- Reklama -

Peyton List: Hvězda seriálu Cobra Kai má jeden problém s hraním Tory

Krásná herečka Peyton List se připojila k hereckému ansámblu seriálu Cobra Kai v druhé sezóně jako Tory. S hraním záporné postavy má dodnes jeden zásadní problém.

- Reklama -

Tory se v druhé sérii připojí do dojo Cobra Kai. Také se zamiluje do Miguela (Xolo Maridueña) a je největší protipól Samanthy LaRusso (Mary Mouser). Sam bere jako hrozbu, protože před ní chodila s Miguelem. Tory je i kvůli jiným věcem neustále „v ráži“ a Peyton List připouští, že má problémy s některými aspekty své role.

Cobra Kai“ byla pro Peyton List velkou příležitostí. Herečka byla předtím známá jako hvězda kanálu Disney Channel a chtěla ve své kariéře postoupit dále. Role v seriálech jako jsou Jessie nebo Táborníci z Kikiwaka už dál do hereckého životopisu přidávat nechtěla.

Proměna hvězdy od Disneyho

Cobra Kai – Season 2 peyton list
Peyton List nastoupila do Cobra Kai v druhé sérii. Foto: TINA ROWDEN

„Přiznávám, že  je to taková moje vysněná role. Přišla pro mě v nejlepší čas, takže mě těší, že je pro diváky zábavné ji sledovat. Je to asi ta nejzábavnější role, jakou jsem kdy měla šanci hrát. Každý den jsem jako v šoku. Připadám si jako, jak jsem se k tomu vůbec dostala a jak to, že jsem tady? Moc se mi to líbí, vážně,“  svěřila se Peyton při jednom z rozhovorů s novináři k propagaci 3. série Cobra Kai.

Autoři seriálu prý s herečkou vtipkovali, že pro ně byla výzva ji angažovat. „Prostě milují výzvy a rádi to zkusili s dívkou od Disneyho, které dokázali věřit,“ pochvaluje si hvězda, kterou na Instagramu sleduje přes 17 milionů lidí. „Opravdu si cením jejich důvěry, protože mám pocit, že mi to spousta lidí nepřála a mysleli si, že to nedokážu,“ dodala.

Když točíme Cobra Kai, existuje jenom Tory, říká Peyton List

Vzhledem k temperamentní povaze Tory by se jí v karate hodil učitel s trpělivostí pana Miyagiho, ale ten už bohužel není naživu. S trpělivostí válčí i Daniel LaRusso (Ralph Macchio), ale toho Tory vlastně ani nenavštíví. Od počátku tíhne k filozofii „žádného slitování“, které razí dojo Cobra Kai. A herečka připouští, že je pro ni pak těžké ze sebe tenhle přístup k životu setřást, když kamera vypne.

„Když v tom žijete každý den, je těžké vypnout po příchodu domů,“ postěžovala si List. „Mám pocit, že stále jen sleduji videa kaskadérských kousků a snažím se cvičit. Když to tak vezmu, tak mě Tory, stejně jako celý seriál, hodně naučili o mém životě. Za to jsem moc vděčná. “

Nevhodné návrhy a potíže s penězi

peyton list cobra kai 2
Peyton List jako Tory Foto: CURTIS BONDS BAKER/NETFLIX © 2020

Peyton List chápe, že Toryin hněv z druhé série v další sezóně ještě vygraduje. Řeší totiž problémy s rodinou, penězi a nechtěnými návrhy ze strany domácího. Všechny její problémy ještě zhoršuje prostý fakt, že je emocionálně rozvrkočená teenagerka.

List doufá, že Tory v určitém okamžiku najde mír. „Přesně chápu, čím si Tory prochází,“ řekla. „Myslím, že to zažívá spousta teenagerů, obzvlášť ti, kterým nikdy nebyla prokázána láska nebo podpora a cítí se opravdu sami. Je snadné se v takové situaci nenávidět a ještě těžší vidět světlo a prokázat milosrdenství… Potřebujete správného senseie, myslím správné vedení. Cítím s ní.“

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -