- Reklama -

Stranger Things 4: Premiéra bude v květnu. Děj nebude tak strašidelný, postavy se změní

Čekání na Stranger Things 4 trvá už zatraceně dlouho. Podle posledních zpráv skončí až za několik měsíců.

- Reklama -

Stranger Things 4 premiéra se čeká v květnu 2022. A to nejsou jediné novinky. Slova některých herců naznačují, že nás v ději čekají velké změny.

Co je u Stranger Things 4 už doopravdy potvrzené? Oficiálně jsme se dozvěděli, kdy vyjde 4. série seriálu Stranger Things. Bude to v létě 2022. Tohle velmi neurčité datum zveřejnil Netflix 6. listopadu. Spolu s informací o vydání ukázal fanouškům také názvy jednotlivých epizod.

Stranger Things 4 epizody:

  1. „The Hellfire Club“
  2. „Vecna’s Curse“
  3. „The Monster and the Superhero“
  4. „Dear Billy“
  5. „Nina Project“
  6. „The Dive“
  7. „Massacre at Hawkins Lab“
  8. „Papa“
  9. „The Piggyback“

Co se ví oficiálně

4. řada Stranger Things se odehraje na jaře roku 1986 v Hawkinsu a Kalifornii. Eleven se spolu s Joyce a chlapci Byersovými přestěhovala do Kalifornie (jak naznačuje upoutávka „Welcome to California“). Nevyřešené záležitosti v Hawkinsu však na ni i Byersovi stále doléhají.

Z El a zbytku party jsou teď navíc středoškoláci. Z Elina dopisu, jak ho známe z traileru, se dozvíme, že pokud vše půjde dobře, El se s kamarády během jarních prázdnin určitě znovu sejde.

Zhruba tady oficiální informační proudy končí. Dál už se ví jen to, co v rozhovorech naznačují herci. A poslední dobou navíc také vznikly nové spekulace o datu vydání. Co se tedy o Stranger Things 4 říká?

Poslední spekulace o datu vydání 4. série Stranger Things

Podle drbů, které se poprvé objevily na instagramovém účtu deuxmoi a později byly fanoušky sdíleny na Twitteru, vyjde 4. série Stranger Things 27. května 2022.

Pro toto datum vydání mluví podle webu netflixlife.com hned několik věcí. Vydání na konci května umožní tvůrcům seriál nominovat na ceny Emmy. V Americe je ten den svátek – Memorial Day. A Netflix už v minulosti zveřejňoval Stranger Things o amerických prázdninách. Posledním důvodem pak je podle webu skutečnost, že letní sezóna se na Netflixu počítá od konce dubna.

Herci naznačují změny v ději Stranger Things 4

Další změnou nejspíš bude charakterová proměna některých postav. To se asi vzhledem k věku protagonistů dá očekávat, potvrzují to i slova Sadie Sink pro Elle. „Jsem opravdu spokojená s tím, kam se Maxina dějová linka ve čtvrté sezóně posunula,“ řekla představitelka Max. „Myslím, že uvidíte její jinou stránku, o kterou se s každým ráda podělím.“

Tak trochu jinou podívanou slibuje i představitel Willa. „Určitě se to přiklání k hororu, jako vždy, ale má to tentokrát i hravé aspekty. V této řadě jsem se stal součástí méně děsivého příběhu, což bylo opravdu zábavné. Nikdy jsem se tolik nenasmál a nepobavil jako v této sezóně,“ svěřil se Noah Schnapp webu cheatsheet.com.

Skutečnost, že seriál bude trochu jiný, ostatně v minulosti naznačoval i seriálový Mike, herec Finn Wolfhard.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -