- Reklama -

Stranger Things 4: Netflix na novém snímku nepřímo potvrdil návrat jedné z důležitých postav

Interpretace písně Neverending story z filmu Nekonečný příběh byla jedním z vrcholů 3. série Stranger Things a potěšila nejednoho fanouška. I kvůli ní mnoho příznivců seriálu ptalo, zda se postava Suzie objeví i v další řadě.

- Reklama -

Nová fotka od Netflixu to zřejmě potvrzuje. Podle webu cheetsheet.com tenhle snímek opravdu ukázal, že i v nadcházející sezóně Stranger Things se objeví táborová holka Dustina Hendersona Suzie Jacobsová. Ta se zatím pořádně objevila vlastně jen v jedné jediné scéně. Jenže i to stačilo na to, aby se stala oblíbenkyní fanoušků.

Přes její nečekanou popularitu nebylo donedávna jasné, jak moc je pravděpodobný její návrat v nových dílech. To změnila až nová várka snímků, kde tedy jeden potvrdil, že se Dustinova přítelkyně vrátí, aby pomohla teenagerům v boji proti Rusům. Ale pěkně nepřímo…

Ostře sledovaný mikrofon

Stránka na Twitteru věnovaná všemu, co se týká 4. řady Stranger Things upozornila snímek Mikea (Finn Wolfhard) Willa (Noah Schnapp) Jonathana, (Charlie Heaton) a jeho kamaráda Argyla (Eduardo Franco) v něčí ložnici. Na první pohled to vypadá jako obyčejný obrázek z puberťáckého pokoje, ale jeden pozorný fanoušek si všiml mikrofonu v pravém dolním rohu – jde o stejný mikrofon, který měla Suzie (Gabriella Pizzolo), když zpívala Neverending story v duetu s Dustinem. Že se Suzie vrací, dokazuje fotografie i podle většiny fanoušků, píší stránky metro.co.uk.

- Reklama -

I další detail v pokoji, ve kterém trojice seriálových hrdinů stojí, totiž nápadně připomíná pokoj Suzie v jejím domě v Utahu, ve kterém si zpívala s Dustinem. Na stěně vidět plakát planet spolu s tapetami ve stylu 80. let, který měla doma i v minulé řadě.

Jak zamíchá Suzie dějem 4. série?

Přivést Suzie zpět do 4. série Stranger Things se přesto někomu může zdát zvláštní a možná i dějově krkolomné, ale její postava se může v nadcházejících epizodách ukázat jako nadmíru užitečná. Dustin se pyšní tím, že je „šprtem“ skupiny, a jeho znalosti vědeckých témat už partě nejednou pomohly. Suzie ale tvůrci vykreslili tak, že Dustina v inteligenci možná ještě o kousek převyšuje.

Mohla by tak být jakousi spojkou a náhradou za Dustina. Postavy, které ji navštíví v Utahu, jsou podle snímku jen Will, Mike, Jonathan a Argyle, takže Dustin pravděpodobně zůstal v Hawkinsu, aby pátral ve strašidelném Creelově domě.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -