- Reklama -

Bridgertonovi 2. série se blíží: Na co vše se můžou fanoušci těšit?

Když o Vánocích 2020 debutovala první série seriálu Bridgertonovi, zaujalo toto pikantní dobové drama diváky po celém světě a stalo se historicky nejúspěšnějším dramatickým seriálem Netflixu, který si během prvního měsíce na obrazovkách naladilo 82 milionů diváků.

- reklama -

O tento rekord sice seriál přišel ve prospěch nedávného korejského hitu Squid Game, ale s druhou sérií Bridgertonových, která se na našich obrazovkách objeví příští měsíc, se nemůžeme dočkat návratu do regentského Londýna a světa krásných plesových šatů, sourozenecké rivality a špinavých pomluv. První série, natočená podle bestsellerové série románů Julie Quinnové, se zaměřila na námluvy Daphne Bridgertonové (Phoebe Dynevorová) a Simona Basseta, vévody z Hastingsu (Regé-Jean Page).

Nyní se každý z románů Quinnové zaměří na jiného sourozence Bridgertonových a v nové desetidílné sezóně se do popředí dostává nejstarší bratr Daphne Anthony (Jonathan Bailey). Najde si pohledný starý mládenec vhodnou partnerku? V článku Světohledu se podíváme na to, co se chystá…

Co bude dál s Daphne?

daphne bridgertonová
Phoebe Dynevor jako Daphne a Ruth Gemmelová jako její matka Violet Bridgertonová. Foto: LIAM DANIEL/NETFLIX © 2020

Loňská představitelka hlavní role Phoebe Dynevorová se vrátí jako Anthonyho sestra, nyní provdaná Daphne Bassetová, ačkoli herec Regé-Jean Page, který v první sérii ztvárnil hezouna Simona Basseta, vévodu z Hastingsu, se už nevrátí. „V první sérii se samozřejmě soustředíme na příběh Daphne a Simona,“ říká tvůrce Bridgertonových Chris Van Dusen. „Ale existuje osm knih o Bridgertonech a osm sourozenců Bridgertonových. Takže bych rád prozkoumal příběhy a romance všech z nich.“

Jak je to vlastně s královnou?

bridgertonovi kralovna charlotte
Golda Rosheuvel v roli královny Charlotte Foto: LIAM DANIEL/NETFLIX © 2020

Jednou z postav, o které se ve druhé sezóně dozvíme mnohem více, je královna Charlotta, kterou hraje Golda Rosheuvelová. Netflix potvrdil, že královna Charlotta dostane i vlastní spin-off seriál, který bude zkoumat milostný život mladé Charlotty a který se bude zabývat i ranými léty Violet Bridgertonové a lady Danburyové.

Vezme si Anthony krásku z Indie?

kate sharma anthony bridgerton
Jak zamíchá dějem Kate Sharma v podání Simone Ashley (v popředí)? Foto: Liam Daniel/Netflix © 2022

Nová sezóna se soustředí na osudy Anthonyho Bridgertona a jeho začínající románek s novou postavou, Kate Sharmovou (hvězda Sexuální výchovy Simone Ashley). Kate způsobí pořádný rozruch, když přijede z Indie v naději, že najde vhodného manžela pro svou mladší sestru Edwinu (Charithra Chandran). Sestry přijely do Londýna se svou matkou, lady Mary Sharmou (Shelley Conn), která se vrací do vyšší společnosti poté, co způsobila skandál svým vlastním sňatkem. Lady Mary má navíc dostatek peněz, aby mohla debutantky financovat na svatebním trhu pouze po jednu sezónu.

- Reklama -

Edwina rychle padne Anthonymu do oka, ale jako hlava rodiny Bridgertonů se temperamentní vikomt řídí spíše rodinnými povinnostmi než milostnými vztahy, a když Kate zjistí, že nemá zájem o opravdový milostný vztah s Edwinou, rozhodne se udělat vše, co je v jejích silách, aby flirt zastavila.

Slovní přestřelky Kate a Anthonyho však jen sblíží a zkomplikují situaci na obou stranách. A když se Kate vyzbrojená brokovnicí připojí k chlapcům Bridgertonovým na výletě, který na jedné z nově zveřejněných produkčních fotografií vypadá jako lov, doufejme, že vášně nebudou příliš velké…

Kdo je záhadná drbna známá jako Lady Whistledown?

První sezóna skončila bombou, že lady Whistledown, autorka velmi populárního skandálního listu nesoucího její pseudonym, není nikdo jiný než Penelope Featheringtonová (Nicola Coughlanová).

Podaří se jí udržet tajemství před svými nejbližšími, nebo se svěří své nejlepší přítelkyni Eloise Bridgertonové (Claudia Jessie)?

Mezitím Featheringtonovy dívky a jejich matka Portia (Polly Walker) přivítají na svém panství nového tajemného dědice.

Čtenáři románů jsou stejně jako my ostatní v nejistotě, pokud jde o to, kdo by tímto novým mužem mohl být, protože jde o dějovou linii vytvořenou společností Netflix. Internetem však již kolují různé zvěsti, přičemž jedním z hlavních kandidátů je dobře známá nová postava Jacka (Rupert Young).

- reklama -

Něco k tématu

Další články

Tim Burton prozradil, jak se zapojí do druhé řady Wednesday

Mistr režie Tim Burton prozradil pár novinek ohledně nadcházející druhé řady seriálu Wednesday.

Novinky kolem 2. řady Pána Prstenů: Pokračování může přijít až v roce 2026

Očekávání druhé sezóny Pána Prstenů: Prsteny Moci roste každým dnem, ale záplavy novinek se zatím fanoušci nedočkali. Jak to tedy se slibovaným pokračováním vlastně vypadá?

Budoucnost Virgin River: Co přinese šestá řada?

Fanoušci Virgin River nedočkavě vyhlížejí šestou řadu a nedávno obdrželi informace ohledně jejího vývoje. Pátá řada skončila napínavým zvratem, a tak není divu, že se diváci na pokračování tak moc těší.

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.
- Reklama -

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Výjimečné české sci-fi Bod obnovy odhaluje trailer, do kin dorazí za měsíc

Podle prvních reakcí velmi zdařilý snímek Bod obnovy obsadí 21. září většinu českých kin. Na unikátní sci-fi režiséra Roberta Hloze už nyní tvůrci lákají trailerem, který vybočuje z běžné domácí produkce. Ještě před českou distribuční premiérou ale film zabodoval v zahraničí.

Barbie kraluje kinům: Za pár dní film utržil 337 milionů dolarů

Filmová Barbie míří pomalu ale jistě k tomu, aby se z ní stal naprosto fenomenální trhák.

Amerikánka dorazí do kin příští rok, zatím uvádí živý trailer k filmu

Amerikánka už dávno neznamená jen připravovaný film. Amerikánka producenta a režiséra Viktora Tauše se stala divadelním fenoménem, fotografickou knihou Tomkiho Němce a nejnověji se představí živým trailerem k filmu Amerikánka, jenž dorazí do kin v květnu příštího roku. Trailer má podobu divadelní show, autentických zpovědí dětí, které hrají v připravovaném filmu. Jsou to děti z dětských domovů a vydělených skupin spojených s dětmi z klasických rodin.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.
- Reklama -

Nejoblíbenější

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -