- Reklama -

Sex education 3. série: Natáčení oficiálně skončilo!

Fanoušci seriálu Sex education se mohou radovat, protože dobrodružství středoškolského amatérského sexuálního terapeuta Otise, jeho náladové kamarádky Maeve a nejlepšího přítele Erica jsou zase o kousek blíž.

- Reklama -

Nekonečné čekání se snad konečně blíží svému konci. 3. série Sex education ukončila natáčení a štáb nyní bude pilně pracovat, aby dal všechny natočené scény správně dohromady. Do kdy to zvládne? Těžko říct… Možná do několika měsíců, možná do konce roku. 3. série se tak jako tak opozdí, za což může pandemie koronaviru.

Díky covidu se zastavilo natáčení téměř všech filmových, televizních a seriálových projektů, několik měsíců se takřka nepracovalo. A to potkalo i i seriál Sex education.

Ten už ale naštěstí potřebné další scény dokázal dokončit, nyní už je vše jen na postprodukci.

Začátkem tohoto roku prozradil Asa Butterfield, představitel Otise, pár věcí chystaném pokračování oblíbeného seriálu. Přiznal, že „od druhé sezóny nastal trochu skok v čase“

Drzejší Otis ve 3. sérii Sex education smůlu nejspíš neprolomí

„Otis je zpátky ve škole. Trochu vyrostl a stal se drzejším,“ prozradil Butterfield. „Bylo zábavné vykreslit jeho nově nalezené charisma.“

Butterfield dodal, že Otis se příliš nezměnil, stále má smůlu a provázejí ho nejrůznější „trapasy“.

Populární seriál, který je neustále chválen za otevřené diskuse o sexualitě a duševním zdraví, by podle Butterfielda mohl změnit život mnoha mladým lidem.

„Pro rodiče a děti je vždy těžké o těchto věcech mluvit,“ přiznal seriálový Otis. „Náš seriál o těch problémech mluví autenticky, radostně a bez předsudků. Přál bych si, aby existoval, když jsem byl teenager já.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -