- Reklama -

Bridgertonovi 2. série se blíží: Na co vše se můžou fanoušci těšit?

Když o Vánocích 2020 debutovala první série seriálu Bridgertonovi, zaujalo toto pikantní dobové drama diváky po celém světě a stalo se historicky nejúspěšnějším dramatickým seriálem Netflixu, který si během prvního měsíce na obrazovkách naladilo 82 milionů diváků.

- reklama -

O tento rekord sice seriál přišel ve prospěch nedávného korejského hitu Squid Game, ale s druhou sérií Bridgertonových, která se na našich obrazovkách objeví příští měsíc, se nemůžeme dočkat návratu do regentského Londýna a světa krásných plesových šatů, sourozenecké rivality a špinavých pomluv. První série, natočená podle bestsellerové série románů Julie Quinnové, se zaměřila na námluvy Daphne Bridgertonové (Phoebe Dynevorová) a Simona Basseta, vévody z Hastingsu (Regé-Jean Page).

Nyní se každý z románů Quinnové zaměří na jiného sourozence Bridgertonových a v nové desetidílné sezóně se do popředí dostává nejstarší bratr Daphne Anthony (Jonathan Bailey). Najde si pohledný starý mládenec vhodnou partnerku? V článku Světohledu se podíváme na to, co se chystá…

Co bude dál s Daphne?

daphne bridgertonová
Phoebe Dynevor jako Daphne a Ruth Gemmelová jako její matka Violet Bridgertonová. Foto: LIAM DANIEL/NETFLIX © 2020

Loňská představitelka hlavní role Phoebe Dynevorová se vrátí jako Anthonyho sestra, nyní provdaná Daphne Bassetová, ačkoli herec Regé-Jean Page, který v první sérii ztvárnil hezouna Simona Basseta, vévodu z Hastingsu, se už nevrátí. „V první sérii se samozřejmě soustředíme na příběh Daphne a Simona,“ říká tvůrce Bridgertonových Chris Van Dusen. „Ale existuje osm knih o Bridgertonech a osm sourozenců Bridgertonových. Takže bych rád prozkoumal příběhy a romance všech z nich.“

Jak je to vlastně s královnou?

bridgertonovi kralovna charlotte
Golda Rosheuvel v roli královny Charlotte Foto: LIAM DANIEL/NETFLIX © 2020

Jednou z postav, o které se ve druhé sezóně dozvíme mnohem více, je královna Charlotta, kterou hraje Golda Rosheuvelová. Netflix potvrdil, že královna Charlotta dostane i vlastní spin-off seriál, který bude zkoumat milostný život mladé Charlotty a který se bude zabývat i ranými léty Violet Bridgertonové a lady Danburyové.

Vezme si Anthony krásku z Indie?

kate sharma anthony bridgerton
Jak zamíchá dějem Kate Sharma v podání Simone Ashley (v popředí)? Foto: Liam Daniel/Netflix © 2022

Nová sezóna se soustředí na osudy Anthonyho Bridgertona a jeho začínající románek s novou postavou, Kate Sharmovou (hvězda Sexuální výchovy Simone Ashley). Kate způsobí pořádný rozruch, když přijede z Indie v naději, že najde vhodného manžela pro svou mladší sestru Edwinu (Charithra Chandran). Sestry přijely do Londýna se svou matkou, lady Mary Sharmou (Shelley Conn), která se vrací do vyšší společnosti poté, co způsobila skandál svým vlastním sňatkem. Lady Mary má navíc dostatek peněz, aby mohla debutantky financovat na svatebním trhu pouze po jednu sezónu.

- Reklama -

Edwina rychle padne Anthonymu do oka, ale jako hlava rodiny Bridgertonů se temperamentní vikomt řídí spíše rodinnými povinnostmi než milostnými vztahy, a když Kate zjistí, že nemá zájem o opravdový milostný vztah s Edwinou, rozhodne se udělat vše, co je v jejích silách, aby flirt zastavila.

Slovní přestřelky Kate a Anthonyho však jen sblíží a zkomplikují situaci na obou stranách. A když se Kate vyzbrojená brokovnicí připojí k chlapcům Bridgertonovým na výletě, který na jedné z nově zveřejněných produkčních fotografií vypadá jako lov, doufejme, že vášně nebudou příliš velké…

Kdo je záhadná drbna známá jako Lady Whistledown?

První sezóna skončila bombou, že lady Whistledown, autorka velmi populárního skandálního listu nesoucího její pseudonym, není nikdo jiný než Penelope Featheringtonová (Nicola Coughlanová).

Podaří se jí udržet tajemství před svými nejbližšími, nebo se svěří své nejlepší přítelkyni Eloise Bridgertonové (Claudia Jessie)?

Mezitím Featheringtonovy dívky a jejich matka Portia (Polly Walker) přivítají na svém panství nového tajemného dědice.

Čtenáři románů jsou stejně jako my ostatní v nejistotě, pokud jde o to, kdo by tímto novým mužem mohl být, protože jde o dějovou linii vytvořenou společností Netflix. Internetem však již kolují různé zvěsti, přičemž jedním z hlavních kandidátů je dobře známá nová postava Jacka (Rupert Young).

- reklama -

Něco k tématu

Další články

Jak zemřel Jeffrey Dahmer? Díky spoluvězni stejně krutě, jak slavný kanibal žil

Jeffrey Dahmer, jeden z nejznámějších a nejplodnějších sériových vrahů v dějinách USA, byl pro své hrůzné vraždy známý jako Kanibal z Milwaukee.

Fauda 4. řada už byla celá odvysílaná v Izraeli. Teď zamíří na Netflix

Seriál Fauda představil na izraelské televizi už celou 4. řadu a nyní zamíří na Netflix. Co byste o další sérii měli vědět?

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Matthew McConaughey prozradil, jak se vyrovnal se sexuálním zneužitím

Americký herec Matthew McConaughey tvrdí, že nedovolil, aby z něj "ošklivé a děsivé" sexuální napadení, které prožil v mládí, udělalo oběť nebo mu zabránilo v tom, aby si nyní užíval "dobrých sexuálních vztahů" se ženami.

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...
- Reklama -

Brumbálova tajemství táhnou triky a povedené herecké výkony. Johnny Depp ale přesto chybí

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství míří konečně do kin. Film nás zavede o kousek hlouběji do bradavického světa čar a kouzel. Bohužel se to ale neobejde bez drobných zádrhelů.

Nový Batman už vydělal přes 500 milionů dolarů. Robert Pattinson se přitom vydání filmu bál

Nový Batman trhá rekordy v příjmu za vstupné. Kritiky chválený snímek tak uspěl i u diváků. Představitel Batmana, britský herec Robert Pattinson, přitom přiznal, že měl z vydání filmu vcelku obavy.

Jurský park 3 láká na návrat hvězd původní série. Zároveň splnil velký Spielbergův sen

Jurský park 3 ukončí současnou trilogii o parku s dinosaury. Pro slavnou sérii to ale ještě nutně neznamená definitivní konec cesty.

Duna 2: Režisér Denise Villeneuve prozradil několik potěšujících novinek

Duna 2 potěší fanoušky knižní předlohy nejspíš ještě víc než povedený první díl. Režisér filmu Denise Villeneuve krom toho prozradil pár detailů ohledně natáčení.

Filmy online zdarma nabízí i stránka Playfilm.to: Jak funguje a co na ní najdete?

Po konci filmového serveru Freefilm hledá velké množství filmových fanoušků nový web, na kterém by mohli sledovat filmy online zdarma. Jedním z takových, co rozhodně stojí za zmínku, je filmový web playfilm.to.

Netflix předplatné a cena 2022: Jak moc se vše mění, když v USA předlatné zdražuje?

Předplatitelé Netflixu v Americe nedávno obdrželi oznámení s novými sazbami za předplatné v platné pro rok 2022. Jinými slovy, podle oficiálního prohlášení došlo v USA od prosince ke zvýšení cen. Změní se Netflix předplatné a cena 2022 i v ČR?
- Reklama -

Nejoblíbenější

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -