- Reklama -

Seriál Sandman čeká 2. řada: Netflix potvrdil pokračování úspěšného fantasy

Temný fantasy s Tomem Sturridgem v hlavní roli se dočká nových napínavých epizod. Sandman 2. řada má oficiálně zelenou.

- Reklama -

Seriál Sandman vychází z uznávané a významné komiksové série vytvořené Neilem Gaimanem. Díky tomu šlo bezpochyby o jeden z nejočekávanějších seriálů roku 2022. Desetidílná 1. série sledovala Morfea (hraje ho Tom Sturridge), ztělesnění snů a jednoho ze sedmi Nekonečných, který byl v roce 1916 zajat při okultním rituálu. Pán snů (rovněž Sturridge) po 106 letech unikne ze zajetí a vydává se na misi, jejímž cílem je nastolit pořádek ve své říši snů.

Zajímavý příběh „utržil“ za pouhý měsíc na Netflixu téměř 350 milionů hodin zhlédnutí. Navzdory příznivým recenzím a vřelému přijetí fanoušků se ale ani několik měsíců po uvedení neměl Netflix k tomu, aby oznámil pokračování. Teprve nyní streamovací gigant oznámil, že se Sandman dočká 2. série, informuje deadline.com.

Děj 2. série Sandmana je zatím neznámý

Podle Netflixu se fanoušci v dalších dílech Sandmana mohou těšit na to, že se jeho fantazijní svět ještě rozšíří. Počet epizod a podrobnosti 2. řady jsou zatím stále zahalené rouškou tajemství.

Radost z ohlášeného pokračování už stihl dát najevo tvůrce předlohy Neil Gaiman. „Miliony a miliony lidí přivítaly, sledovaly a milovaly ‚Sandmana‘ na Netflixu. Od zavedených fanoušků Sandmana až po lidi, kteří byli jen zvědaví a pak posedlí Pánem snů, jeho rodinou a jejich příběhem,“ uvedl ve svém prohlášení.

Lucifer čeká, až se Morfeus vrátí do pekla

Z Gaimanových slov je patrné, že se příznivci Sandmana mají na co těšit. „Morfea a ostatní čeká několik úžasných příběhů (nemluvě o dalších členech Nekonečné rodiny, se kterými se setkáme). Nikdo z toho nebude mít větší radost než herci a štáb Sandmana,“ dodal Gaiman. „Nyní je čas vrátit se k práci. Koneckonců, čeká nás rodinná večeře. A Lucifer čeká, až se Morfeus vrátí do pekla…“

- Reklama -

Zelená pro další díly je ale skvělou zprávou i pro fanoušky. Je to jen pár dnů, co Netflix oznámil zrušení seriálu Winx Saga: Osud. Ten končí po dvou sezónách, ačkoli se zdál být velmi populární.

V další řadě seriálu Sandman bychom měli znovu vidět herce známé z 1. řady, píše Variety.com. Vrátí se tedy Tom Sturridge, Gwendoline Christie, Boyd Holbrook, Patton Oswalt, Vivienne Acheampongová, Charles Dance, Jenna Colemanová, David Thewlis nebo Stephen Fry.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -