nejvýraznějších věcí na obdivované postavě je však její jedinečný smích, který fanoušky od počátku fascinuje a zajímá. Směje se tak doopravdy nebo je to jen něco, co vytvořil pro svou roli?

Je Denver a jeho smích v La Casa de Papel skutečný?

Denvera fanoušci milují od prvního dílu. Především kvůli způsobu, jakým se směje. V jeho smíchu je cosi bláznivého a bezstarostného zároveň. Na téma Denver a jeho smích vznikla řada vtipů a memů. Někteří diváci si zároveň kladli otázku, zda se jedná o skutečný smích Jaime Lorenteho nebo ne. Herec odhalil pravdu v rozhovoru pro časopis Identity Magazine.

- Reklama -

„Ten smích vznikl na castingu. Od samého počátku tvůrci chtěli, aby se Denver smál výrazně a jedinečným způsobem. Takže jsem zkoušel různé varianty smíchu, až jsme našli tuhle a vsadili na ni. To, že se mi povedlo takhle smát, byl nejspíš hlavní důvod, proč jsem nakonec byl pro roli vybrán,“ přiznal Lorente, že Papírový dům Denver musel zdobit konkrétním smíchem.

Jaime Lorente by se tak nikdy nesmál

Lorente také přiznal, že Denverův smích byl ve scénáři popsán jako „kýčovitý“. Není to přitom poprvé, co herec promluvil o svém smíchu v seriálu Money Heist. Během tiskové konference s GMA News Online promluvil na stejné téma také. Měl se totiž vyjádřit, jestli se v soukromí někdy směje stejně.

„Dobrý bože, to rozhodně ne! Kdyby to byl můj smích, už bych se to dávno pokusil změnit,“ přiznal seriálový Denver. „Bylo to něco, co jsem vynahradil své postavě, ale v reálném životě se směji jiným způsobem.“

A kdy se Denver a ostatní vrátí s 5. sérií Papírového domu? Poslední info zjistíte v našem článku, který se 5. řadou detailně zabývá.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -