- Reklama -

Peyton List: Hvězda seriálu Cobra Kai má jeden problém s hraním Tory

Krásná herečka Peyton List se připojila k hereckému ansámblu seriálu Cobra Kai v druhé sezóně jako Tory. S hraním záporné postavy má dodnes jeden zásadní problém.

- Reklama -

Tory se v druhé sérii připojí do dojo Cobra Kai. Také se zamiluje do Miguela (Xolo Maridueña) a je největší protipól Samanthy LaRusso (Mary Mouser). Sam bere jako hrozbu, protože před ní chodila s Miguelem. Tory je i kvůli jiným věcem neustále „v ráži“ a Peyton List připouští, že má problémy s některými aspekty své role.

Cobra Kai“ byla pro Peyton List velkou příležitostí. Herečka byla předtím známá jako hvězda kanálu Disney Channel a chtěla ve své kariéře postoupit dále. Role v seriálech jako jsou Jessie nebo Táborníci z Kikiwaka už dál do hereckého životopisu přidávat nechtěla.

Proměna hvězdy od Disneyho

Cobra Kai – Season 2 peyton list
Peyton List nastoupila do Cobra Kai v druhé sérii. Foto: TINA ROWDEN

„Přiznávám, že  je to taková moje vysněná role. Přišla pro mě v nejlepší čas, takže mě těší, že je pro diváky zábavné ji sledovat. Je to asi ta nejzábavnější role, jakou jsem kdy měla šanci hrát. Každý den jsem jako v šoku. Připadám si jako, jak jsem se k tomu vůbec dostala a jak to, že jsem tady? Moc se mi to líbí, vážně,“  svěřila se Peyton při jednom z rozhovorů s novináři k propagaci 3. série Cobra Kai.

Autoři seriálu prý s herečkou vtipkovali, že pro ně byla výzva ji angažovat. „Prostě milují výzvy a rádi to zkusili s dívkou od Disneyho, které dokázali věřit,“ pochvaluje si hvězda, kterou na Instagramu sleduje přes 17 milionů lidí. „Opravdu si cením jejich důvěry, protože mám pocit, že mi to spousta lidí nepřála a mysleli si, že to nedokážu,“ dodala.

Když točíme Cobra Kai, existuje jenom Tory, říká Peyton List

Vzhledem k temperamentní povaze Tory by se jí v karate hodil učitel s trpělivostí pana Miyagiho, ale ten už bohužel není naživu. S trpělivostí válčí i Daniel LaRusso (Ralph Macchio), ale toho Tory vlastně ani nenavštíví. Od počátku tíhne k filozofii „žádného slitování“, které razí dojo Cobra Kai. A herečka připouští, že je pro ni pak těžké ze sebe tenhle přístup k životu setřást, když kamera vypne.

„Když v tom žijete každý den, je těžké vypnout po příchodu domů,“ postěžovala si List. „Mám pocit, že stále jen sleduji videa kaskadérských kousků a snažím se cvičit. Když to tak vezmu, tak mě Tory, stejně jako celý seriál, hodně naučili o mém životě. Za to jsem moc vděčná. “

Nevhodné návrhy a potíže s penězi

peyton list cobra kai 2
Peyton List jako Tory Foto: CURTIS BONDS BAKER/NETFLIX © 2020

Peyton List chápe, že Toryin hněv z druhé série v další sezóně ještě vygraduje. Řeší totiž problémy s rodinou, penězi a nechtěnými návrhy ze strany domácího. Všechny její problémy ještě zhoršuje prostý fakt, že je emocionálně rozvrkočená teenagerka.

List doufá, že Tory v určitém okamžiku najde mír. „Přesně chápu, čím si Tory prochází,“ řekla. „Myslím, že to zažívá spousta teenagerů, obzvlášť ti, kterým nikdy nebyla prokázána láska nebo podpora a cítí se opravdu sami. Je snadné se v takové situaci nenávidět a ještě těžší vidět světlo a prokázat milosrdenství… Potřebujete správného senseie, myslím správné vedení. Cítím s ní.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -