- Reklama -

Bessie Carterová ze seriálu Bridgertonovi má slavné rodiče. Znáte je z Harryho Pottera nebo Downtown Abbey

Bessie Carterová, která hraje v seriálu Bridgertonovi Prudence Featheringtonovou, pochází ze známé herecké rodiny.

- Reklama -

Ačkoli se každý z hereckého obsazení seriálu Bridgertonovi rychle stal hvězdou, jedna z hereček je na slávu zvyklá už od dětství. Bessie Carterová, představitelka Prudence Feathringtonové, se totiž narodila dvěma hereckým osobnostem, které dokonce nejspíš znáte od vidění.

Bessie Carterová hraje v Bridgertonových Prudence Featheringtonovou, sestru Philipy (Harriet Cains) a Penelope (Nicola Coughlan). Před obsazením do seriálu Bridgertonovi hrála Bessie ve filmech Bídníci, Dobrý lhář a Howards End. Objevila se také v televizních pořadech jako Cranford, Doc Martin a Beecham House.

Bessie je dcera Imeldy Stauntonové a Jima Cartera, kteří jsou považováni za hereckou smetánku anglické divadelní scény. Oba hrají už desítky let. Imelda Stauntonová je pravděpodobně nejznámější díky roli Dolores Umbridgeové v sérii o Harrym Potterovi, která představila shakespearovskou herečku širšímu publiku. Objeví se také v připravované řadě seriálu Koruna, kde bude hrát anglickou královnu Alžbětu II.

Jim Carter je známý hlavně díky roli pana Carsona v seriálu Downton Abbey a objevil se i ve filmech jako Transformers: Poslední rytíř nebo Zamilovaný Shakespeare (kde si zahrál po boku své manželky).

- Reklama -

Navzdory zvyklostem má Bessie Carterová v rodičích fanoušky

Imelda Stauntonová a Jim Carter jsou manželé od roku 1983 a Bessie je jejich jediné dítě. Ačkoli to nebývá zvykem, oba dceru v herecké kariéře podporují. „Nikdy jsem kvůli tomu, že je v branži, netrpěla pocitem prázdného hnízda. V tom mám velké štěstí,“ svěřila se Imelda Stauntonová Mirroru. „Zatímco já jsem se do divadla katapultovala, ona se v něm narodila a vyrůstala s našimi kamarády, kteří jsou jako její strýcové a tety.“

Otec zase ocenil, že se Bessie Carterová díky Bridgertonovým dočkala konečně hmatatelného úspěchu. „Jsme nadšení, byl to obrovský úspěch. Bessie si to náramně užila. Máme z ní radost,“ řekl deníku Metro.

Podle všeho se rodiče z úspěchů Bessie budou radovat i nadále. Tvůrkyně Bridgertonových Shonda Rhimesová již potvrdila, že seriál čeká třetí série. Datum premiéry zatím není známé, ale probíhají už práce na scénáři, píše today.com. Romantické drama se v další řadě zaměří na milostný život Benedicta Bridgertona (Luke Thompson).

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -