- Reklama -

Peyton List: Hvězda seriálu Cobra Kai má jeden problém s hraním Tory

Krásná herečka Peyton List se připojila k hereckému ansámblu seriálu Cobra Kai v druhé sezóně jako Tory. S hraním záporné postavy má dodnes jeden zásadní problém.

- Reklama -

Tory se v druhé sérii připojí do dojo Cobra Kai. Také se zamiluje do Miguela (Xolo Maridueña) a je největší protipól Samanthy LaRusso (Mary Mouser). Sam bere jako hrozbu, protože před ní chodila s Miguelem. Tory je i kvůli jiným věcem neustále „v ráži“ a Peyton List připouští, že má problémy s některými aspekty své role.

Cobra Kai“ byla pro Peyton List velkou příležitostí. Herečka byla předtím známá jako hvězda kanálu Disney Channel a chtěla ve své kariéře postoupit dále. Role v seriálech jako jsou Jessie nebo Táborníci z Kikiwaka už dál do hereckého životopisu přidávat nechtěla.

Proměna hvězdy od Disneyho

Cobra Kai – Season 2 peyton list
Peyton List nastoupila do Cobra Kai v druhé sérii. Foto: TINA ROWDEN

„Přiznávám, že  je to taková moje vysněná role. Přišla pro mě v nejlepší čas, takže mě těší, že je pro diváky zábavné ji sledovat. Je to asi ta nejzábavnější role, jakou jsem kdy měla šanci hrát. Každý den jsem jako v šoku. Připadám si jako, jak jsem se k tomu vůbec dostala a jak to, že jsem tady? Moc se mi to líbí, vážně,“  svěřila se Peyton při jednom z rozhovorů s novináři k propagaci 3. série Cobra Kai.

Autoři seriálu prý s herečkou vtipkovali, že pro ně byla výzva ji angažovat. „Prostě milují výzvy a rádi to zkusili s dívkou od Disneyho, které dokázali věřit,“ pochvaluje si hvězda, kterou na Instagramu sleduje přes 17 milionů lidí. „Opravdu si cením jejich důvěry, protože mám pocit, že mi to spousta lidí nepřála a mysleli si, že to nedokážu,“ dodala.

Když točíme Cobra Kai, existuje jenom Tory, říká Peyton List

Vzhledem k temperamentní povaze Tory by se jí v karate hodil učitel s trpělivostí pana Miyagiho, ale ten už bohužel není naživu. S trpělivostí válčí i Daniel LaRusso (Ralph Macchio), ale toho Tory vlastně ani nenavštíví. Od počátku tíhne k filozofii „žádného slitování“, které razí dojo Cobra Kai. A herečka připouští, že je pro ni pak těžké ze sebe tenhle přístup k životu setřást, když kamera vypne.

„Když v tom žijete každý den, je těžké vypnout po příchodu domů,“ postěžovala si List. „Mám pocit, že stále jen sleduji videa kaskadérských kousků a snažím se cvičit. Když to tak vezmu, tak mě Tory, stejně jako celý seriál, hodně naučili o mém životě. Za to jsem moc vděčná. “

Nevhodné návrhy a potíže s penězi

peyton list cobra kai 2
Peyton List jako Tory Foto: CURTIS BONDS BAKER/NETFLIX © 2020

Peyton List chápe, že Toryin hněv z druhé série v další sezóně ještě vygraduje. Řeší totiž problémy s rodinou, penězi a nechtěnými návrhy ze strany domácího. Všechny její problémy ještě zhoršuje prostý fakt, že je emocionálně rozvrkočená teenagerka.

List doufá, že Tory v určitém okamžiku najde mír. „Přesně chápu, čím si Tory prochází,“ řekla. „Myslím, že to zažívá spousta teenagerů, obzvlášť ti, kterým nikdy nebyla prokázána láska nebo podpora a cítí se opravdu sami. Je snadné se v takové situaci nenávidět a ještě těžší vidět světlo a prokázat milosrdenství… Potřebujete správného senseie, myslím správné vedení. Cítím s ní.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -