- Reklama -

Stranger Things 4: Netflix na novém snímku nepřímo potvrdil návrat jedné z důležitých postav

Interpretace písně Neverending story z filmu Nekonečný příběh byla jedním z vrcholů 3. série Stranger Things a potěšila nejednoho fanouška. I kvůli ní mnoho příznivců seriálu ptalo, zda se postava Suzie objeví i v další řadě.

- Reklama -

Nová fotka od Netflixu to zřejmě potvrzuje. Podle webu cheetsheet.com tenhle snímek opravdu ukázal, že i v nadcházející sezóně Stranger Things se objeví táborová holka Dustina Hendersona Suzie Jacobsová. Ta se zatím pořádně objevila vlastně jen v jedné jediné scéně. Jenže i to stačilo na to, aby se stala oblíbenkyní fanoušků.

Přes její nečekanou popularitu nebylo donedávna jasné, jak moc je pravděpodobný její návrat v nových dílech. To změnila až nová várka snímků, kde tedy jeden potvrdil, že se Dustinova přítelkyně vrátí, aby pomohla teenagerům v boji proti Rusům. Ale pěkně nepřímo…

Ostře sledovaný mikrofon

Stránka na Twitteru věnovaná všemu, co se týká 4. řady Stranger Things upozornila snímek Mikea (Finn Wolfhard) Willa (Noah Schnapp) Jonathana, (Charlie Heaton) a jeho kamaráda Argyla (Eduardo Franco) v něčí ložnici. Na první pohled to vypadá jako obyčejný obrázek z puberťáckého pokoje, ale jeden pozorný fanoušek si všiml mikrofonu v pravém dolním rohu – jde o stejný mikrofon, který měla Suzie (Gabriella Pizzolo), když zpívala Neverending story v duetu s Dustinem. Že se Suzie vrací, dokazuje fotografie i podle většiny fanoušků, píší stránky metro.co.uk.

I další detail v pokoji, ve kterém trojice seriálových hrdinů stojí, totiž nápadně připomíná pokoj Suzie v jejím domě v Utahu, ve kterém si zpívala s Dustinem. Na stěně vidět plakát planet spolu s tapetami ve stylu 80. let, který měla doma i v minulé řadě.

Jak zamíchá Suzie dějem 4. série?

Přivést Suzie zpět do 4. série Stranger Things se přesto někomu může zdát zvláštní a možná i dějově krkolomné, ale její postava se může v nadcházejících epizodách ukázat jako nadmíru užitečná. Dustin se pyšní tím, že je „šprtem“ skupiny, a jeho znalosti vědeckých témat už partě nejednou pomohly. Suzie ale tvůrci vykreslili tak, že Dustina v inteligenci možná ještě o kousek převyšuje.

Mohla by tak být jakousi spojkou a náhradou za Dustina. Postavy, které ji navštíví v Utahu, jsou podle snímku jen Will, Mike, Jonathan a Argyle, takže Dustin pravděpodobně zůstal v Hawkinsu, aby pátral ve strašidelném Creelově domě.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -