- Reklama -

Arcane 2. série: Výroba už začala. Kdy bude premiéra?

Arcane je animovaný seriál Netflixu, který se rychle stal v mnoha zemích číslem jedna na žebříčku sledovanosti. Nejspíš tedy není divu, že Arcane 2. série už dostala zelenou!

- Reklama -

Animované veledílo prošpikované brutalitou a jeden z nejlepších seriálů letošního roku. A možná vůbec nejlepší herní adaptace, jaká kdy vznikla. Přesně tak mluví většina fanoušků o seriálu Arcane, televizní verzi oblíbené hry League of Legends.

Vzhledem k skvělému přijetí kritikou i diváky už se dokonce chystá pokračování.

„Jsme nadmíru spokojeni s pozitivní odezvou na první sezónu Arcane. Společně s kreativními kouzelníky z Riotu a Fortiche usilovně pracujeme na druhém dílu,“ uvedli pro web radiotimes.com tvůrci seriálu Christian Linke a Alex Yee.

Takže Arcane 2. série je již ve výrobě. Co se o ní zatím ví?

Arcane 2. série: Teaser, děj a postavy

Dobrou zprávou rozhodně je, že Netflix evidentně s Arcane do budoucna počítá. Oznámení o pokračování přišlo krátce po nedávném zveřejnění posledních dílů první série. A streamovací gigant rovnou zveřejnil i upoutávku s krátkým náhledem, co zhruba můžeme čekat od 2. série.

Podle upoutávky se zdá, že Vi i Caitlyn se v příští sezóně vrátí a jejich příběh se bude soustředit na pátrání po Jinx.

Netflix zatím, jak je jeho dobrým zvykem, oficiálně nepotvrdil datum premiéry 2. řady. Ale pokud vezmeme v úvahu, že produkce již je v plném proudu, je možné, že se vydání dočkáme už v roce 2022.

Další příběhy ze světa League of Legends?

A to není jediná dobrá zpráva. Spekuluje se také o tom, že by se na Netflixu mohly objevit i další příběhy ze světa League of Legends. O podobné možnosti se totiž tvůrci seriálu zmínili ve svém rozhovoru pro Comic Book. Jak informuje thathashtagshow.com, Alex Yee přiznal, že by chtěl natočit další seriály zasazené do světa League of Legends.

„Myslím, že společnost vždycky chtěla umožnit hráčům, aby se svými šampiony trávili čas nejenom v bojových vřavách a pochopili, kým jsou, když jsou mimo bitevní pole,“ řekl Alex Yee. „Hodně lidí v průběhu času vložilo opravdu velkou spoustu lásky a energie do toho, aby svět a postavy působily robustně a trojrozměrně. Takže si myslím, že určitě existuje chuť prozkoumat více takových příběhů.“

Yee zdůraznil, že prioritou pro něj i ostatní tvůrce je v tuto chvíli Arcane, ale další projekty nevyloučil. „Samozřejmě se teď primárně soustředíme na Arcane a učíme se z něj, co se dá. Ale myslím, že všichni by byli opravdu rádi, kdybychom sdíleli i další příběhy,“ dodal.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -