- Reklama -

Bridgertonovi 2. série se blíží: Na co vše se můžou fanoušci těšit?

Když o Vánocích 2020 debutovala první série seriálu Bridgertonovi, zaujalo toto pikantní dobové drama diváky po celém světě a stalo se historicky nejúspěšnějším dramatickým seriálem Netflixu, který si během prvního měsíce na obrazovkách naladilo 82 milionů diváků.

- reklama -

O tento rekord sice seriál přišel ve prospěch nedávného korejského hitu Squid Game, ale s druhou sérií Bridgertonových, která se na našich obrazovkách objeví příští měsíc, se nemůžeme dočkat návratu do regentského Londýna a světa krásných plesových šatů, sourozenecké rivality a špinavých pomluv. První série, natočená podle bestsellerové série románů Julie Quinnové, se zaměřila na námluvy Daphne Bridgertonové (Phoebe Dynevorová) a Simona Basseta, vévody z Hastingsu (Regé-Jean Page).

Nyní se každý z románů Quinnové zaměří na jiného sourozence Bridgertonových a v nové desetidílné sezóně se do popředí dostává nejstarší bratr Daphne Anthony (Jonathan Bailey). Najde si pohledný starý mládenec vhodnou partnerku? V článku Světohledu se podíváme na to, co se chystá…

Co bude dál s Daphne?

daphne bridgertonová
Phoebe Dynevor jako Daphne a Ruth Gemmelová jako její matka Violet Bridgertonová. Foto: LIAM DANIEL/NETFLIX © 2020

Loňská představitelka hlavní role Phoebe Dynevorová se vrátí jako Anthonyho sestra, nyní provdaná Daphne Bassetová, ačkoli herec Regé-Jean Page, který v první sérii ztvárnil hezouna Simona Basseta, vévodu z Hastingsu, se už nevrátí. „V první sérii se samozřejmě soustředíme na příběh Daphne a Simona,“ říká tvůrce Bridgertonových Chris Van Dusen. „Ale existuje osm knih o Bridgertonech a osm sourozenců Bridgertonových. Takže bych rád prozkoumal příběhy a romance všech z nich.“

Jak je to vlastně s královnou?

bridgertonovi kralovna charlotte
Golda Rosheuvel v roli královny Charlotte Foto: LIAM DANIEL/NETFLIX © 2020

Jednou z postav, o které se ve druhé sezóně dozvíme mnohem více, je královna Charlotta, kterou hraje Golda Rosheuvelová. Netflix potvrdil, že královna Charlotta dostane i vlastní spin-off seriál, který bude zkoumat milostný život mladé Charlotty a který se bude zabývat i ranými léty Violet Bridgertonové a lady Danburyové.

Vezme si Anthony krásku z Indie?

kate sharma anthony bridgerton
Jak zamíchá dějem Kate Sharma v podání Simone Ashley (v popředí)? Foto: Liam Daniel/Netflix © 2022

Nová sezóna se soustředí na osudy Anthonyho Bridgertona a jeho začínající románek s novou postavou, Kate Sharmovou (hvězda Sexuální výchovy Simone Ashley). Kate způsobí pořádný rozruch, když přijede z Indie v naději, že najde vhodného manžela pro svou mladší sestru Edwinu (Charithra Chandran). Sestry přijely do Londýna se svou matkou, lady Mary Sharmou (Shelley Conn), která se vrací do vyšší společnosti poté, co způsobila skandál svým vlastním sňatkem. Lady Mary má navíc dostatek peněz, aby mohla debutantky financovat na svatebním trhu pouze po jednu sezónu.

- Reklama -

Edwina rychle padne Anthonymu do oka, ale jako hlava rodiny Bridgertonů se temperamentní vikomt řídí spíše rodinnými povinnostmi než milostnými vztahy, a když Kate zjistí, že nemá zájem o opravdový milostný vztah s Edwinou, rozhodne se udělat vše, co je v jejích silách, aby flirt zastavila.

Slovní přestřelky Kate a Anthonyho však jen sblíží a zkomplikují situaci na obou stranách. A když se Kate vyzbrojená brokovnicí připojí k chlapcům Bridgertonovým na výletě, který na jedné z nově zveřejněných produkčních fotografií vypadá jako lov, doufejme, že vášně nebudou příliš velké…

Kdo je záhadná drbna známá jako Lady Whistledown?

První sezóna skončila bombou, že lady Whistledown, autorka velmi populárního skandálního listu nesoucího její pseudonym, není nikdo jiný než Penelope Featheringtonová (Nicola Coughlanová).

Podaří se jí udržet tajemství před svými nejbližšími, nebo se svěří své nejlepší přítelkyni Eloise Bridgertonové (Claudia Jessie)?

Mezitím Featheringtonovy dívky a jejich matka Portia (Polly Walker) přivítají na svém panství nového tajemného dědice.

Čtenáři románů jsou stejně jako my ostatní v nejistotě, pokud jde o to, kdo by tímto novým mužem mohl být, protože jde o dějovou linii vytvořenou společností Netflix. Internetem však již kolují různé zvěsti, přičemž jedním z hlavních kandidátů je dobře známá nová postava Jacka (Rupert Young).

- reklama -

Něco k tématu

Další články

Black Mirror v 6. řadě sází na hvězdy, podle tvůrce bude seriál zase šokovat

Připravte se na další ponor do mrazivého světa dystopické sci-fi antologie Black Mirror. Oblíbený seriál se totiž už za pár dní vrací s očekávanou šestou sérií. Nejnovější řada přináší pět mysl nahlodávajících epizod plných hvězdných jmen a hluboce znepokojivých témat.

Jubileum Petra Kostky připomene Česká televize v novém dokumentu Štace mého života

Režisér Petr Slavík se v novém dokumentu vydává na cestu po důležitých místech pracovního i osobního života herce Petra Kostky.

Diplomatické vztahy 2. série: Pokračování je oficiální. Co se zatím ví?

Diplomatické vztahy, politický seriálový thriller, který se na Netflixu objevil v dubnu 2023, na Netflixu výrazně zaujal, a tak není divu, že už společnost ohlásila 2. sérii.

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Na romantiku mezi Chalametem a Zendayou měli filmaři při natáčení druhé Duny jen hodinu denně

S rostoucím očekávaného filmu "Duna: Část druhá", režisér Denis Villeneuve nedávno prozradil zajímavé informace o nadcházejícím pokračování této epické ságy. Poté, co diváky nadchnul dechberoucí trailer, se mohou fanoušci podívat exkluzivní první fotografie hvězdného obsazení, včetně Timothée Chalameta, Zendayi a Florence Pugh.
- Reklama -

Robert Downey jr. si zahraje hlavní roli v remaku Hitchcockova filmu Vertigo

Nová verze klasického thrilleru Alfreda Hitchcocka Vertigo z roku 1958 se brzy objeví na plátnech kin. A hlavní role se údajně ujme Robert Downey jr..

Ben Affleck vysvětlil, proč se ve filmu Air: Zrození legendy téměř neobjevuje Michael Jordan

Nejnovější film Bena Afflecka "Air: Zrození legendy" vypráví příběh o tom, jak Michael Jordan změnil basketbalovou divizi společnosti Nike, která se potýkala s problémy. Spíše než na samotného Jordana se ale snímek zaměřuje na lidi kolem něj a na to, jak z něj pomohli udělat celosvětovou ikonu.

Vřískot 6 odtajnil trailer: Ghostface bude tentokrát řádit v New Yorku

Ikonická maska se vrací už pošesté v dalším pokračování filmu Vřískot.

RECENZE: U tebe nebo u mě je zklamáním žánru romantických komedií

Ve světě romantických komedií se film "U tebe nebu u mě" nemůže prosadit. Nevýrazný snímek s Reese Witherspoonovou a Ashtonem Kutcherem v hlavních rolích zaostává ve všech kategoriích, od slabých vtipů až po řídké charaktery.

Já, legenda 2 naváže na původní příběh a přináší zvrat: Will Smith přežil

Pproducent společnosti Warner Bros Akiva Goldsmith odhalil další novinky týkající se očekávaného pokračování postapokalyptického thrilleru Já, legenda 2. Goldsmith prohlásil, že pokračování se bude inspirovat hrou The Last of Us.

Toy Story 5: Poslední dobrodružství Woodyho a Buzze Rakeťáka

Společnost Disney oznámila očekávaný film Toy Story 5, který ohlásila pouhé čtyři roky po dokonalém zakončení celého příběhu v Toy Story 4.
- Reklama -

Nejoblíbenější

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -