- Reklama -

Seriál Sandman čeká 2. řada: Netflix potvrdil pokračování úspěšného fantasy

Temný fantasy s Tomem Sturridgem v hlavní roli se dočká nových napínavých epizod. Sandman 2. řada má oficiálně zelenou.

- Reklama -

Seriál Sandman vychází z uznávané a významné komiksové série vytvořené Neilem Gaimanem. Díky tomu šlo bezpochyby o jeden z nejočekávanějších seriálů roku 2022. Desetidílná 1. série sledovala Morfea (hraje ho Tom Sturridge), ztělesnění snů a jednoho ze sedmi Nekonečných, který byl v roce 1916 zajat při okultním rituálu. Pán snů (rovněž Sturridge) po 106 letech unikne ze zajetí a vydává se na misi, jejímž cílem je nastolit pořádek ve své říši snů.

Zajímavý příběh „utržil“ za pouhý měsíc na Netflixu téměř 350 milionů hodin zhlédnutí. Navzdory příznivým recenzím a vřelému přijetí fanoušků se ale ani několik měsíců po uvedení neměl Netflix k tomu, aby oznámil pokračování. Teprve nyní streamovací gigant oznámil, že se Sandman dočká 2. série, informuje deadline.com.

Děj 2. série Sandmana je zatím neznámý

Podle Netflixu se fanoušci v dalších dílech Sandmana mohou těšit na to, že se jeho fantazijní svět ještě rozšíří. Počet epizod a podrobnosti 2. řady jsou zatím stále zahalené rouškou tajemství.

Radost z ohlášeného pokračování už stihl dát najevo tvůrce předlohy Neil Gaiman. „Miliony a miliony lidí přivítaly, sledovaly a milovaly ‚Sandmana‘ na Netflixu. Od zavedených fanoušků Sandmana až po lidi, kteří byli jen zvědaví a pak posedlí Pánem snů, jeho rodinou a jejich příběhem,“ uvedl ve svém prohlášení.

Lucifer čeká, až se Morfeus vrátí do pekla

Z Gaimanových slov je patrné, že se příznivci Sandmana mají na co těšit. „Morfea a ostatní čeká několik úžasných příběhů (nemluvě o dalších členech Nekonečné rodiny, se kterými se setkáme). Nikdo z toho nebude mít větší radost než herci a štáb Sandmana,“ dodal Gaiman. „Nyní je čas vrátit se k práci. Koneckonců, čeká nás rodinná večeře. A Lucifer čeká, až se Morfeus vrátí do pekla…“

- Reklama -

Zelená pro další díly je ale skvělou zprávou i pro fanoušky. Je to jen pár dnů, co Netflix oznámil zrušení seriálu Winx Saga: Osud. Ten končí po dvou sezónách, ačkoli se zdál být velmi populární.

V další řadě seriálu Sandman bychom měli znovu vidět herce známé z 1. řady, píše Variety.com. Vrátí se tedy Tom Sturridge, Gwendoline Christie, Boyd Holbrook, Patton Oswalt, Vivienne Acheampongová, Charles Dance, Jenna Colemanová, David Thewlis nebo Stephen Fry.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -