- Reklama -

Sex education 3. série: Natáčení oficiálně skončilo!

Fanoušci seriálu Sex education se mohou radovat, protože dobrodružství středoškolského amatérského sexuálního terapeuta Otise, jeho náladové kamarádky Maeve a nejlepšího přítele Erica jsou zase o kousek blíž.

- Reklama -

Nekonečné čekání se snad konečně blíží svému konci. 3. série Sex education ukončila natáčení a štáb nyní bude pilně pracovat, aby dal všechny natočené scény správně dohromady. Do kdy to zvládne? Těžko říct… Možná do několika měsíců, možná do konce roku. 3. série se tak jako tak opozdí, za což může pandemie koronaviru.

Díky covidu se zastavilo natáčení téměř všech filmových, televizních a seriálových projektů, několik měsíců se takřka nepracovalo. A to potkalo i i seriál Sex education.

Ten už ale naštěstí potřebné další scény dokázal dokončit, nyní už je vše jen na postprodukci.

Začátkem tohoto roku prozradil Asa Butterfield, představitel Otise, pár věcí chystaném pokračování oblíbeného seriálu. Přiznal, že „od druhé sezóny nastal trochu skok v čase“

Drzejší Otis ve 3. sérii Sex education smůlu nejspíš neprolomí

„Otis je zpátky ve škole. Trochu vyrostl a stal se drzejším,“ prozradil Butterfield. „Bylo zábavné vykreslit jeho nově nalezené charisma.“

Butterfield dodal, že Otis se příliš nezměnil, stále má smůlu a provázejí ho nejrůznější „trapasy“.

Populární seriál, který je neustále chválen za otevřené diskuse o sexualitě a duševním zdraví, by podle Butterfielda mohl změnit život mnoha mladým lidem.

„Pro rodiče a děti je vždy těžké o těchto věcech mluvit,“ přiznal seriálový Otis. „Náš seriál o těch problémech mluví autenticky, radostně a bez předsudků. Přál bych si, aby existoval, když jsem byl teenager já.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -