- Reklama -

Papírový dům Denver odlehčuje typickým smíchem. Směje se tak i v soukromí?

Fanoušci seriálu Papírový dům Denver dostal. A může za to hlavně jeho smích, který je jedním z poznávacích znamení seriálu.

- Reklama -

Je ale Denverův smích v pořadu skutečný? Jeho představitel Jaime Lorente se na tohle téma upřímně rozpovídal.

Papírový dům Denver zatím neopustil, ačkoli má jeho postava za sebou v seriálu několik nezapomenutelných okamžiků, od románku s Monikou alias Stockholm (hraje ji Esther Acebo) až po ztrátu vlastního otce. Jednou z nejvýraznějších věcí na obdivované postavě je však její jedinečný smích, který fanoušky od počátku fascinuje a zajímá. Směje se tak doopravdy nebo je to jen něco, co vytvořil pro svou roli?

Je Denver a jeho smích v La Casa de Papel skutečný?

Denvera fanoušci milují od prvního dílu. Především kvůli způsobu, jakým se směje. V jeho smíchu je cosi bláznivého a bezstarostného zároveň. Na téma Denver a jeho smích vznikla řada vtipů a memů. Někteří diváci si zároveň kladli otázku, zda se jedná o skutečný smích Jaime Lorenteho nebo ne. Herec odhalil pravdu v rozhovoru pro časopis Identity Magazine.

„Ten smích vznikl na castingu. Od samého počátku tvůrci chtěli, aby se Denver smál výrazně a jedinečným způsobem. Takže jsem zkoušel různé varianty smíchu, až jsme našli tuhle a vsadili na ni. To, že se mi povedlo takhle smát, byl nejspíš hlavní důvod, proč jsem nakonec byl pro roli vybrán,“ přiznal Lorente, že Papírový dům Denver musel zdobit konkrétním smíchem.

Jaime Lorente by se tak nikdy nesmál

Lorente také přiznal, že Denverův smích byl ve scénáři popsán jako „kýčovitý“. Není to přitom poprvé, co herec promluvil o svém smíchu v seriálu Money Heist. Během tiskové konference s GMA News Online promluvil na stejné téma také. Měl se totiž vyjádřit, jestli se v soukromí někdy směje stejně.

„Dobrý bože, to rozhodně ne! Kdyby to byl můj smích, už bych se to dávno pokusil změnit,“ přiznal seriálový Denver. „Bylo to něco, co jsem vynahradil své postavě, ale v reálném životě se směji jiným způsobem.“

A kdy se Denver a ostatní vrátí s 5. sérií Papírového domu? Poslední info zjistíte v našem článku, který se 5. řadou detailně zabývá.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -