- Reklama -

Will Smith: 8 ikonických filmů, ve kterých hrál

Není mnoho herců, kteří by měli tak dlouhou životnost a čuch na kasovní úspěchy jako Will Smith. Po prvních úspěších, které slavil jako dospívající hiphopový umělec, se vrhl do světa před kamerou. A rozhodně to nebyla chyba!

- Reklama -

Na počátku své herecké kariéry Will Smith přitahoval diváky svým komediálním talentem a chlapeckým šarmem. Zářil v seriálu Fresh Prince, který jeho hereckou kariéru zdařile nastartoval. Jakmile dostal příležitost hrát v celovečerních filmech, dokázal, že má na to, aby se stal skutečně áčkovou hvězdou. Zazářil jak v akčních filmech, tak ve sci-fi. Dnes taky díky tomu patří Smith k nejlepším mužským mužským hercům vůbec.

Sám přitom dost pochyboval o tom, že se to takto podaří. „Nikdy jsem se nepovažoval za zvlášť talentovaného,“ přiznal Smith v roce 2007 v pořadu 60 Minutes. „Považoval jsem se za mírně nadprůměrně talentovaného. A v čem vynikám, je směšná, nechutná pracovní morálka. Víte, co dělám, když ostatní spí? Já pracuju. Zatímco ostatní jedí? Pořád pracuju.“

Všechna ta dřina se vyplatila. Smith se rychle stal jedním z nejúspěšnějších hollywoodských herců a mezinárodní hvězdou. Zdánlivě „překonal“ rasu a na afroamerického herce se ocitl ve vzácné společnosti těch nejoceňovanějších.

Proč si tedy nepřipomenout některé z jeho filmů? Proč si vlastně rovnou nepřipomenout jeho nejlepší filmy? Právě tyhle Willu Smithovi pomohly prosadit se.

- Reklama -

Will Smith a jeho neslavnější filmy:

Muži v černém (1997)

Mizerové (1995)

Den nezávislosti (1996)

Já, robot (2004)

Já, legenda (2007)

Ali (2001)

Sedm životů (2008)

Štěstí na dosah (2006)

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -