- Reklama -

Westworld 4: Kdy se dočká premiéry další řada oblíbené sci-fi série?

Třetí sezóna sice dávno skončila, ale i tak se máme na co těšit. Westworld 4 totiž nabídne další úchvatnou podívanou.

- Reklama -

Události třetí sezóny jsou za námi už tak dlouho, že se do mysli pomalu ale jistě vkrádá otázka, kdy už konečně spatří světlo světa Westworld 4? Ten je totiž už nějaký čas ve výrobě. A co je ještě lepší? Nejspíš nepůjde o poslední sérii sci-fi, příběh prý má ještě spoustu témat pro mnoho dalších pokračování.

Sci-fi westernový seriál přitom hýbe světem už od roku 2016. Celých 5 let patří k tomu nejlepšímu, co se v seriálové tvorbě u sci-fi přihodilo. A hodlá v tom ještě nějakou dobu pokračovat.

Objeví se znovu Dolores?

Jak to bude s obsazením? Kdo se vrátí a kdo ne? Jisté je jen to, že v dalších dílech bude mít velký prostor Aurora Perrinea. Jak informuje tvline.com herečka známá ze seriálu Prodigal son, která získala ve 4. sérii „klíčovou roli“.

A co Dolores? Její představitelka Evan Rachel Wood řekla, že by se do seriálu vrátila i přes to, jaký byl konec třetí série.

- Reklama -

Westworld 4:Kdy vyjde na HBO?

Datum premiéry zatím není známo, oznámil se jen plán na další sérii. A to až překvapivě brzy. 22. dubna, když se ještě vysílaly nové epizody třetí série, oznámila televize Sky na Twitteru dobrou zprávu o další sérii.

Žádné datum k tomu nepadlo, ale vzhledem k tomu, že seriál měl premiéru v roce 2016, 2. série v roce 2018 a třetí loni, tak by se fanoušci mohli dočkat dalších dílů v roce 2022. Tedy pokud vše půjde podle plánu.

Trailer na Westworld 4: Už je upoutávka?

Trailer zatím není, ale jakmile bude, objeví se v aktualizaci tohoto článku.

Obsazení čtvrté série Westworldu: Kdo se vrátí v další sérii?

Po zdánlivé smrti Dolores Abernathyové a Williama není jasné, jak a zda se Evan Rachel Wood a Ed Harris vrátí.

Evan Rachel Wood pro Variety uvedla, že se chce do seriálu „vrátit“, a to i přes finále třetí série.

„Dozvěděla jsem se to (o smrti Dolores), myslím, v polovině třetí série,“ řekla. „Na začátku každé sezóny získáváme obecnou představu, co se bude dít […] a pak se detaily dozvídáme za pochodu. Takže mi tehdy [tvůrce seriálu Jonathan Nolan] zavolal a oznámil mi tu novinu. Řekl mi na rovinu, že zemře.“

Dodala, že jí Nolan prozradil, že „Dolores, kterou známe, je pryč“.

Vincent Cassell, který hrál Engerraunda Seraca, hlavního padoucha 3. série, zemřel, takže je nepravděpodobné, že by se vrátil.

Buď jak buď, jakékoli další díly Westworldu musí zahrnovat postavu Maeve, kterou hraje neodolatelná Thandie Newton, a také Caleba Nicholse, postavu Aarona Paula, který se stal důležitým článkem příběhu v 3. sérii.

Vzhledem k tomu, že v sekvenci po titulcích třetí sezóny se probouzí Bernard Lowe, šéf programovací divize Westworldu, je v podstatě jisté, že se Jeffrey Wright vrátí ve Westworldu 4.

Nejspíš se vrátí i postava Charlotte Haleové, kterou hraje Tessa Thompsonová.

Co se v nových epizodách stane?

Žádné oficiální podrobnosti o ději zatím nejsou známé, ale třetí sezóna zanechala dost volných neuzavřených věcí na to, aby se dalo spekulovat o pravděpodobném pokračování děje.

Po skončení hlavního konfliktu se Seracem došlo k obrovskému posunu, protože lidstvo se musí postavit novému nepříteli. Vzhledem k tomu, že doba algoritmů skončila a lidé odhalili existenci umělé inteligence, která s nimi dříve manipulovala, nejspíš se narýsuje nový světový řád se zcela novou hierarchií.

Jak řekl Bernard v závěrečných okamžicích třetí sezóny, přijde čas na „odpověď na otázku, co přijde po konci světa“.

Caleb bude pravděpodobně pokračovat ve své rebelské misi a asi se k němu připojí i Maeve.

Pokud jde o Dolores jako Charlotte Haleovou, její plán by mohl zahrnovat využití Williama (jako hostitele) k vytvoření lepšího světa pro robotí druh.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -