- Reklama -

Arcane 2. série: Výroba už začala. Kdy bude premiéra?

Arcane je animovaný seriál Netflixu, který se rychle stal v mnoha zemích číslem jedna na žebříčku sledovanosti. Nejspíš tedy není divu, že Arcane 2. série už dostala zelenou!

- Reklama -

Animované veledílo prošpikované brutalitou a jeden z nejlepších seriálů letošního roku. A možná vůbec nejlepší herní adaptace, jaká kdy vznikla. Přesně tak mluví většina fanoušků o seriálu Arcane, televizní verzi oblíbené hry League of Legends.

Vzhledem k skvělému přijetí kritikou i diváky už se dokonce chystá pokračování.

„Jsme nadmíru spokojeni s pozitivní odezvou na první sezónu Arcane. Společně s kreativními kouzelníky z Riotu a Fortiche usilovně pracujeme na druhém dílu,“ uvedli pro web radiotimes.com tvůrci seriálu Christian Linke a Alex Yee.

Takže Arcane 2. série je již ve výrobě. Co se o ní zatím ví?

- Reklama -

Arcane 2. série: Teaser, děj a postavy

Dobrou zprávou rozhodně je, že Netflix evidentně s Arcane do budoucna počítá. Oznámení o pokračování přišlo krátce po nedávném zveřejnění posledních dílů první série. A streamovací gigant rovnou zveřejnil i upoutávku s krátkým náhledem, co zhruba můžeme čekat od 2. série.

Podle upoutávky se zdá, že Vi i Caitlyn se v příští sezóně vrátí a jejich příběh se bude soustředit na pátrání po Jinx.

Netflix zatím, jak je jeho dobrým zvykem, oficiálně nepotvrdil datum premiéry 2. řady. Ale pokud vezmeme v úvahu, že produkce již je v plném proudu, je možné, že se vydání dočkáme už v roce 2022.

Další příběhy ze světa League of Legends?

A to není jediná dobrá zpráva. Spekuluje se také o tom, že by se na Netflixu mohly objevit i další příběhy ze světa League of Legends. O podobné možnosti se totiž tvůrci seriálu zmínili ve svém rozhovoru pro Comic Book. Jak informuje thathashtagshow.com, Alex Yee přiznal, že by chtěl natočit další seriály zasazené do světa League of Legends.

„Myslím, že společnost vždycky chtěla umožnit hráčům, aby se svými šampiony trávili čas nejenom v bojových vřavách a pochopili, kým jsou, když jsou mimo bitevní pole,“ řekl Alex Yee. „Hodně lidí v průběhu času vložilo opravdu velkou spoustu lásky a energie do toho, aby svět a postavy působily robustně a trojrozměrně. Takže si myslím, že určitě existuje chuť prozkoumat více takových příběhů.“

Yee zdůraznil, že prioritou pro něj i ostatní tvůrce je v tuto chvíli Arcane, ale další projekty nevyloučil. „Samozřejmě se teď primárně soustředíme na Arcane a učíme se z něj, co se dá. Ale myslím, že všichni by byli opravdu rádi, kdybychom sdíleli i další příběhy,“ dodal.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -