- Reklama -

Seriál Sandman čeká 2. řada: Netflix potvrdil pokračování úspěšného fantasy

Temný fantasy s Tomem Sturridgem v hlavní roli se dočká nových napínavých epizod. Sandman 2. řada má oficiálně zelenou.

- Reklama -

Seriál Sandman vychází z uznávané a významné komiksové série vytvořené Neilem Gaimanem. Díky tomu šlo bezpochyby o jeden z nejočekávanějších seriálů roku 2022. Desetidílná 1. série sledovala Morfea (hraje ho Tom Sturridge), ztělesnění snů a jednoho ze sedmi Nekonečných, který byl v roce 1916 zajat při okultním rituálu. Pán snů (rovněž Sturridge) po 106 letech unikne ze zajetí a vydává se na misi, jejímž cílem je nastolit pořádek ve své říši snů.

Zajímavý příběh „utržil“ za pouhý měsíc na Netflixu téměř 350 milionů hodin zhlédnutí. Navzdory příznivým recenzím a vřelému přijetí fanoušků se ale ani několik měsíců po uvedení neměl Netflix k tomu, aby oznámil pokračování. Teprve nyní streamovací gigant oznámil, že se Sandman dočká 2. série, informuje deadline.com.

Děj 2. série Sandmana je zatím neznámý

Podle Netflixu se fanoušci v dalších dílech Sandmana mohou těšit na to, že se jeho fantazijní svět ještě rozšíří. Počet epizod a podrobnosti 2. řady jsou zatím stále zahalené rouškou tajemství.

Radost z ohlášeného pokračování už stihl dát najevo tvůrce předlohy Neil Gaiman. „Miliony a miliony lidí přivítaly, sledovaly a milovaly ‚Sandmana‘ na Netflixu. Od zavedených fanoušků Sandmana až po lidi, kteří byli jen zvědaví a pak posedlí Pánem snů, jeho rodinou a jejich příběhem,“ uvedl ve svém prohlášení.

Lucifer čeká, až se Morfeus vrátí do pekla

Z Gaimanových slov je patrné, že se příznivci Sandmana mají na co těšit. „Morfea a ostatní čeká několik úžasných příběhů (nemluvě o dalších členech Nekonečné rodiny, se kterými se setkáme). Nikdo z toho nebude mít větší radost než herci a štáb Sandmana,“ dodal Gaiman. „Nyní je čas vrátit se k práci. Koneckonců, čeká nás rodinná večeře. A Lucifer čeká, až se Morfeus vrátí do pekla…“

Zelená pro další díly je ale skvělou zprávou i pro fanoušky. Je to jen pár dnů, co Netflix oznámil zrušení seriálu Winx Saga: Osud. Ten končí po dvou sezónách, ačkoli se zdál být velmi populární.

V další řadě seriálu Sandman bychom měli znovu vidět herce známé z 1. řady, píše Variety.com. Vrátí se tedy Tom Sturridge, Gwendoline Christie, Boyd Holbrook, Patton Oswalt, Vivienne Acheampongová, Charles Dance, Jenna Colemanová, David Thewlis nebo Stephen Fry.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -