- Reklama -

Stranger Things 4: Premiéra bude v květnu. Děj nebude tak strašidelný, postavy se změní

Čekání na Stranger Things 4 trvá už zatraceně dlouho. Podle posledních zpráv skončí až za několik měsíců.

- Reklama -

Stranger Things 4 premiéra se čeká v květnu 2022. A to nejsou jediné novinky. Slova některých herců naznačují, že nás v ději čekají velké změny.

Co je u Stranger Things 4 už doopravdy potvrzené? Oficiálně jsme se dozvěděli, kdy vyjde 4. série seriálu Stranger Things. Bude to v létě 2022. Tohle velmi neurčité datum zveřejnil Netflix 6. listopadu. Spolu s informací o vydání ukázal fanouškům také názvy jednotlivých epizod.

Stranger Things 4 epizody:

  1. „The Hellfire Club“
  2. „Vecna’s Curse“
  3. „The Monster and the Superhero“
  4. „Dear Billy“
  5. „Nina Project“
  6. „The Dive“
  7. „Massacre at Hawkins Lab“
  8. „Papa“
  9. „The Piggyback“

Co se ví oficiálně

4. řada Stranger Things se odehraje na jaře roku 1986 v Hawkinsu a Kalifornii. Eleven se spolu s Joyce a chlapci Byersovými přestěhovala do Kalifornie (jak naznačuje upoutávka „Welcome to California“). Nevyřešené záležitosti v Hawkinsu však na ni i Byersovi stále doléhají.

Z El a zbytku party jsou teď navíc středoškoláci. Z Elina dopisu, jak ho známe z traileru, se dozvíme, že pokud vše půjde dobře, El se s kamarády během jarních prázdnin určitě znovu sejde.

- Reklama -

Zhruba tady oficiální informační proudy končí. Dál už se ví jen to, co v rozhovorech naznačují herci. A poslední dobou navíc také vznikly nové spekulace o datu vydání. Co se tedy o Stranger Things 4 říká?

Poslední spekulace o datu vydání 4. série Stranger Things

Podle drbů, které se poprvé objevily na instagramovém účtu deuxmoi a později byly fanoušky sdíleny na Twitteru, vyjde 4. série Stranger Things 27. května 2022.

Pro toto datum vydání mluví podle webu netflixlife.com hned několik věcí. Vydání na konci května umožní tvůrcům seriál nominovat na ceny Emmy. V Americe je ten den svátek – Memorial Day. A Netflix už v minulosti zveřejňoval Stranger Things o amerických prázdninách. Posledním důvodem pak je podle webu skutečnost, že letní sezóna se na Netflixu počítá od konce dubna.

Herci naznačují změny v ději Stranger Things 4

Další změnou nejspíš bude charakterová proměna některých postav. To se asi vzhledem k věku protagonistů dá očekávat, potvrzují to i slova Sadie Sink pro Elle. „Jsem opravdu spokojená s tím, kam se Maxina dějová linka ve čtvrté sezóně posunula,“ řekla představitelka Max. „Myslím, že uvidíte její jinou stránku, o kterou se s každým ráda podělím.“

Tak trochu jinou podívanou slibuje i představitel Willa. „Určitě se to přiklání k hororu, jako vždy, ale má to tentokrát i hravé aspekty. V této řadě jsem se stal součástí méně děsivého příběhu, což bylo opravdu zábavné. Nikdy jsem se tolik nenasmál a nepobavil jako v této sezóně,“ svěřil se Noah Schnapp webu cheatsheet.com.

Skutečnost, že seriál bude trochu jiný, ostatně v minulosti naznačoval i seriálový Mike, herec Finn Wolfhard.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -