- Reklama -

Bridgertonovi 2. série se blíží: Na co vše se můžou fanoušci těšit?

Když o Vánocích 2020 debutovala první série seriálu Bridgertonovi, zaujalo toto pikantní dobové drama diváky po celém světě a stalo se historicky nejúspěšnějším dramatickým seriálem Netflixu, který si během prvního měsíce na obrazovkách naladilo 82 milionů diváků.

- reklama -
- Reklama -

O tento rekord sice seriál přišel ve prospěch nedávného korejského hitu Squid Game, ale s druhou sérií Bridgertonových, která se na našich obrazovkách objeví příští měsíc, se nemůžeme dočkat návratu do regentského Londýna a světa krásných plesových šatů, sourozenecké rivality a špinavých pomluv. První série, natočená podle bestsellerové série románů Julie Quinnové, se zaměřila na námluvy Daphne Bridgertonové (Phoebe Dynevorová) a Simona Basseta, vévody z Hastingsu (Regé-Jean Page).

Nyní se každý z románů Quinnové zaměří na jiného sourozence Bridgertonových a v nové desetidílné sezóně se do popředí dostává nejstarší bratr Daphne Anthony (Jonathan Bailey). Najde si pohledný starý mládenec vhodnou partnerku? V článku Světohledu se podíváme na to, co se chystá…

Co bude dál s Daphne?

daphne bridgertonová
Phoebe Dynevor jako Daphne a Ruth Gemmelová jako její matka Violet Bridgertonová. Foto: LIAM DANIEL/NETFLIX © 2020

Loňská představitelka hlavní role Phoebe Dynevorová se vrátí jako Anthonyho sestra, nyní provdaná Daphne Bassetová, ačkoli herec Regé-Jean Page, který v první sérii ztvárnil hezouna Simona Basseta, vévodu z Hastingsu, se už nevrátí. „V první sérii se samozřejmě soustředíme na příběh Daphne a Simona,“ říká tvůrce Bridgertonových Chris Van Dusen. „Ale existuje osm knih o Bridgertonech a osm sourozenců Bridgertonových. Takže bych rád prozkoumal příběhy a romance všech z nich.“

Jak je to vlastně s královnou?

bridgertonovi kralovna charlotte
Golda Rosheuvel v roli královny Charlotte Foto: LIAM DANIEL/NETFLIX © 2020

Jednou z postav, o které se ve druhé sezóně dozvíme mnohem více, je královna Charlotta, kterou hraje Golda Rosheuvelová. Netflix potvrdil, že královna Charlotta dostane i vlastní spin-off seriál, který bude zkoumat milostný život mladé Charlotty a který se bude zabývat i ranými léty Violet Bridgertonové a lady Danburyové.

- Reklama -

Vezme si Anthony krásku z Indie?

kate sharma anthony bridgerton
Jak zamíchá dějem Kate Sharma v podání Simone Ashley (v popředí)? Foto: Liam Daniel/Netflix © 2022

Nová sezóna se soustředí na osudy Anthonyho Bridgertona a jeho začínající románek s novou postavou, Kate Sharmovou (hvězda Sexuální výchovy Simone Ashley). Kate způsobí pořádný rozruch, když přijede z Indie v naději, že najde vhodného manžela pro svou mladší sestru Edwinu (Charithra Chandran). Sestry přijely do Londýna se svou matkou, lady Mary Sharmou (Shelley Conn), která se vrací do vyšší společnosti poté, co způsobila skandál svým vlastním sňatkem. Lady Mary má navíc dostatek peněz, aby mohla debutantky financovat na svatebním trhu pouze po jednu sezónu.

- Reklama -

Edwina rychle padne Anthonymu do oka, ale jako hlava rodiny Bridgertonů se temperamentní vikomt řídí spíše rodinnými povinnostmi než milostnými vztahy, a když Kate zjistí, že nemá zájem o opravdový milostný vztah s Edwinou, rozhodne se udělat vše, co je v jejích silách, aby flirt zastavila.

Slovní přestřelky Kate a Anthonyho však jen sblíží a zkomplikují situaci na obou stranách. A když se Kate vyzbrojená brokovnicí připojí k chlapcům Bridgertonovým na výletě, který na jedné z nově zveřejněných produkčních fotografií vypadá jako lov, doufejme, že vášně nebudou příliš velké…

Kdo je záhadná drbna známá jako Lady Whistledown?

První sezóna skončila bombou, že lady Whistledown, autorka velmi populárního skandálního listu nesoucího její pseudonym, není nikdo jiný než Penelope Featheringtonová (Nicola Coughlanová).

Podaří se jí udržet tajemství před svými nejbližšími, nebo se svěří své nejlepší přítelkyni Eloise Bridgertonové (Claudia Jessie)?

Mezitím Featheringtonovy dívky a jejich matka Portia (Polly Walker) přivítají na svém panství nového tajemného dědice.

Čtenáři románů jsou stejně jako my ostatní v nejistotě, pokud jde o to, kdo by tímto novým mužem mohl být, protože jde o dějovou linii vytvořenou společností Netflix. Internetem však již kolují různé zvěsti, přičemž jedním z hlavních kandidátů je dobře známá nová postava Jacka (Rupert Young).

- Reklama -
- reklama -

Něco k tématu

Další články

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.
- Reklama -

Sylvester Stallone: Kolik si vydělal za hraní ve filmech Expendables?

Sylvester Stallone je od prvního dílu ústřední postavou filmové série Expendables, která v kinech už brzy ukáže svůj čtvrtý díl. Sly se přitom v této sérii objevil pokaždé nejen jako představitel hlavní role, ale také stál za vším jako producent. Díky tomu zbohatl o desítky milionů dolarů.

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Výjimečné české sci-fi Bod obnovy odhaluje trailer, do kin dorazí za měsíc

Podle prvních reakcí velmi zdařilý snímek Bod obnovy obsadí 21. září většinu českých kin. Na unikátní sci-fi režiséra Roberta Hloze už nyní tvůrci lákají trailerem, který vybočuje z běžné domácí produkce. Ještě před českou distribuční premiérou ale film zabodoval v zahraničí.

Barbie kraluje kinům: Za pár dní film utržil 337 milionů dolarů

Filmová Barbie míří pomalu ale jistě k tomu, aby se z ní stal naprosto fenomenální trhák.

Amerikánka dorazí do kin příští rok, zatím uvádí živý trailer k filmu

Amerikánka už dávno neznamená jen připravovaný film. Amerikánka producenta a režiséra Viktora Tauše se stala divadelním fenoménem, fotografickou knihou Tomkiho Němce a nejnověji se představí živým trailerem k filmu Amerikánka, jenž dorazí do kin v květnu příštího roku. Trailer má podobu divadelní show, autentických zpovědí dětí, které hrají v připravovaném filmu. Jsou to děti z dětských domovů a vydělených skupin spojených s dětmi z klasických rodin.
- Reklama -

Nejoblíbenější

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -