- Reklama -

Peyton List: Hvězda seriálu Cobra Kai má jeden problém s hraním Tory

Krásná herečka Peyton List se připojila k hereckému ansámblu seriálu Cobra Kai v druhé sezóně jako Tory. S hraním záporné postavy má dodnes jeden zásadní problém.

- Reklama -

Tory se v druhé sérii připojí do dojo Cobra Kai. Také se zamiluje do Miguela (Xolo Maridueña) a je největší protipól Samanthy LaRusso (Mary Mouser). Sam bere jako hrozbu, protože před ní chodila s Miguelem. Tory je i kvůli jiným věcem neustále „v ráži“ a Peyton List připouští, že má problémy s některými aspekty své role.

Cobra Kai“ byla pro Peyton List velkou příležitostí. Herečka byla předtím známá jako hvězda kanálu Disney Channel a chtěla ve své kariéře postoupit dále. Role v seriálech jako jsou Jessie nebo Táborníci z Kikiwaka už dál do hereckého životopisu přidávat nechtěla.

Proměna hvězdy od Disneyho

Cobra Kai – Season 2 peyton list
Peyton List nastoupila do Cobra Kai v druhé sérii. Foto: TINA ROWDEN

„Přiznávám, že  je to taková moje vysněná role. Přišla pro mě v nejlepší čas, takže mě těší, že je pro diváky zábavné ji sledovat. Je to asi ta nejzábavnější role, jakou jsem kdy měla šanci hrát. Každý den jsem jako v šoku. Připadám si jako, jak jsem se k tomu vůbec dostala a jak to, že jsem tady? Moc se mi to líbí, vážně,“  svěřila se Peyton při jednom z rozhovorů s novináři k propagaci 3. série Cobra Kai.

Autoři seriálu prý s herečkou vtipkovali, že pro ně byla výzva ji angažovat. „Prostě milují výzvy a rádi to zkusili s dívkou od Disneyho, které dokázali věřit,“ pochvaluje si hvězda, kterou na Instagramu sleduje přes 17 milionů lidí. „Opravdu si cením jejich důvěry, protože mám pocit, že mi to spousta lidí nepřála a mysleli si, že to nedokážu,“ dodala.

- Reklama -

Když točíme Cobra Kai, existuje jenom Tory, říká Peyton List

Vzhledem k temperamentní povaze Tory by se jí v karate hodil učitel s trpělivostí pana Miyagiho, ale ten už bohužel není naživu. S trpělivostí válčí i Daniel LaRusso (Ralph Macchio), ale toho Tory vlastně ani nenavštíví. Od počátku tíhne k filozofii „žádného slitování“, které razí dojo Cobra Kai. A herečka připouští, že je pro ni pak těžké ze sebe tenhle přístup k životu setřást, když kamera vypne.

„Když v tom žijete každý den, je těžké vypnout po příchodu domů,“ postěžovala si List. „Mám pocit, že stále jen sleduji videa kaskadérských kousků a snažím se cvičit. Když to tak vezmu, tak mě Tory, stejně jako celý seriál, hodně naučili o mém životě. Za to jsem moc vděčná. “

Nevhodné návrhy a potíže s penězi

peyton list cobra kai 2
Peyton List jako Tory Foto: CURTIS BONDS BAKER/NETFLIX © 2020

Peyton List chápe, že Toryin hněv z druhé série v další sezóně ještě vygraduje. Řeší totiž problémy s rodinou, penězi a nechtěnými návrhy ze strany domácího. Všechny její problémy ještě zhoršuje prostý fakt, že je emocionálně rozvrkočená teenagerka.

List doufá, že Tory v určitém okamžiku najde mír. „Přesně chápu, čím si Tory prochází,“ řekla. „Myslím, že to zažívá spousta teenagerů, obzvlášť ti, kterým nikdy nebyla prokázána láska nebo podpora a cítí se opravdu sami. Je snadné se v takové situaci nenávidět a ještě těžší vidět světlo a prokázat milosrdenství… Potřebujete správného senseie, myslím správné vedení. Cítím s ní.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -