- Reklama -

Stranger Things 4: Premiéra bude v květnu. Děj nebude tak strašidelný, postavy se změní

Čekání na Stranger Things 4 trvá už zatraceně dlouho. Podle posledních zpráv skončí až za několik měsíců.

- Reklama -

Stranger Things 4 premiéra se čeká v květnu 2022. A to nejsou jediné novinky. Slova některých herců naznačují, že nás v ději čekají velké změny.

Co je u Stranger Things 4 už doopravdy potvrzené? Oficiálně jsme se dozvěděli, kdy vyjde 4. série seriálu Stranger Things. Bude to v létě 2022. Tohle velmi neurčité datum zveřejnil Netflix 6. listopadu. Spolu s informací o vydání ukázal fanouškům také názvy jednotlivých epizod.

Stranger Things 4 epizody:

  1. „The Hellfire Club“
  2. „Vecna’s Curse“
  3. „The Monster and the Superhero“
  4. „Dear Billy“
  5. „Nina Project“
  6. „The Dive“
  7. „Massacre at Hawkins Lab“
  8. „Papa“
  9. „The Piggyback“

Co se ví oficiálně

4. řada Stranger Things se odehraje na jaře roku 1986 v Hawkinsu a Kalifornii. Eleven se spolu s Joyce a chlapci Byersovými přestěhovala do Kalifornie (jak naznačuje upoutávka „Welcome to California“). Nevyřešené záležitosti v Hawkinsu však na ni i Byersovi stále doléhají.

Z El a zbytku party jsou teď navíc středoškoláci. Z Elina dopisu, jak ho známe z traileru, se dozvíme, že pokud vše půjde dobře, El se s kamarády během jarních prázdnin určitě znovu sejde.

- Reklama -

Zhruba tady oficiální informační proudy končí. Dál už se ví jen to, co v rozhovorech naznačují herci. A poslední dobou navíc také vznikly nové spekulace o datu vydání. Co se tedy o Stranger Things 4 říká?

Poslední spekulace o datu vydání 4. série Stranger Things

Podle drbů, které se poprvé objevily na instagramovém účtu deuxmoi a později byly fanoušky sdíleny na Twitteru, vyjde 4. série Stranger Things 27. května 2022.

Pro toto datum vydání mluví podle webu netflixlife.com hned několik věcí. Vydání na konci května umožní tvůrcům seriál nominovat na ceny Emmy. V Americe je ten den svátek – Memorial Day. A Netflix už v minulosti zveřejňoval Stranger Things o amerických prázdninách. Posledním důvodem pak je podle webu skutečnost, že letní sezóna se na Netflixu počítá od konce dubna.

Herci naznačují změny v ději Stranger Things 4

Další změnou nejspíš bude charakterová proměna některých postav. To se asi vzhledem k věku protagonistů dá očekávat, potvrzují to i slova Sadie Sink pro Elle. „Jsem opravdu spokojená s tím, kam se Maxina dějová linka ve čtvrté sezóně posunula,“ řekla představitelka Max. „Myslím, že uvidíte její jinou stránku, o kterou se s každým ráda podělím.“

Tak trochu jinou podívanou slibuje i představitel Willa. „Určitě se to přiklání k hororu, jako vždy, ale má to tentokrát i hravé aspekty. V této řadě jsem se stal součástí méně děsivého příběhu, což bylo opravdu zábavné. Nikdy jsem se tolik nenasmál a nepobavil jako v této sezóně,“ svěřil se Noah Schnapp webu cheatsheet.com.

Skutečnost, že seriál bude trochu jiný, ostatně v minulosti naznačoval i seriálový Mike, herec Finn Wolfhard.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -