- Reklama -

Stranger Things 4: Netflix na novém snímku nepřímo potvrdil návrat jedné z důležitých postav

Interpretace písně Neverending story z filmu Nekonečný příběh byla jedním z vrcholů 3. série Stranger Things a potěšila nejednoho fanouška. I kvůli ní mnoho příznivců seriálu ptalo, zda se postava Suzie objeví i v další řadě.

- Reklama -

Nová fotka od Netflixu to zřejmě potvrzuje. Podle webu cheetsheet.com tenhle snímek opravdu ukázal, že i v nadcházející sezóně Stranger Things se objeví táborová holka Dustina Hendersona Suzie Jacobsová. Ta se zatím pořádně objevila vlastně jen v jedné jediné scéně. Jenže i to stačilo na to, aby se stala oblíbenkyní fanoušků.

Přes její nečekanou popularitu nebylo donedávna jasné, jak moc je pravděpodobný její návrat v nových dílech. To změnila až nová várka snímků, kde tedy jeden potvrdil, že se Dustinova přítelkyně vrátí, aby pomohla teenagerům v boji proti Rusům. Ale pěkně nepřímo…

Ostře sledovaný mikrofon

Stránka na Twitteru věnovaná všemu, co se týká 4. řady Stranger Things upozornila snímek Mikea (Finn Wolfhard) Willa (Noah Schnapp) Jonathana, (Charlie Heaton) a jeho kamaráda Argyla (Eduardo Franco) v něčí ložnici. Na první pohled to vypadá jako obyčejný obrázek z puberťáckého pokoje, ale jeden pozorný fanoušek si všiml mikrofonu v pravém dolním rohu – jde o stejný mikrofon, který měla Suzie (Gabriella Pizzolo), když zpívala Neverending story v duetu s Dustinem. Že se Suzie vrací, dokazuje fotografie i podle většiny fanoušků, píší stránky metro.co.uk.

- Reklama -

I další detail v pokoji, ve kterém trojice seriálových hrdinů stojí, totiž nápadně připomíná pokoj Suzie v jejím domě v Utahu, ve kterém si zpívala s Dustinem. Na stěně vidět plakát planet spolu s tapetami ve stylu 80. let, který měla doma i v minulé řadě.

Jak zamíchá Suzie dějem 4. série?

Přivést Suzie zpět do 4. série Stranger Things se přesto někomu může zdát zvláštní a možná i dějově krkolomné, ale její postava se může v nadcházejících epizodách ukázat jako nadmíru užitečná. Dustin se pyšní tím, že je „šprtem“ skupiny, a jeho znalosti vědeckých témat už partě nejednou pomohly. Suzie ale tvůrci vykreslili tak, že Dustina v inteligenci možná ještě o kousek převyšuje.

Mohla by tak být jakousi spojkou a náhradou za Dustina. Postavy, které ji navštíví v Utahu, jsou podle snímku jen Will, Mike, Jonathan a Argyle, takže Dustin pravděpodobně zůstal v Hawkinsu, aby pátral ve strašidelném Creelově domě.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -