- Reklama -

Nová hvězda Peaky Blinders naznačila, kdy se show vrátí se 6. sérií

Hvězda seriálu Peaky Blinders Conrad Khan naznačil, že šestá a závěrečná série se objeví co nevidět.

- Reklama -

Už nějaký ten měsíc čekají fanoušci seriálu Peaky Blinders na nové zprávy o tom, kdy dorazí na Netflix 6. řada, která bude zároveň závěrečná. Teď si fandové konečně přišli na své, protože o možném datu premiéry promluvil nový člen hereckého ansámblu.

Bývalý herec ze seriálu Black Mirror Conrad Khan se připojil k seriálu Gangy z Birminghamu jen na poslední sezónu, která se natáčela po celý letošní rok.

A na rozdíl od kolegů neváhá s novináři mluvit o tom, kdy se další díly objeví. Během nedávného rozhovoru pro Radio Times se Khan svěřil, že – ačkoli BBC zatím oficiálně neoznámila datum premiéry – čekání může trvat už jen několik měsíců.

Peaky Blinders 6 už v únoru?

cillian murphy tommy shelby
Cillian Murphy si díky Tommymu asi dost zapřemýšlel… Foto: Robert Viglasky/Netflix

„Vyjde to, podle toho, co jsem slyšel naposledy – myslím, že tyhle věci se mění tak rychle – myslím, že to vyjde v únoru, začátkem příštího roku,“ vysvětlil.

- Reklama -

„Bylo tam tolik materiálu, tolik epizod, že to opravdu chvíli trvá sestříhat – půl roku nebo tak nějak.“

Herec se také pochlubil, jak si užívá roli ve hvězdném dramatu, které sleduje životní osudy gangstera Tommyho Shelbyho. Jako jeden z posledních nastupujících herců uvedl, že je vzrušující pracovat na jednom place se Cillianem Murphym a mnoha dalšími hvězdnými členy hereckého obsazení.

Samé skvělé zážitky

„Dokončil jsem svou část natáčení před několika měsíci,“ řekl. „Bylo to super příjemné. Je to úplně jiné než seriál Baptista, kde také hraju. V tom smyslu, že je to spíš akční než psychologické drama. Byl to pro mě úžasný zážitek. Poznal jsem spoustu hodně ceněných herců.“

Sám přiznává, že se mu z práce s tolika slavnými kolegy trochu zatočila hlava. „Teď se cítím jako v jiném světě,“ přiznal.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -