- Reklama -

Will Smith: 8 ikonických filmů, ve kterých hrál

Není mnoho herců, kteří by měli tak dlouhou životnost a čuch na kasovní úspěchy jako Will Smith. Po prvních úspěších, které slavil jako dospívající hiphopový umělec, se vrhl do světa před kamerou. A rozhodně to nebyla chyba!

- Reklama -

Na počátku své herecké kariéry Will Smith přitahoval diváky svým komediálním talentem a chlapeckým šarmem. Zářil v seriálu Fresh Prince, který jeho hereckou kariéru zdařile nastartoval. Jakmile dostal příležitost hrát v celovečerních filmech, dokázal, že má na to, aby se stal skutečně áčkovou hvězdou. Zazářil jak v akčních filmech, tak ve sci-fi. Dnes taky díky tomu patří Smith k nejlepším mužským mužským hercům vůbec.

Sám přitom dost pochyboval o tom, že se to takto podaří. „Nikdy jsem se nepovažoval za zvlášť talentovaného,“ přiznal Smith v roce 2007 v pořadu 60 Minutes. „Považoval jsem se za mírně nadprůměrně talentovaného. A v čem vynikám, je směšná, nechutná pracovní morálka. Víte, co dělám, když ostatní spí? Já pracuju. Zatímco ostatní jedí? Pořád pracuju.“

Všechna ta dřina se vyplatila. Smith se rychle stal jedním z nejúspěšnějších hollywoodských herců a mezinárodní hvězdou. Zdánlivě „překonal“ rasu a na afroamerického herce se ocitl ve vzácné společnosti těch nejoceňovanějších.

Proč si tedy nepřipomenout některé z jeho filmů? Proč si vlastně rovnou nepřipomenout jeho nejlepší filmy? Právě tyhle Willu Smithovi pomohly prosadit se.

Will Smith a jeho neslavnější filmy:

Muži v černém (1997)

Mizerové (1995)

Den nezávislosti (1996)

Já, robot (2004)

Já, legenda (2007)

Ali (2001)

Sedm životů (2008)

Štěstí na dosah (2006)

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -