- Reklama -

Sex education 3. série: Natáčení oficiálně skončilo!

Fanoušci seriálu Sex education se mohou radovat, protože dobrodružství středoškolského amatérského sexuálního terapeuta Otise, jeho náladové kamarádky Maeve a nejlepšího přítele Erica jsou zase o kousek blíž.

- Reklama -

Nekonečné čekání se snad konečně blíží svému konci. 3. série Sex education ukončila natáčení a štáb nyní bude pilně pracovat, aby dal všechny natočené scény správně dohromady. Do kdy to zvládne? Těžko říct… Možná do několika měsíců, možná do konce roku. 3. série se tak jako tak opozdí, za což může pandemie koronaviru.

Díky covidu se zastavilo natáčení téměř všech filmových, televizních a seriálových projektů, několik měsíců se takřka nepracovalo. A to potkalo i i seriál Sex education.

Ten už ale naštěstí potřebné další scény dokázal dokončit, nyní už je vše jen na postprodukci.

Začátkem tohoto roku prozradil Asa Butterfield, představitel Otise, pár věcí chystaném pokračování oblíbeného seriálu. Přiznal, že „od druhé sezóny nastal trochu skok v čase“

- Reklama -

Drzejší Otis ve 3. sérii Sex education smůlu nejspíš neprolomí

„Otis je zpátky ve škole. Trochu vyrostl a stal se drzejším,“ prozradil Butterfield. „Bylo zábavné vykreslit jeho nově nalezené charisma.“

Butterfield dodal, že Otis se příliš nezměnil, stále má smůlu a provázejí ho nejrůznější „trapasy“.

Populární seriál, který je neustále chválen za otevřené diskuse o sexualitě a duševním zdraví, by podle Butterfielda mohl změnit život mnoha mladým lidem.

„Pro rodiče a děti je vždy těžké o těchto věcech mluvit,“ přiznal seriálový Otis. „Náš seriál o těch problémech mluví autenticky, radostně a bez předsudků. Přál bych si, aby existoval, když jsem byl teenager já.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -