- Reklama -

Bessie Carterová ze seriálu Bridgertonovi má slavné rodiče. Znáte je z Harryho Pottera nebo Downtown Abbey

Bessie Carterová, která hraje v seriálu Bridgertonovi Prudence Featheringtonovou, pochází ze známé herecké rodiny.

- Reklama -

Ačkoli se každý z hereckého obsazení seriálu Bridgertonovi rychle stal hvězdou, jedna z hereček je na slávu zvyklá už od dětství. Bessie Carterová, představitelka Prudence Feathringtonové, se totiž narodila dvěma hereckým osobnostem, které dokonce nejspíš znáte od vidění.

Bessie Carterová hraje v Bridgertonových Prudence Featheringtonovou, sestru Philipy (Harriet Cains) a Penelope (Nicola Coughlan). Před obsazením do seriálu Bridgertonovi hrála Bessie ve filmech Bídníci, Dobrý lhář a Howards End. Objevila se také v televizních pořadech jako Cranford, Doc Martin a Beecham House.

Bessie je dcera Imeldy Stauntonové a Jima Cartera, kteří jsou považováni za hereckou smetánku anglické divadelní scény. Oba hrají už desítky let. Imelda Stauntonová je pravděpodobně nejznámější díky roli Dolores Umbridgeové v sérii o Harrym Potterovi, která představila shakespearovskou herečku širšímu publiku. Objeví se také v připravované řadě seriálu Koruna, kde bude hrát anglickou královnu Alžbětu II.

Jim Carter je známý hlavně díky roli pana Carsona v seriálu Downton Abbey a objevil se i ve filmech jako Transformers: Poslední rytíř nebo Zamilovaný Shakespeare (kde si zahrál po boku své manželky).

Navzdory zvyklostem má Bessie Carterová v rodičích fanoušky

Imelda Stauntonová a Jim Carter jsou manželé od roku 1983 a Bessie je jejich jediné dítě. Ačkoli to nebývá zvykem, oba dceru v herecké kariéře podporují. „Nikdy jsem kvůli tomu, že je v branži, netrpěla pocitem prázdného hnízda. V tom mám velké štěstí,“ svěřila se Imelda Stauntonová Mirroru. „Zatímco já jsem se do divadla katapultovala, ona se v něm narodila a vyrůstala s našimi kamarády, kteří jsou jako její strýcové a tety.“

Otec zase ocenil, že se Bessie Carterová díky Bridgertonovým dočkala konečně hmatatelného úspěchu. „Jsme nadšení, byl to obrovský úspěch. Bessie si to náramně užila. Máme z ní radost,“ řekl deníku Metro.

Podle všeho se rodiče z úspěchů Bessie budou radovat i nadále. Tvůrkyně Bridgertonových Shonda Rhimesová již potvrdila, že seriál čeká třetí série. Datum premiéry zatím není známé, ale probíhají už práce na scénáři, píše today.com. Romantické drama se v další řadě zaměří na milostný život Benedicta Bridgertona (Luke Thompson).

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -