- Reklama -

Seriál Sandman čeká 2. řada: Netflix potvrdil pokračování úspěšného fantasy

Temný fantasy s Tomem Sturridgem v hlavní roli se dočká nových napínavých epizod. Sandman 2. řada má oficiálně zelenou.

- Reklama -

Seriál Sandman vychází z uznávané a významné komiksové série vytvořené Neilem Gaimanem. Díky tomu šlo bezpochyby o jeden z nejočekávanějších seriálů roku 2022. Desetidílná 1. série sledovala Morfea (hraje ho Tom Sturridge), ztělesnění snů a jednoho ze sedmi Nekonečných, který byl v roce 1916 zajat při okultním rituálu. Pán snů (rovněž Sturridge) po 106 letech unikne ze zajetí a vydává se na misi, jejímž cílem je nastolit pořádek ve své říši snů.

Zajímavý příběh „utržil“ za pouhý měsíc na Netflixu téměř 350 milionů hodin zhlédnutí. Navzdory příznivým recenzím a vřelému přijetí fanoušků se ale ani několik měsíců po uvedení neměl Netflix k tomu, aby oznámil pokračování. Teprve nyní streamovací gigant oznámil, že se Sandman dočká 2. série, informuje deadline.com.

Děj 2. série Sandmana je zatím neznámý

Podle Netflixu se fanoušci v dalších dílech Sandmana mohou těšit na to, že se jeho fantazijní svět ještě rozšíří. Počet epizod a podrobnosti 2. řady jsou zatím stále zahalené rouškou tajemství.

Radost z ohlášeného pokračování už stihl dát najevo tvůrce předlohy Neil Gaiman. „Miliony a miliony lidí přivítaly, sledovaly a milovaly ‚Sandmana‘ na Netflixu. Od zavedených fanoušků Sandmana až po lidi, kteří byli jen zvědaví a pak posedlí Pánem snů, jeho rodinou a jejich příběhem,“ uvedl ve svém prohlášení.

Lucifer čeká, až se Morfeus vrátí do pekla

Z Gaimanových slov je patrné, že se příznivci Sandmana mají na co těšit. „Morfea a ostatní čeká několik úžasných příběhů (nemluvě o dalších členech Nekonečné rodiny, se kterými se setkáme). Nikdo z toho nebude mít větší radost než herci a štáb Sandmana,“ dodal Gaiman. „Nyní je čas vrátit se k práci. Koneckonců, čeká nás rodinná večeře. A Lucifer čeká, až se Morfeus vrátí do pekla…“

Zelená pro další díly je ale skvělou zprávou i pro fanoušky. Je to jen pár dnů, co Netflix oznámil zrušení seriálu Winx Saga: Osud. Ten končí po dvou sezónách, ačkoli se zdál být velmi populární.

V další řadě seriálu Sandman bychom měli znovu vidět herce známé z 1. řady, píše Variety.com. Vrátí se tedy Tom Sturridge, Gwendoline Christie, Boyd Holbrook, Patton Oswalt, Vivienne Acheampongová, Charles Dance, Jenna Colemanová, David Thewlis nebo Stephen Fry.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -