- Reklama -

Westworld 4: Kdy se dočká premiéry další řada oblíbené sci-fi série?

Třetí sezóna sice dávno skončila, ale i tak se máme na co těšit. Westworld 4 totiž nabídne další úchvatnou podívanou.

- Reklama -

Události třetí sezóny jsou za námi už tak dlouho, že se do mysli pomalu ale jistě vkrádá otázka, kdy už konečně spatří světlo světa Westworld 4? Ten je totiž už nějaký čas ve výrobě. A co je ještě lepší? Nejspíš nepůjde o poslední sérii sci-fi, příběh prý má ještě spoustu témat pro mnoho dalších pokračování.

Sci-fi westernový seriál přitom hýbe světem už od roku 2016. Celých 5 let patří k tomu nejlepšímu, co se v seriálové tvorbě u sci-fi přihodilo. A hodlá v tom ještě nějakou dobu pokračovat.

Objeví se znovu Dolores?

Jak to bude s obsazením? Kdo se vrátí a kdo ne? Jisté je jen to, že v dalších dílech bude mít velký prostor Aurora Perrinea. Jak informuje tvline.com herečka známá ze seriálu Prodigal son, která získala ve 4. sérii „klíčovou roli“.

A co Dolores? Její představitelka Evan Rachel Wood řekla, že by se do seriálu vrátila i přes to, jaký byl konec třetí série.

- Reklama -

Westworld 4:Kdy vyjde na HBO?

Datum premiéry zatím není známo, oznámil se jen plán na další sérii. A to až překvapivě brzy. 22. dubna, když se ještě vysílaly nové epizody třetí série, oznámila televize Sky na Twitteru dobrou zprávu o další sérii.

Žádné datum k tomu nepadlo, ale vzhledem k tomu, že seriál měl premiéru v roce 2016, 2. série v roce 2018 a třetí loni, tak by se fanoušci mohli dočkat dalších dílů v roce 2022. Tedy pokud vše půjde podle plánu.

Trailer na Westworld 4: Už je upoutávka?

Trailer zatím není, ale jakmile bude, objeví se v aktualizaci tohoto článku.

Obsazení čtvrté série Westworldu: Kdo se vrátí v další sérii?

Po zdánlivé smrti Dolores Abernathyové a Williama není jasné, jak a zda se Evan Rachel Wood a Ed Harris vrátí.

Evan Rachel Wood pro Variety uvedla, že se chce do seriálu „vrátit“, a to i přes finále třetí série.

„Dozvěděla jsem se to (o smrti Dolores), myslím, v polovině třetí série,“ řekla. „Na začátku každé sezóny získáváme obecnou představu, co se bude dít […] a pak se detaily dozvídáme za pochodu. Takže mi tehdy [tvůrce seriálu Jonathan Nolan] zavolal a oznámil mi tu novinu. Řekl mi na rovinu, že zemře.“

Dodala, že jí Nolan prozradil, že „Dolores, kterou známe, je pryč“.

Vincent Cassell, který hrál Engerraunda Seraca, hlavního padoucha 3. série, zemřel, takže je nepravděpodobné, že by se vrátil.

Buď jak buď, jakékoli další díly Westworldu musí zahrnovat postavu Maeve, kterou hraje neodolatelná Thandie Newton, a také Caleba Nicholse, postavu Aarona Paula, který se stal důležitým článkem příběhu v 3. sérii.

Vzhledem k tomu, že v sekvenci po titulcích třetí sezóny se probouzí Bernard Lowe, šéf programovací divize Westworldu, je v podstatě jisté, že se Jeffrey Wright vrátí ve Westworldu 4.

Nejspíš se vrátí i postava Charlotte Haleové, kterou hraje Tessa Thompsonová.

Co se v nových epizodách stane?

Žádné oficiální podrobnosti o ději zatím nejsou známé, ale třetí sezóna zanechala dost volných neuzavřených věcí na to, aby se dalo spekulovat o pravděpodobném pokračování děje.

Po skončení hlavního konfliktu se Seracem došlo k obrovskému posunu, protože lidstvo se musí postavit novému nepříteli. Vzhledem k tomu, že doba algoritmů skončila a lidé odhalili existenci umělé inteligence, která s nimi dříve manipulovala, nejspíš se narýsuje nový světový řád se zcela novou hierarchií.

Jak řekl Bernard v závěrečných okamžicích třetí sezóny, přijde čas na „odpověď na otázku, co přijde po konci světa“.

Caleb bude pravděpodobně pokračovat ve své rebelské misi a asi se k němu připojí i Maeve.

Pokud jde o Dolores jako Charlotte Haleovou, její plán by mohl zahrnovat využití Williama (jako hostitele) k vytvoření lepšího světa pro robotí druh.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -